0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бебеправене и секс
« -: Юли 23, 2004, 10:49:30 am »
Някой ще каже - ами това е едно и също нещо
Да ама не   8O  

Точно в дните на овулация, когато се очаква да имам повече желание за секс, последнот нещо ми липсва. Става като задължение и ми се губи емоцията и тръпката. Само при мен ли е така  8O Май вече наистина съм се побъркала на тема бебе.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
бебеправене и секс
« Отговор #1 -: Юли 23, 2004, 11:15:01 am »
Жалко е, но май и при мен е така. Старая се обаче да не придавам тези мои мисли и чувства на половинката, поне за него това да не се превърне в някаква "работа". Опитвам се да го държа далеч от моите сметки за настъпване на овулацията, въпреки, че на мен май само това ми е в главата.
Нека много скоро, всички бъдат благословени да изживеят едно хубаво майчинство.
*
Re: бебеправене и секс
« Отговор #2 -: Юли 23, 2004, 11:19:38 am »
Цитат на: Yana_ilieva
Жалко е, но май и при мен е така. Старая се обаче да не придавам тези мои мисли и чувства на половинката, поне за него това да не се превърне в някаква "работа". Опитвам се да го държа далеч от моите сметки за настъпване на овулацията, въпреки, че на мен май само това ми е в главата.


Това все едно, че аз съм го писала.

И при нас положението е същото. Опитвам се той поне да не се влияе от дати и календари и допълнително да се стресира.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Бебеправене и секс
« Отговор #3 -: Юли 23, 2004, 16:30:28 pm »
И при мен се получва по този начин, след като се установи, че нямам овулация по отношение на секса вече не сме на график, но разбира се тази новина ме депресира доста.
Мисля, че мъжете не трябва да знаят кога са ни фертилните дни, за да не се стресират и да не се получи нищо или да не пожелаят да бебеправим
*
аз съм по същия начин
« Отговор #4 -: Юли 24, 2004, 03:13:46 am »
И при мен е така.
Точно по времето на овулацията, когато казват, че трябвало да е най-силно либидото - го няма. Напротив, най-много ми се прави кекс или по време на М или първите няколко дни след свършването му.
Да не говорим, че ставаме все по-уморени и все по-изнервени, което няма как да не се отрази и на тази нежна част от живота ни.
Май трябва да изключваме понякога от някои емоции и ако можем да се връщаме периодично към лудите и спонтанни чувства и страсти от първите ни срещи. Понякога ме наляга една романтична носталгия по това време. Ех ...  :love:  :heartbeat:  :dating:


 :dance2:
*
Бебеправене и секс
« Отговор #5 -: Юли 24, 2004, 09:18:27 am »
Ох...аз уж се опитвам все да апелирам за завръщане към първичните чувства, емоции и най-вече действия. Това постоянно мислене и пресмятане "ама сега дали да не го отложим....че утре да са свежи плувците", "ама сега как да стане в банята, като после няма къде да лежа" - направо може да ти убие всякакво желание. Че и на всичкото от горе когато си позволиш да "кръшнеш" от "полезния секс" се почва едно самоизяждане "ето...сега можеше да стане...., ама аз с тия мои желания за изпълнения върху масата".

Това не е на добре.....на всички ни е ясно....но....съберете :grouphug2: (умни глави) и да измислим как да се справим с проблема.
Всичко се случва тогава, когато трябва да се случи!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: аз съм по същия начин
« Отговор #6 -: Август 06, 2004, 12:16:51 pm »
Цитат на: cygnus

Точно по времето на овулацията, когато казват, че трябвало да е най-силно либидото - го няма. Напротив, най-много ми се прави кекс или по време на М или първите няколко дни след свършването му.
:


И при мен е така.  Но аз май съм доста по тежък случай от вас. :?  
Нямам никакво, ама никакво желания. А проблема, че без желание не мога да правя нищо. Просто тялото ми не може.  :oops:   И както съм скарана с алкохола, даже не мога и да се напия, че да се отпусна малко. Станала съм един сухар. Незнам мъжът ми до кога би издържал така. :cry: А преди въобще не беше така. Спомням си, че първата спермограма не можехме да я направим сумати време, щото все не можехме да спазим въздържанието. :bed:  Как ми липсват тези моменти....

Мислите ли, момичета, че тези проблеми в сексуалния ни живот ще изчезнат с раждането на бебчето?  :stroller:

бебеправене и секс
« Отговор #7 -: Август 06, 2004, 19:52:38 pm »
Мисля, че тези проблеми наистина ще изчезнат с раждането на едно бебче. Според мен, тогава кекса ще се върне към старите си измерения- ще бъде удоволствие, пълно отдаване, забавление, правене на ЛЮБОВ, а не работа- да създадем най- желаното малко същество в точно определен график. Последното дори звучи гадно и ти пречи да се насладиш на момента, но...за съжаление това е положението. Мисля обаче, че след появата на големия човек, проблемите тогава ще са от друг характер, но въпреки това- пак би било по- хубаво- нали тогава ще сме трима- силно се надявам да дойде този момент- при мен и при вскички Вас.
Нека много скоро, всички бъдат благословени да изживеят едно хубаво майчинство.
*
няма страшно
« Отговор #8 -: Август 19, 2004, 17:36:30 pm »
Няма сташно.При нас е същото полужение,но когато започнете(малко на сила) всичко си идва на мястото :lol: Случвало ми се е да нямам желание а да се окаже,че това е бил един от най разтърсващите ни моменти :love:
*
Бебеправене и секс
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2005, 12:36:28 pm »
...абе вие да не сте се наговорили - 9 отгорова и еднакво съдържание И ПРИ МЕНЕ Е ТАКА...НЯМАМ ЖЕЛАНИЕ

А що мислите тогава ДНЕСКА ЛИ ЩЕ МИ ДОИДЕ ИЛИ НЕ и ДАЛИ ЩЕ СЕ ГУШКАМЕ ДНЕСКА ИЛИ НЕ С ПОЛОВИНКАТА МИ

Защо просто не илиминирате фактора ВРЕМЕ (КОГА, КЪДЕ и КАК)

ПРОСТО МОЯ СЪВЕТ Е ПОСТОЯННО, НАВСЯКЪДЕ и ПО ВСЯКАКЪВ НАЧИН СЕКС
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Бебеправене и секс
« Отговор #10 -: Февруари 05, 2005, 12:55:27 pm »
Ама bigben човек не може да си заповяда за какво да мисли.Наистина е много гадно да знаеш,че трабва точно в определени дни задължително да не пропуснеш.А аз с мойта ову дет хич я няма,като ми идва през 3 месеца,имам чувството,че едва ли не трябва постоянно да бебеправим,че да не я изпуснем.
<br />
*
Бебеправене и секс
« Отговор #11 -: Февруари 05, 2005, 13:01:53 pm »
Цитат на: z22
Ама bigben човек не може да си заповяда за какво да мисли.Наистина е много гадно да знаеш,че трабва точно в определени дни задължително да не пропуснеш.А аз с мойта ову дет хич я няма,като ми идва през 3 месеца,имам чувството,че едва ли не трябва постоянно да бебеправим,че да не я изпуснем.


ами нямал съм това предвид като съм казал горното но да приемем че грешно съм се изразил

имах предвид когато може но не насила и без да гледате календара и да си казвате ДНЕСКА НЯМА СМИСЪЛ ДАЙ ДРУГ ПЪТ - просто трябва и двамата да се отпуснете и да не мислите само за това ДЕТЕ ДЕТЕ
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Бебеправене и секс
« Отговор #12 -: Февруари 05, 2005, 13:11:28 pm »
Да,но е лесно да се каже-отпуснете се ,не мислете,но е трудно да се изпълни в повечето случай.Всеки има своите вманиечени и своите отуснати периоди,то ако имаше само първите щяхме да сме в лудница вече
<br />
*
Бебеправене и секс
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2005, 13:16:17 pm »
Цитат на: z22
Да,но е лесно да се каже-отпуснете се ,не мислете,но е трудно да се изпълни в повечето случай.Всеки има своите вманиечени и своите отуснати периоди,то ако имаше само първите щяхме да сме в лудница вече


Не съм казал че има всякакви периоди но ако цецлта ни е да разчитаме за всичко на ЧИЧО ДОКТОР - нещата няма да се оправят!

ТРЯБВА ДА СЕ БОРИМ НИЕ САМИТЕ И ДА СЕ СПРАВИМ С ПРОБЛЕМА
*
Бебеправене и секс
« Отговор #14 -: Февруари 05, 2005, 17:21:39 pm »
Ох, досега ми беше лесно, но откакто този месец съм на стимулация, за двамата с мъжа ми сексът се превърна в истински тормоз. Проблемът е там, че образувах много фоликули, които се пукат в различни дни и за да ги оползотворим, всеки ден правим секс. А и по време на овулация аз имам болки в яйчниците и си е истинско мъчение! :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Бебеправене и секс
« Отговор #15 -: Февруари 05, 2005, 17:34:47 pm »
Цитат на: lea
Ох, досега ми беше лесно, но откакто този месец съм на стимулация, за двамата с мъжа ми сексът се превърна в истински тормоз. Проблемът е там, че образувах много фоликули, които се пукат в различни дни и за да ги оползотворим, всеки ден правим секс. А и по време на овулация аз имам болки в яйчниците и си е истинско мъчение! :(


Което потвърждава опасението, че дозата ти е висока.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Бебеправене и секс
« Отговор #16 -: Февруари 07, 2005, 13:04:12 pm »
А при мен е точно обратното  :oops:
Хайде най-накрая и аз да си кажа... Почти всеки ден имам огромно желание за секс, за съжаление отсрещната страна пасува. Проблемите се задълбочиха напоследък, може би покрай многото изследвания, не знам. Последните 3 месеца сме правили секс веднъж месечно, покрай овулацията ми, и то след продължително настояване от моя страна. Съгласи се да си изследва тестостерона, тази седмици (вероятно в събота) ще правим и спермограма и микробиология (контролна). Спроед него проблем няма и било нормално 1-2 пъти месечно да се прави секс, а аз явно се държа налудничаво като искам 2-3 пъти седмично...
Моля ви, момичета и момчета, спестете ми коментари от рода има ли любовница! Нито има признаци за такава, нито има физически свободно време за да я завъди :!:
Ами казах си... Ако не се дължи на нисък тестостерон, ще ходим на някакви семейни консултации, имам съгласието му.
Мели, така и така ще правим изследвания, дали не пропускаме нещо, свързано с понижено либидо?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Бебеправене и секс
« Отговор #17 -: Февруари 07, 2005, 15:28:52 pm »
Цитат на: ultra
Мели, така и така ще правим изследвания, дали не пропускаме нещо, свързано с понижено либидо?


Пониженото либидо може да се дължи и на органична причина, както и на стрес. Затова първо направете заплануваните неща, пък после ... да ви пратя при д-р Румен Бостанджиев, сексолог и мой приятел (малко ще трябва да му припомням последното, но ще се справя)? :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Бебеправене и секс
« Отговор #18 -: Февруари 07, 2005, 15:35:45 pm »
Благодаря, Мели!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Anonymous

Бебеправене и секс
« Отговор #19 -: Февруари 12, 2005, 19:07:11 pm »
Здравейте момичета! И при нас този проблем го имаше - сега съм бременна почти в 6 месец. Напълно ви разбирам и знач, че не е лесно да не се мисли за бебето а само да се наслаждавате. И на мен така ми казваха, но явно е подсъзнателно. Особено съпругът ми беше много емоционално стресиран особено, когато трябваше да дава сперма. Две инсеминации проведохме, но без резелтат и на третия месец, когато бяхме на море и аз с тестовете не можех да установя кога ми е уволацията ЗАБРЕМЕНЯХ. Не можех да повярвам, че така естествено дойде. От сърце на всички желая това щатие.
Бебеправене и секс
« Отговор #20 -: Март 20, 2005, 03:07:27 am »
Благодаря за пожеланията. :D .Аз напоследък нямам никакво желание за секс,особено след като този месец се видя на ултразвук,че нямам овулация,вече изобщо не ми пука ,дали имам или нямам ову.,ако е писано да стане =ще стане,ако не-НЕ.Отгоре на всичкото ме болят слабините и секса става болезнен. :sinking:
*

    prolet2005

Мъжът ми прави секс с мен веднъж на три месеца!!!
« Отговор #21 -: Март 23, 2005, 16:29:42 pm »
Здравейте!
И при мен ситуацията е такава - съпругът ми отказва да правим секс, казва, че по "задължение" не може, когато знае че съм в ову, съвсем се дърпа като"госпожица"... А на мен ми липсва сексуалното общуване с противоположния пол, млада жена съм... Но вече не знам как да се старая да го привличам и май започва да ме уморява цялата история... Искам дете, почнах лечение - прегледи и снимки, но ме е страх да му кажа, че са ми дали стерилна чашка за него за спермограма, страх ме е, че реакцията му ще е както когато му казвам, че съм в овулация - отива да пие бира с приятели, а по телефона ми звъни през половин час, за да ми каже колко ме обичал....
Какво ви приказвам, няма отговор на въпроса ми КАКВО ДА ПРАВЯ???
Бебеправене и секс
« Отговор #22 -: Март 23, 2005, 16:40:03 pm »
Не се отчайвай не си единствена, аз за да не става секса по план графих реших да правим инсеминации. Почти всеки е минал през тези проблеми. И хич не го отлагай ами му връчваш чашката и да не се услушва, иначе ти напразно си даваш парите. То го познаваш най-добре и ако не го убедиш няма кой друг да го направи. Стискай зъби и действай, ако те обича положението по-лошо от това няма да стане. Пък и току виж се взел в ръце. Стискам палци и успех.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Anonymous

Бебеправене и секс
« Отговор #23 -: Март 23, 2005, 18:45:41 pm »
А ти защо му казваш че си в овулация? Не му казвай, опитвай се нещата да изглеждат спонтанни и естествени все едно просто ти се е приискало сега. Аз много се пазя от мъжа ми да не разбере че съм близо до овулацията. При нас е обратното, от престараване, понякога нещата не се получават. Когато знае че денят е важен, много се притеснява и стават и фалове. Затова крия от него. Но напоследък ходи с мен по доктори и нещо не мога да опазя тайната.

По отношение на сперматограмата, просто му кажи че трябва да я направи. Налага се и толкоз. Кажи му че лекарите имат такива изисквания за да продължат с твоите изследания. А ако много се налага, му кажи и че това е начина да ти докаже колко те обича, а не по телефона. Ако толкова те обича, няма да седи безучастен когато ти страдаш, а ще направи каквото може. И между другото ако опитвате от доста време и при теб не са открили нищо, твърде е възможно той да е проблемния, тъй че не прави никакъв компромис.
Re: Мъжът ми прави секс с мен веднъж на три месеца!!!
« Отговор #24 -: Април 18, 2005, 20:37:40 pm »
Цитат на: prolet2005
Здравейте!
И при мен ситуацията е такава - съпругът ми отказва да правим секс, казва, че по "задължение" не може, когато знае че съм в ову, съвсем се дърпа като"госпожица"... А на мен ми липсва сексуалното общуване с противоположния пол, млада жена съм...
   Хей ,момиченце ,нали знаеш,4е жените имат пове4е акъл в главата и са по-големи артистки?На колко годинки си?25-27?
Като нямаш апетит за бебеправене,вземи купи си един ероти4ен филм и го гледай в деня на ову-то.Преди да си дойде мажът ти от работа,гримирай се малко,сложи нещо късо( рокля,пола,шорти) и го чакай.Купи си от тия пласмасовите огърлици ,дето са модерни сега и ги скъсай ,да ти се разпръснат хубаво по пода.Той като си дойде ,даи му да яде и после  запо4вай да лазиш по земята и да ги събираш топ4енцата.Не забравяй да правиш ,малко чупки в ханша. Е тогава ,като го удари хормона в главата,ще забрави и за ядене и за секс по график.И после ще има цуни-гуни и  :00001754: , а може и   ylinfant .Само горе главата и не се предавай.
*

    FreshBreeze

Бебеправене и секс
« Отговор #25 -: Април 25, 2005, 15:29:53 pm »
Иска ми се да кажа нещо ведро тук ...

Ние с половинката сме от по-рационалните хора (аз примерно не се определям като романтична). Сексът (предполагам повече при жените) е въпрос /и/ на настройка... Като дойде средата на месеца, и съм настроена на вълна "ще има секс" и е много готино... Да крием дните около Ову от мъжа ми се струва малко прекалено, че защо сме партньори? Ама ако е толкова чувствителен, няма лошо да не го запознаваме с графика :wink:  Моята половинка е винаги много ентусиазиран (мноого го обичам 8) ), само веднъж, като го бяхме подкарали всеки ден ми каза, че малко му дошло много и се изчерпал. Сега ще го даваме през ден около важните дни ... Въобще, сексът в средата на месеца или без график си е супер :)

Мили Момичета, искам да кажа и още нещо - предполагам има някакво значение от колко време е заедно двойката ... Ние нямаме 3 години.. Пък преди с други партньори ми се е случвало с времето сексуалното влечение да намалява... Предполагам че след известно време е нормално нещата да не са такива, каквито са били.
Неприятно е, когато липсата на либидо се дължи на хормонални проблеми - тогава трябва да се прояви разбиране към половинката с проблем... В останалите случаи - сексът е приятно занимание и със или без мисъл за бебе би трябвало да е приятен!
Бебеправене и секс
« Отговор #26 -: Май 07, 2005, 13:27:26 pm »
Аз пък почти не мсиля за секс.. работата ми заема съзнанието и най-много 1 или 2 пъти в месеца да имам истинско желание за секс.
така е то, като се живее по график ( визирам себе си )..
Бебеправене и секс
« Отговор #27 -: Май 09, 2005, 11:48:26 am »
И аз постоянно мисля за бебе в най-нежните моменти. Ядосвам на себе, знам че от мен зависи да се отпусна, ама не става.
Понякога обаче романтиката върши чудеса, от време на време с мъжа ми си спомняме за "младините", пускаме си касетката от сватбата и после става интересно.
Лошо е когато ниското либидо се дължи на хормони, но е поправимо, по-трудно се справяме с психиката.
Абе, по един, два бебешока и ще се оправим! Май там е "ключа от бараката"!
По-здрави!!!  :balk_602:
Бебеправене и секс
« Отговор #28 -: Май 10, 2005, 14:52:29 pm »
Цитат на: lid_80
И аз постоянно мисля за бебе в най-нежните моменти. Ядосвам на себе, знам че от мен зависи да се отпусна, ама не става.
Понякога обаче романтиката върши чудеса, от време на време с мъжа ми си спомняме за "младините"
    Мили жени,аз мисля,че трябва да се променим.Трябва да гледаме малко по-мъжки на нещата.Извинявам се,че ще бъда малко груба,но е така:Мъжете гледат на секса като извор на удоволствие,докато повечето от жените ,гледат на половият акт като средство за размножаване.Затова по-добре да се успокоим и да се наслаждаваме на хубавите моменти със съпрузите ни,защото не се знае какво ще стане утре-просто да си живеем ден за ден.И измисляйте нови изненадващи и стимулиращи въображението ситуации:а)когато е легнал,полейте го няколко капки шампанско и започвайте да ги събирайте със езиче,наблюдавайки реакциите му.
б)пуснете някоя еротична музика и се появете с еротично облекло и му направете стриптийз ако трябва
в)разберете коя част от тялото ви ,той хареасва най-много и намерете начин да я изтъквате.
г)правете и спонтанен секс(не само по график-внимание овулация!!!)
   И се наслаждавайте на моментите,мислете си колко ви е готино заедно и въобще изключете бебето от мислите си ,и ще видите ,че то ще стане много скоро. :D
Бебеправене и секс
« Отговор #29 -: Май 10, 2005, 15:46:37 pm »
Цитат на: iliyanas

    Мъжете гледат на секса като извор на удоволствие,докато повечето от жените ,гледат на половият акт като средство за размножаване. :D


Да ти кажа не съм съвсем съгласна, в мъжа също е заложена нуждата да си предаде гените, отделен е въпроса за удоволствието от секса и неговата необходимост.
Аз лично се притеснявам, ако се окаже че немога да имам деца, моя съпруг ще ме остави и ще потърси жена която да му роди такива.

iliyanas,  точките а,б,в и г много ми харесаха  :lol:  :lol:  :lol:
*
Бебеправене и секс
« Отговор #30 -: Май 10, 2005, 16:54:31 pm »
Стига бе Лид, той не се е оженил за теб само и единствено, за да му родиш деца. Ами ако той не може да има, ти ще го изоставиш ли, предполагам не.
Така че споко, ако се обичате и разбирате няма нерешими проблеми. Както казва моя съпруг - "Щом сме заедно можем да постигнем всичко".
Бебеправене и секс
« Отговор #31 -: Май 10, 2005, 17:12:17 pm »
Цитат на: FreshBreeze
...Мили Момичета, искам да кажа и още нещо - предполагам има някакво значение от колко време е заедно двойката ... Ние нямаме 3 години.. Пък преди с други партньори ми се е случвало с времето сексуалното влечение да намалява... Предполагам че след известно време е нормално нещата да не са такива, каквито са били. ...

Имаааа, има значение! Ние в началото го правихме по два пъти на вечер през ден! Сега чат-пат се случва да е по-честичко, но два пъти на вечер..... Ние все пак сме от 5 години заедно.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Бебеправене и секс
« Отговор #32 -: Май 10, 2005, 20:29:35 pm »
newsm41 За съжаление и при нас нещата протичат горе-долу по същия сценариий. Чувствата ни са непроменени - даже и по-дълбоки, но интензитета на сексуалния живот доста е намалял. Преди шест години не беше точно така.

МОИТЕ САМОЕДСКИ СЛЪНЧИЦА
Бебеправене и секс
« Отговор #33 -: Май 10, 2005, 21:08:23 pm »
Цитат на: wassilena
Цитат на: FreshBreeze
.Предполагам че след известно време е нормално нещата да не са такива, каквито са били. ...

Имаааа, има значение! Ние все пак сме от 5 години заедно.

   Aми ако едно време сте били диви и необуздани,за него е било предизвикателство да бъде с вас.А сега ако сте се кротнали и сте станали примерна домакиня ,интереса започва лека полека започва да се губи.
  Затова колкото и да ни е трудно ,особено след 30те години,трябва да се поддържаме във форма , да не губим привлекателността си и поне веднъж седми4но да го изненадваме с нещо ново.Така той ще разбере,че не ви е опознал напълно за въпросните години брачен живот и всичко си идва на мястото.Всичко зависи от жената,от нейното умение да бъде актриса.Или както казваше прабаба ми:
"Мъжът е главата на семейството ,но Жената е Вратът".От самите вас зависи ,дали мъжа ви ,ще пожелае друга жена.Ако той започне да ви дава за пример някои негови приятели с деца и вие ги познавате,намерите някой недостатък при тях и го изтъкнете-примерно не се разбира със съпругата си,или пък обича да си пийва в повече(какъв пример може да бъде за децата си?или пък е разведен и всеки месец има нова приятелка ,как се отразява това на психиката на детето му?И тогава му кажете,че предпочитате да имате нормално семейство,отколкото с деца и с такива проблеми.
  Купете си някой домашен любимец-куче,коте и се грижете за него,той също ще помага и ще се радва заедно с вас.И така сутрин на работа,вечер в къщи ,приготвяне на вечеря,грижи за 2мата любимци(съпруга и малкото коте или кученце),мислейки и скакво да изненадате съпруга си ,няма да ви остава много време за мислене,ще стане ли бебето или не.И до година ще стане.
   Просто няма невъзможни неща.Всичко зависи и се контролира от психиката ни.И от вярата ,че може би не днес или утре,но един ден ще стане.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Бебеправене и секс
« Отговор #34 -: Май 10, 2005, 23:07:21 pm »
Ние с моето момче сме от 8 г. заедно и от 2 г. сме (юридически )семейство. При нас намаляването на интензитета в сексуалния ни живот настъпи когато и двамата тръгнахме на работа. За разлика от повечето може би, моята работа е тежка физически, а неговата психически и малко ни се объркаха графиците. А да не забравяме и домакинските задължения... които са мой приоритет (от 3г. сме на квартира). Според мен бебеправенето няма нищо общо.
искам да ви споделя, че днес моето мъжле ме изненада много приятно. Точно когато той се прибираше от работа аз си бях направила тест за ову-то( днес ми е 11 ден). Той естествено видя лентата и ме попита не ми ли е рано. Аз му отговорих, че точно днес е деня в който трябва да почна с тестовете, а той си извади GSM-а където има инсталиран женски календар с данни за моя цикъл и ме помоли да сверя данните дали са верни...
Представяте ли си само? Направо ми трепна сърчицето. Все пак и на него му пука за всичко това, колкото и да не го показва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Бебеправене и секс
« Отговор #35 -: Май 11, 2005, 11:20:42 am »
Цитат на: iliyanas
...
   Aми ако едно време сте били диви и необуздани,за него е било предизвикателство да бъде с вас.А сега ако сте се кротнали и сте станали примерна домакиня ,интереса започва лека полека започва да се губи. ...

Мила iliyanas... Верно е това, което казваш! Наистина колкото и врече да е минало, трябва да се поддържаме все едно са ни първите седмици заедно!
Но въпросът е, че идва момент, в който ако не правите по-специални неща един за друг, сексът става монотонен, еднообразен! Знаеш кое след кое следва - това ме уморява мен! Поне мъжо не е с моите чувства - той даже е по-потентен от първите месеци, но аз не издържам на темпото!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Anonymous

Бебеправене и секс
« Отговор #36 -: Май 11, 2005, 20:00:20 pm »
При мен определено не може да става въпрос за отслабен интерес от страна на съпруга ми. Външният ми вид е даже още по-страхотен и от първите години на брака и неговото желание за секс изобщо не е изчезнало. Напротив - той ме обожава и има постоянно желание. Освен това изобщо не мога да кажа, че съм примерна домакиня, защото имаме голям бизнес и това налага да имам две жени, които да поддържат къщата ми. Няма жена, която той да хареса повече от мен.
Непрекъснато организира някакви интересни изненади, за да поддържа именно моя интерес към него. Но все пак интензитета не е същия - и за това причината май че съм аз.
Бебеправене и секс
« Отговор #37 -: Май 11, 2005, 20:04:53 pm »
Горенаписаното е от мен - Джордия, просто забравих да вляза с името си :band:

МОИТЕ САМОЕДСКИ СЛЪНЧИЦА
Бебеправене и секс
« Отговор #38 -: Май 12, 2005, 10:47:07 am »
Цитат на: iliyanas
  Aми ако едно време сте били диви и необуздани,за него е било предизвикателство да бъде с вас.А сега ако сте се кротнали и сте станали примерна домакиня ,интереса започва лека полека започва да се губи.
  Затова колкото и да ни е трудно ,особено след 30те години,трябва да се поддържаме във форма , да не губим привлекателността си и поне веднъж седми4но да го изненадваме с нещо ново.Така той ще разбере,че не ви е опознал напълно за въпросните години брачен живот и всичко си идва на мястото.Всичко зависи от жената,от нейното умение да бъде актриса.


Ето, хората сме различни. Аз пък искам да поддържам с Любимия възможно най-истински отношения. Ако някой ден се наложи да съм "актриса" за да задържам вниманието му ... нещата няма да са хич добре. Според мен няма нищо толкова страшно, че интензитетът не е като преди - важното е и двамата да живеем сексуално удовлетворени. Дългите месеци, в които не сме имали партньори - за тях какво да кажем? Така че, какво й е лошото на "златната среда" :lol:  :wink:  Секс през ден може и да ми е било интересно преди време, но сега в живота ми има и други неща. Важното е, че като имам желание за секс, Любимият откликва и е мнооого хубаво! Както и аз съответно откликвам... Е, случва се един от двамата да е уморен (по тоя повод - един смешен виц: главоболието е най-често използваното контрацептивно средство :lol:  :lol: ) Ама какво - нито сме машини за секс, нито сме на състезание... Важното е че и двамата сме доволни и щастливи от сексуалния ни живот.

Поздрави :)
Благодаря ти, Бени!







Бебеправене и секс
« Отговор #39 -: Май 12, 2005, 11:29:54 am »
Цитат на: FreshBreeze
....Ето, хората сме различни. Аз пък искам да поддържам с Любимия възможно най-истински отношения. .. Така че, какво й е лошото на "златната среда" :lol:  :wink:  Секс ... Ама какво - нито сме машини за секс, нито сме на състезание... Важното е че и двамата сме доволни и щастливи от сексуалния ни живот. ...

 :youwoman:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Бебеправене и секс
« Отговор #40 -: Май 13, 2005, 11:58:52 am »
Аз също имах емоционални проблеми,дори мислех да пердложа на мъжа си да си намери жена,която да му роди деца.........но той ме изпревари като ми каза , ще ме подкрепя и да не мисля само за това.Аз не работя,грижа се за себе си и за съпруга ми.От скоро ходя на "Пилатес" и съм много доволна(обуздавам емоциите си),помага ми ,развличам се и общувам с нови хора-а това определено много помага.
Бебеправене и секс
« Отговор #41 -: Май 13, 2005, 12:42:25 pm »
Цитат на: wassilena
:youwoman:


Хи хи Васи :lol:  :lol:
Благодаря ти, Бени!







*
Бебеправене и секс
« Отговор #42 -: Май 13, 2005, 15:46:34 pm »
Цитат на: iliyanas
Цитат на: wassilena
Цитат на: FreshBreeze
.Предполагам че след известно време е нормално нещата да не са такива, каквито са били. ...

Имаааа, има значение! Ние все пак сме от 5 години заедно.

   Aми ако едно време сте били диви и необуздани,за него е било предизвикателство да бъде с вас.А сега ако сте се кротнали и сте станали примерна домакиня, интереса започва лека полека започва да се губи.
  Затова колкото и да ни е трудно ,особено след 30те години,трябва да се поддържаме във форма , да не губим привлекателността си и поне веднъж седми4но да го изненадваме с нещо ново.Така той ще разбере,че не ви е опознал напълно за въпросните години брачен живот и всичко си идва на мястото...


Ние сме минали през всякякви етапи през тези години на опити за бебе. Смятам, че годините от когато сме заедно имат значение, а при нас не са малко. Но в сексуално отношение нещата се промениха основно след започване на бебеправенето. Вече го нямаше същия хъс както преди и може да се каже, че нещата се обърнаха и аз станах по-активната. Имало е време когато все по-рядко започвахме да го правим и се опитвах да обясня на любимия, че ние всъщност не може да разберем дали има проблем или просто не улучваме момента, защото не работим сериозно по въпроса. Всичко това действа доста на психиката на мъжа. Опитвала съм да внеса и романтика, но при всеки и най-лек намек или някаква изненада от моя страна, го навеждаше на мисълта че явно е наближила овулацията и сякаш започваше нарочно да се дърпа. Оставяла съм нещата и сами да се нареждат, но винаги ми е било в главата това, че изпускаме благоприятните дни, а това на моменти ме изнервяше. Опитвах се да говоря открито с него какво мисля по въпроса и че нито искам да го ръчкам нито да привим нещо на сила, но все пак ако искаме дете без секс в благоприятните дни няма да стане.
Не мисля че като съм вече на 30г съм загубила привлекателността си, а дори напротив. Но той вече е заформил стабилно коремче, което пък не го прави по-малко харесван от мен :) Но едно е любимият мъж да те обича и харесва, друго е да те желае всеки ден или през ден особено като знае че трябва да прави дете. А и други обстоятелства като работата и ежедневието си оказват влияние.
След като започнах миналата година стимулация с клостилбегит, той идваше повечето пъти с мен на фоликуметрия и знаеше кога трябва да действаме, беше обнадежден, че вече ще стане, но знам че този график не му действаше никак добре. А на моменти беше убийствен и за двамата. В последните няколко месеци правихме инсеминации и положението в това отношение се поуспокои. Смятам че когато бебето дойде всичко ще се нормализира отново.

По този повод се сетих за един случай скоро.
Бяхме се събрали три двойки, като другите две двойки имат деца. Единият мъж се шегуваше, че ще си записва вече колко пъти жената му отказва и има главоболие, че той откакто спрял цигарите искал всеки ден. Тогава си припомних колко по-различно беше преди време при нас и колко много се е променило в това отношение.
Бебеправене и секс
« Отговор #43 -: Май 13, 2005, 16:44:22 pm »
Това все едно аз съм го писала и после графикът нямал значение....
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бебеправене и секс
« Отговор #44 -: Май 13, 2005, 16:56:37 pm »
Семейна двойка в зоопарка:
Разхождат се и спират пред клетката с маймуните. Жената се приближава прекалено близко до решетките и маймуняка я сграбчва и издърпва вътре.
Жената пищи, а мъжът потрива доволно ръце: "А сега да те видя как ще му обясниш, че те боли главата?!??!"
Бебеправене и секс
« Отговор #45 -: Май 13, 2005, 17:09:22 pm »
ХЕХЕХЕЕЕ
Лали, вица е страхотен
 :balk_602:
*
към всички
« Отговор #46 -: Май 14, 2005, 10:45:54 am »
Здравейте момичета!!!
Всичко,което казвате ми е до болка познато!Но,дерзайте!Както се казва,"и на вашата улица ще изгрее слънце"!!!
След всички мъки ,идва и успехът!!!/Въпреки,че аз много се дразнех от подобни съвети!!!/
Сега когато съм щастлива,гледам по друг начин на тези проблеми!И при вас ще е така!!!Ще видите!Не се отказвайте!!!
Успехи ви желая от сърце!!!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Бебеправене, график и играчки
« Отговор #47 -: Юли 15, 2005, 15:34:25 pm »
Момичета, чета и си мисля и аз как се чувствах :( Моето положение беше същото - все като правехме секс си мислех - Хайде, по дяволите, направи ми дете! И някок си ми изчезна желанието :cry:  Моя мъж е с мен от 5 години. Оженихме се къде на майтап, къде на сериозно за 6 месеца. От началото беше подложен на стрес, покрай това и мен тормозеше с необмислени изказвания на всеки цикъл. Каза му известен специалист, че няма никакъв шанс да има деца и всичко умря :? Ревах, молих се и след заплаха за развод за мой късмет се съгласи да ходи на лекар. Оказа се, че всичко е било временно състояние. Ама като почнеш по график - всичко умира :cry: Аз - изтормозена и уморена, той - искащ, ама и при него - блокаж. Решихме да разнообразим секса - купи ми специален подарък :oops: Получи се добре - спрях да мисля - Направи ми дете и минах на фаза: Нека ми е гот - и стана :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #48 -: Август 27, 2005, 21:16:52 pm »
Добре,де...малко интимен въпрос ама ми е интересно горе-долу колко пъти в месеца го правите.Извинявайте,че така питам,но ние правим секс все по-рядко /например този месец само 4 пъти :( /Знам,че при някои става от един път - най-вече по филмите  :lol:, и на мен вече взе да не ми се прави и изобщо ...незнам.Споделете,ако искате разбира се :oops:  :roll:
*
Бебеправене и секс
« Отговор #49 -: Август 27, 2005, 22:05:45 pm »
Цитат на: Eli_
Добре,де...малко интимен въпрос ама ми е интересно горе-долу колко пъти в месеца го правите.Извинявайте,че така питам,но ние правим секс все по-рядко /например този месец само 4 пъти :( /Знам,че при някои става от един път - най-вече по филмите  :lol:, и на мен вече взе да не ми се прави и изобщо ...незнам.Споделете,ако искате разбира се :oops:  :roll:

Колко познато...лелеле ....  с една приятелка от тук се базикахме много скоро, че по-често се събличаме пред лекарите отколкото пред  мъжете ни. Явно всички реагираме по един начин на всичко това ...
*
Бебеправене и секс
« Отговор #50 -: Август 28, 2005, 11:46:06 am »
Цитат на: Eli_
Добре,де...малко интимен въпрос ама ми е интересно горе-долу колко пъти в месеца го правите.Извинявайте,че така питам,но ние правим секс все по-рядко /например този месец само 4 пъти :(

Eli, малко ме е срам да кажа, но за последните 4 месеца аз съм го правила....3 пъти...
3 от тези 4 месеца бях бременна и с денонощно гадене - тогава последната ти мисъл е за секс. Последва спонтанен аборт и много тъга и болка - пак последната ти мисъл е за секс (а и ме предупредиха да се въздържам до нормалната си менструация).
Вече не помня какво е това хубав секс!
Толкова много искам дете, че вече май гледам на секса само като начин да осъществя това!  :(
Навсякъде чета - отпуснете се, не мислете за това, просто се отпуснете и ще стане! Ама как става това? Не мога да се отпусна :(
Искам да ви помоля за помощ!!
« Отговор #51 -: Януари 10, 2006, 09:24:26 am »
С моя приятел имаме един проблем! Не съм сигурна, че е свързан точно с тази тема но друга по подходяща не видях!

Та на въпроса:
Помогнете ми, дайте ми съвет...приятелят ми много трудно изкарва повече от 5 минути! Свършва в този интервал! Това не ми е достатъчно! Рядко се случва да "удържи" повече - само той си знае как! Вярно имало е и случаи когато след като свърши му остава пак твърд и може да го правим пак, но е рядко!
Има ли някакакъв начин било то психологически или лечебен (билки) да се постигне "издържливост"?
Много ще съм ви благодарба ако помогнете :lol:
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Бебеправене и секс
« Отговор #52 -: Януари 10, 2006, 09:32:50 am »
Обърни се към сексолог.
Бебеправене и секс
« Отговор #53 -: Януари 10, 2006, 10:11:28 am »
Цитат на: Eli_
Добре,де...малко интимен въпрос ама ми е интересно горе-долу колко пъти в месеца го правите.Извинявайте,че така питам,но ние правим секс все по-рядко /например този месец само 4 пъти


Момичета, да ви кажа от личен опит.... С мъжът ми се бяхме по-отчуждили, или свикнали да сме един до друг и сексът беше започнал да ни куца....

Да, ама така стана, че мъжо трябваше да почне друга работа, и е дежурен през вечер.... Е, не че искам да се хваля, ама сега почти през вечер правим секс ..... И като се замисля, аз съм тази, която е виновна за пропуските  :oops:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Бебеправене и секс
« Отговор #54 -: Януари 11, 2006, 10:46:36 am »
Здравейте момичета.
Да споделя и аз.От толкова отдавна не бях засичала да имам цервикална слуз и толкова ясна овулация както вчера......но от няколко дни ми излезе някакъв цирей в лявата гърда.Болката се търпи,мажа някакви мехлеми,правя компреси обаче не минава.Хирурга иска направо да го кръцне,да не се мъча и да няма усложнения,но това ще е крайния вариант.Както и да е,та мисълта ми е,че съм в ову,а моят не смее да ме пипне-вика като ти мине тогава ще наваксаме- да ама тогава аз няма да съм в ову и не ми се наваксва нищо.Ако му кажа каква е целта знам че ще се отдръпне и ще ме обвини че само за това мисля и че се чувства използван.
Ох извинете излезе дълго ама повече ме боли под цирея,отколкото той
Бебеправене и секс
« Отговор #55 -: Януари 11, 2006, 10:58:44 am »
popi4 - защо не се опиташ да го изненадаш  :oops: ? И му кажи, че цирея вече не те боли.... Може и да се върже

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #56 -: Януари 11, 2006, 11:08:27 am »
Цитат на: rally_pat
popi4 - защо не се опиташ да го изненадаш  :oops: ? И му кажи, че цирея вече не те боли.... Може и да се върже

Да бе да.  И представи си картинката, как той я стиска по цицата и ........
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Бебеправене и секс
« Отговор #57 -: Януари 11, 2006, 11:25:48 am »
Цитат
Да бе да. И представи си картинката, как той я стиска по цицата и ........


Уфффф, не бях помислила за това...... Аз специално на моят съм му забранила да се отнася към гърдите ми грубо, че са бая големи и хич не ми се иска да висват  :wink:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Бебеправене и секс
« Отговор #58 -: Януари 11, 2006, 11:46:06 am »
Абе и гледката не е привлекателна...Нощес се събудих и ми хрумнаха някои идеи,ама като го видях как спи сладко си ги избих от главата :oops:
Помогнете
« Отговор #59 -: Януари 15, 2006, 12:00:29 pm »
Какво да правя закъснява ми с 3 дена ,а попринцип цикъла ми е точен,винаги ми идва се дин ден по рано ,но в най лошия случай с един ден по късно,а сега с цели 3 дни,дали не съм бременна?
Р?скам бебе    
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Бебеправене и секс
« Отговор #60 -: Януари 15, 2006, 12:03:41 pm »
rose_madderр,ами защо не направиш тест?Вече ще отчете.Успех!
Бебеправене и секс
« Отговор #61 -: Януари 15, 2006, 20:40:15 pm »
Точно от това ме е страх,тъй като все още не съм отслабнала от предната бременост,а исах преди пак да забременея поне малко да сваля килограми.А и честно казано не съм го планирала,ако пактрябва да раждам през септември направо ще се побъркам :(
Р?скам бебе    
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #62 -: Януари 16, 2006, 10:58:36 am »
Цитат на: rose_madder
Точно от това ме е страх,тъй като все още не съм отслабнала от предната бременост,а исах преди пак да забременея поне малко да сваля килограми.А и честно казано не съм го планирала,ако пактрябва да раждам през септември направо ще се побъркам :(


Хайде стига сега все някога трябва да загърбиш миналото, а по въпроса за килограмите не мисля че това е най-важното нещо в момента. Ти вместо да се радваш ми звучиш точно обратното като разочарована. Нали знаеш колко момичета пък въобще немогат да забременеят, а камо ли да си избират пък кога да раждат. Лошите спомени трябва да се забравят за да има място за добрите.  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #63 -: Януари 16, 2006, 12:08:46 pm »
rose_madder,не разбирам точно защо ще се побъркаш,но помисли колко момичета тук биха искали да са на твое място. Мисля,че не е тък мястото да се тюхкаш,че може да си бременна.Много момичета тук с години се борят за това.Извинявай ако съм те засегнала,но първо мисля,че дори постинга ти не е в точната тема.Тук става въпрос за "бебеправене и секс". Знаеш ли какво е да зациклиш в секса заради това,че неможеш да забременееш ? За това става дума тук.
Бебеправене и секс
« Отговор #64 -: Януари 17, 2006, 09:27:02 am »
Здравей!
Искам да ти кажа,че не се тюхкам,че съм бременна аз дори го искам,но не съм го планирала за сега.Знам,че някои от вас не могат да забременеят с години,но представи си моята болка пак да загубя бебето пак.Знам,че всяка от вас е преживявала загуба,но аз все още не мога да преодолея първата загуба.Тъй като загубих бебето в 9 месец преди 4 месеца и сега ако пак съм бременна излиза, пак ще раждам септември месец,затва се побърквам.А иначе съм щастлива ,че може би съм бременна.
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #65 -: Януари 17, 2006, 09:30:53 am »
Знам,че не намерих падходящата тема,изинявайте ако аз с нещо съм ви засегнала.Знам колко ви е трудно,а при мен е точно обратното искам да правя секс ,но постоянно ме е страх,че ще забременея,предприемам всякакви предпазни мерки и какво става май пак съм бременна.Не съм правила секс от един месец,мъжа ми се побърква>Просто не мога.
Р?скам бебе    
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бебеправене и секс
« Отговор #66 -: Януари 17, 2006, 10:15:35 am »
Розе, колкото и тривиално да звучи: "Клин клина избива".
Ще излезеш от този омагьосан кръг само след успешна бременност.
А следващата ще е такава. Сигурна съм :lol:
Колко време ти дадоха да се предпазвате?
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Бебеправене и секс
« Отговор #67 -: Януари 17, 2006, 10:17:40 am »
Съжалявам за загубата ти. :cry:
Опитай се да бъдеш спокойна, каквото станало-станало.
А ако си бременна, вярвай, че този път всичко ще е наред.
За да разбереш си направи тест.
Успех нататък!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #68 -: Януари 17, 2006, 11:34:39 am »
Рози, мотото ти е "Искам бебе". Щом го искаш силно ще го имаш, няма значение че отново ще е септември, просто този път ще е всичко наред. Съдбата си знае работата щом е казала през септември значи ще е през септември. Успокой се, направи си един тест, и аз мисля че този път всичко ще е наред.  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #69 -: Януари 17, 2006, 12:08:55 pm »
rose_madder,чувствам се малко виновна затова,че се изказах твърде грубо.Не бях прочела всичките ти мнения и незнаех,че си загубила бебето си.Затова ми се стори доста неуместно да се притесняваш,че си бременна точно тук. Моля те да ме извиниш - не заслужаваш такова отношение.Преживяла си наистина нещо ужасно и се надявам следващата ти бременност да е успешна. Просто напоследък ми се е насъбрало много и на моменти не мисля изобщо какво говоря. Желая ти успех ! Ако имаш нужда от подкрепа ,винаги можеш да я намериш тук - във форума.
Бебеправене и секс
« Отговор #70 -: Януари 17, 2006, 19:58:37 pm »
Здравейте :)
Не се притеснявай Ели с нищо не си ме обидила или наранила :) Аз сама знаех,че не съм за тази тема,не знаех къде да го пусна.Аз вчера синаправих тест и ми показа,че е отрицателен,но някак си не вярвам на тях тъй като се чуватвам така както в началото на първата бременност.Но може и да съм уморена тъй като работя по 10 часа и през по голямата част от времето съм  права,а но аз си мислих така и за първата си бременност,но както се казва времето ще покаже.Аз бебче искам и то много,не си мислете не няма да се радвам ако съм бременна,но просто смятам,че са минали твърде малко време от първата бременност и затова.И аз се надявам бременноста ми да мине леко и благополучно.Наистина надявам се всяка от вас да изпита какво да е бременна и да има едно малко и сладко бебче.на всяка една от вас го пожелавам.Блгодаря за подкрепата.
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #71 -: Януари 17, 2006, 20:03:30 pm »
Ще се радвам ако съм бременна след време пак ще направя тест и ще ви пиша.успех на всички :)
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #72 -: Януари 18, 2006, 11:04:58 am »
Айде да се върнем към темата, а и аз да се пооплача.....

Как успявате да правите секс по график???? Вчера беше Денят (всичко точно, засечено, отчетено....), с мъжа ми от няколко дена си говорим как ще го направим, за да е възможно всичко най-благоприятно за бебеправене и какво????
Уж това, онова, и най-накрая и двамата вкупом - Ами не се получава  :evil:

Ха сега де!!! Досега не ни се беше случвало такова нещо  :?

Дайте акъл как да се справим....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бебеправене и секс
« Отговор #73 -: Януари 18, 2006, 11:12:00 am »
Следващият месец не му казвай!!!
Като дойде денят бъди ти активната, но не агресивна.
Бебеправене и секс
« Отговор #74 -: Януари 18, 2006, 11:25:15 am »
Де да ставаше да не му казвам.....
Ама той е още по в час от мен с цикли, БТ, ову, и прочие.... Чете сайта и е много информиран....
А за активната страна, не се притеснявайте  :roll: нали сме младоженци  :roll:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Бебеправене и секс
« Отговор #75 -: Януари 18, 2006, 13:20:16 pm »
ами може да се експериментира с ново място например. Ако успеете да избягате за два дни някъде - на планина или на море или в Истанбул за 120 лева...просто да ви е интересно и да се чувствате нови и красиви. В един хотел човек няма много какво да прави освен да се къпе и да се търкаля в леглото - далече от тенджери и началници.

Косето е на небето.
*
Бебеправене и секс
« Отговор #76 -: Януари 18, 2006, 13:47:05 pm »
Където и да отидеш не можеш да избягаш от себе си. Мисълта, че ТРЯБВА е по-силна от всичко друго. Психиката е много силен фактор. Съдя по себе си- преди месец седмицата около овулацията се превръщаше в маратон, много изтощителен, защото се мобилизираш не само физически, но и психически в мисли кога точно, как, а след това... Сега, когато стана ясно, че ще правим ин витро нещата просто се случват. Едва ли някой може да се абстрахира до такава степен, че да забрави целта.
Бебеправене и секс
« Отговор #77 -: Януари 18, 2006, 14:29:45 pm »
Галя, много добре си уловила момента, че основната пречка е думичката "ТРЯБВА", и тя пречи и на двама ни, защото и двамата искаме бебок повече от всичко....

И затова искам съвет от препатили, как сте успели да се преборите с това "трябва" и неговата възпираща роля?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #78 -: Януари 24, 2006, 13:02:54 pm »
и аз се чуствам тъпо с мисълта че трябва да е по график.За 1ви път правя схема и дори казах на половинката ама никак не ми е приатно и повече няма да правя секс по задължение.Първия път когато забременях го бях изчислила но не бях вманиачена а само тайничко се надявах,за съжаление или не радоста беше за малко.
Бебеправене и секс
« Отговор #79 -: Януари 24, 2006, 21:52:25 pm »
Цитат на: tochica
и аз се чуствам тъпо с мисълта че трябва да е по график.За 1ви път правя схема и дори казах на половинката ама никак не ми е приатно и повече няма да правя секс по задължение.Първия път когато забременях го бях изчислила но не бях вманиачена а само тайничко се надявах,за съжаление или не радоста беше за малко.


Абе то уж и аз си казвам няма да е по график ама пусто акъла ми е все в дните  :oops:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #80 -: Януари 25, 2006, 13:49:29 pm »
Аз мисля,че и продължителността на връзката и опитите си оказва влияние. Стресът и другите външни фактори са отделно.Не може да има интензитет на контактите на седмата година от връзката ,както в началото.Дори и желанието за бебе да е много силно. Нищо не става насила. Тука ,като чета ,някакъв план четох преди малко - секс през ден или всеки ден..понякога имам чувството,че някой хора нито ходят на работа,нито пътуват в командировки примерно,нито имат отговорности и напрежение ами само или правят секс, или хванати под ръка ходят на лекар.При мен това за съжаление е абсурд,чувствам се ,като "изоставаща от групата" :lol: Нищо не мога да направя...само пия аспирин и давам на мъжа ми Спимен форте,Бирена мая,витамини и чай от маг.бодил понякога.А кекса е повече от оскъден-от 3 до 5 пъти месечно.Знам,че рецепта няма - за женски хитрости и тем подобни също знам,но вече не ми е до нищо.Направо ми е все едно понякога.Ако ще става да става ако ли не,незнам...супер съм изнервена вече. :balk_144: Защо всичко трябва да е толкова трудно? :?:  :evil:
*
Бебеправене и секс
« Отговор #81 -: Януари 25, 2006, 14:21:06 pm »
Ели, Ели, не си само ти, душко, не се чувствай "изоставаща". Всеки има отговорности и напрежение, аз например винаги като трябва да изляза от работа, за да отида на лекар, се чувствам ужасно притеснена какви обяснения ще давам /предпочитам за сега да не е истината/, кога ще се върна, какво ще кажат колегите и т.н. Отделно пред лекарския кабинет стоя на тръни и броя минутите. При мъжа ми е още по-лошо с излизането. Ами то само лекар ли е, нали и други работи се налага да свършиш, а като си цял ден на работа как ще се справиш? Отделно е самото напрежение, което създава проблема.
И ние не сме полови атлети, вечер като се върнем пребити, понякога насила правим кекс пък дано се получи... Понякога пък и на мен ми е все едно, лягам и заспивам. Общо взето любовната муза ни посещава все в неподходящите дни  :wink:
И така вече сума ти време  :cry:
Не е лесно, абе кофти си е направо, ама вървим напред, какво да правим.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Бебеправене и секс
« Отговор #82 -: Януари 25, 2006, 15:31:01 pm »
аз пък от много сметки и нетърпение да дойде подходящия ден,взеха че точно тогава пратиха мъжа ми в командировка  :D  и естествено излязоха ми криви сметките  :(
*

    Zoq

  • **
  • 73
  • Ако имаш мечта,позволи й да се сбъдне...!
Бебеправене и секс
« Отговор #83 -: Януари 26, 2006, 11:55:10 am »
ооооххх,
.......а аз си мислех,че проблема е само при нас........
Само едно искам да кажа,че ще се боря със себе си,и се надявам,че ще преудолеем бариерата,която сме поставили с дилемата:СЕКС ИЛИ БЕБЕПРАВЕНЕ....и се надявам да успеем...ами то се не знае може пък точно тогава бебчо да реши да дойде....и да ни зарадва...!!!!
ЩЕ СЕ МОЛЯ ЗА КОЕТО...