0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ей такива седмици трябва да има повече през годината - да почват и да свършват с празник! Желая ви здрави дечица, пролетно настроение и дано всеки ден да носи поне по 1 + тест в съседните подфоруми.

Благодаря сърдечно за подкрепата в предишната тема. Джами, знам си аз, цунки на погледа-метличина :)
За Фусито - виж какво пише тук за запушени слъзни каналчета http://www.sofiadnes.com/firms/182.html, дано се разминете без операция.
« Последна редакция: Април 30, 2007, 11:42:18 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Ganka, marmotche,
Май само аз останах, ама  - Да са ви честити и безпроблемни preggo!

marmotche,
И аз ще се моля операцията на Дани да е успешна!

Fussii,
Дано се оправят нещата с оченцето на Ники!

ultra,
Дано се изяснят причините за проблемите с кръвните изследвания!
И дано имаш сватбата, за която винаги си мечтала!

mini,tzvetenze, малките ви принцеси са прекрасни!

На всички желая много празници и поводи за празнуване!
*
Ами и аз да се включа - имам си  :bfp:  :D :D :D
Кръвният тест го доказа в четвъртък и мисля, че чак сега започнах да се осъзнавам. Четири години неуспешни опити и успях да видя двете чертички, даже още не мога да изхвърля теста :)
И стана по естествен начин. С помощта на утрогестан. Явно малко късно открих правилния лекар, но важен е резултата. Благодаря ви за помощта, защото доктора го открих благодарение на вас!
В четвъртък или петък ще ходя на ултразвук.
Надявам се, че всичко ще е наред и ще си имам хубаво и здраво бебече като му дойде времето.
Желая прекрасна седмица на всички, много положителни емоции и късмет!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
поздрави, а теста едва ли ще го изхвърлиш! :D
Матей - 1.04.2006 г
 Честито Pippi! Успех от тук нататък ,този форум е помогнал на много хора и дай Боже за всички да има положителни  резултати!  :D
Поздравления!!! Аз още си пазя първите два теста...
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Честито, лека бременност. :balk_5:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Успешна нова седмица и от нас. Утре ще ни бият първата доза Пентаксим, да питам дали да се подсигуря  с една доза Панадол, или ще е излишно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Мерси, мерси!!! :D
а за теста - чудех се като минава време - дали не се изтриват чертичките от само себе си?

Поздравления  :D
Честито и лека бременност!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
 Pippi, честито  :D!
Да е лека и беzпроблемна!
а за теста - чудех се като минава време - дали не се изтриват чертичките от само себе си?
На моя тест чертите иzбледняха и го иzхвърлих.

mini,
при нас оЩе на първата ваксинация педиатърът иzписа свеЩички (Парацетамол) zа детето в случай, че вдигне Т°, или има силни болки.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Успешна нова седмица и от нас. Утре ще ни бият първата доза Пентаксим, да питам дали да се подсигуря  с една доза Панадол, или ще е излишно?

мини, Панадол трябва да имаш винаги в бебешката аптечка. писала съм за това - да не стане като с мен една вечер сама в 8 вечерта, разбирам, че бебето има температура, а няма кой да иде до аптеката.
не вярвам да потрябва за след ваксината, тя обикновено не дава такава реакция.

честит + тест на Pippi, пази го за спомен :) на моя тест Шуърчек чертичките си стоят още.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Пипи, честито! Лека и безпроблемна бременност!
*
Нека да е на късмет новата седмичка.
Стиснати палци за всички малчугани, които не са във форма.
Много бели и игри за здравите.
Усмивки за мамите.
Пипи, лека и безоблачна до края.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Успешна, късметлива и  :sunshine: седмица на всички!

 yahoo_17Дано, дано, дано!Дано, дано, дано!
До всяко добро същество, застане поне още едно!
Тогава, тогава, предвиждам такъв живот, че само си викам данооооооо!

 :flower:Честито Пипи!
Леки  :cloud9: и после  :babyflips: като  :sunshine:!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Честит положителен тест на Pippi!

mini, подкрепям напълно това което ти е писала jam, искам само да допълня че ние вдигнахме темепература след третата доза, но това се случва рядко.
*
Честити две чертички Pippi - леко и безпроблемно оттук нататък.
Mini аз съм давала по една доза профилактично и при двете ваксинирания до сега - по препоръка на доктора, а и за мое спокойствие :-) Иначе за аптечката на бебето съм абсолютно съгласна с Jam - аз съм си напазарувала от преди да се роди дребното нещо против температура и нещо против болка, имах спирт и топоцин заради пъпчето, наскоро си взех бебшки лепенки, антибактериално кремче и нещо против диария. Ако някой се сеща за други важни елементи за бебешката аптека да казва - май ще взема и нещо противоалергично, както и такова против ухапване от насекоми.
*
Пипи, честита радост! Много лека и безпроблемна бременност ти желая!
*
Честито, моя тест е на почетно място на първа страница в албума на Деси :lol: