0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добър ден и от нас!  :lol:

Първи работен ден на мама тази седмица - съпроводен с чудесни зъбни болки рано сутринта. Лелее скъса ми се сърцето. Знам, че не е голяма работа, ама той реве, аз го нося и хлипам с него - страшна картинка бяхме  :oops:. Вдигна и малко темп., ама след сутрешния сън пак си беше същото весело детенце. Болката явно изчезна, но с ужас чакам вечерта, да не се появи пак.

С операцията на Никола, засега ще се въздържим. Разбира се ще отидем и при д-р Топов в понеделник за всеки случай, но всички мнения на доктори, които получих досега по въпроса, са да продължавам с масажите и поне да се пробва първо със сондиране на каналчето. Така, че Коалата отърва упойката засега.
Мармотче, мннннного ви стискам палци

По въпроса с обличането - аз гледам да не го навличам много. Сега на това средно топло време излиза с - боди с къс ръкав, панталони, къси чорапи, памучна блуза с дълъг ръкав и тънко яке, или жилетка, които свалям периодично, ако стоим много на слънце.
В очакване ....
*
Мерси, Ganka!
Аз четох, че пулса се чува към края на 6-тата седмица. Ти в коя си?

По принцип е различно, може и в началото да се види при по-добър ехограф. Всичко зависи от лекаря и от ехографа. Аз съм почти в 8ма.

Дано да е наред всичко и съвсем скоро да видите пулсчето :crossfingers:

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета

Дано да е наред всичко и съвсем скоро да видите пулсчето :crossfingers:
Благодаря ти, при мен се чу, но имам други проблеми. Надявам се при теб всичко да е наред!

Фуска, абе аз все си мисля, ние почнахме рано рано с масажа, ама отне доста време, а вие по-късно и ако отнеме пак толкова време, предполагам, че поне до 3-4 месеца може да има резултат. Не трябва да се отказвате и продължавай. Мисля си, че може пък масажа да помогне и да се размине с операцията Ники. Честито за зъбите, не се притеснявай, бая рев ще имаш да изревеш още. Вземи си дентинокс гелче и му мажи зъбките. При това лекарство празно няма, а успокоява много. И довечера преди лягане една доза панадолче, за да спи спокойно. Цунки на малкия бонбон :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Привет на всички!

Пътешествахме успешно до Жеравна :D.  Малката сладко спа в двора на къщата под една череша, аз се радвах боса на тревата.  Надишах се, нагледах се на зелено!

По случай навършването на 5 месеца бебка получи ябълка - облиза лъжичката с дръжката :lol:

На бременните момичета - много много късмет!!!
Мармотче, стискам палци на момченцето ти!

Много целувки от мен и малкото боровинче :) :) :)
*
Антоан днес прави 6 месеца и ви черпим виртуално




Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Наде, да ти е жив и здрав, а на теб пожелавам по-малко нерви и повече спокойствие :D
Честито на бебе Тони! Да е жив и здрав и дано скоро поприключат приключенията му с хранене и зъбки.

Боровинка, много прекрасно звучи това за Жеравна. Браво на пътешествениците!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Честита месечинка и от нас Наде, да те слуша много и да расте здраво дете.
Ние спокойно понесохме Пентаксима, разрева се само на убождането и точно след 20-на минути заспа още в кенгуруто на път към къщи. Не съм забелязала някакви по- особенни реакции, няма подуто или зачервено. Забравих да питам може ли да я къпя и за всеки случай снощи пропуснахме, ама няма да е голяма загуба чак толкова.
Днес пък сме на ортопед за УЗ на ставите- профилактично, не че имаме препоръка да го направим, дано няма проблеми.
Мармотче- успех с бебе Дани, дано да нямате повече поводи за притеснения.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Честита половин годинка на Тони  :D!
Да расте zдраво и весело дете и да радва всички в къЩи!
*
Честита месечинка на Антоан. Айде да спират неговите перипетии, че бели го чакат. :wink:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ний пък много го целуваме! :balk_21: :balk_104: :balk_16: :balk_2: :balk_5:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Оооооооооооо как лети тва време, наш Тони на 6 месеца. Наде, да ви е жив и здрав и голям мъж да расте. Да го нацелуваш много от нас  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Честит половингодишен юбилей на Тони - дано вече да отминат проблемите за бебе и мама, отсега нататък само радости!

боровинка, прекрасно сте си изкарали, завиждам за зеленото удоволствие!

мини, по принцип след ваксина не се къпе същия ден, казват педитата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Ами и аз да се включа - имам си  :bfp:  :D :D :D

Пипи честито!
Лека и безпроблемна бременост  :D

Честита месечинка на Антоан :D
« Последна редакция: Май 03, 2007, 14:29:26 pm от st »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
:babydust:Честити 6 месеца, Тони!
Расти здрав и силен за радост на мама и тате!




 :balk_7:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Перденце, честита половин годинка на Тони бой! През другата половинка повече спокойни дни да имате двамата, много усмивки и радости!
*
Перденце,честита половин годинка, да ти е жив и здрав и никакви проблеми по нататък.кога успя, голяма почерпка си приготвила. :wink:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*


  Еееееееееееейййййййййй,Наде честито!
  Да ти е здрав и много послушен,малкия красавец! :balk_5: :balk_21:
Наде, честит ви празник и по-малко проблеми!
Моето така се е лепнало за мен- направо ужас! Гане, завиждам ти, че нямаш този проблем - дано и на нас да се случи! Мати ходи почти, но трябва да знае, че го държа - иначе го е страх! Така че сме на етап държане за качулката, т.е. той си мисли, че го държа, а аз не! :D Дано скоро се отпусне и тръгне - все ми се искаше да направим прощапулка преди баща му да замине, кото е в понеделник, ама не съм сигурна дали ще стане!
Давайте идеи за предмети, които да сложа за хващане!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Аз само да се отчета с прегледа- не се налага ортопедично лечение, имаме тбс ехографски тип 1 "класически".  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит