0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Бебеправене и секс
« Отговор #60 -: Януари 15, 2006, 12:03:41 pm »
rose_madderр,ами защо не направиш тест?Вече ще отчете.Успех!
Бебеправене и секс
« Отговор #61 -: Януари 15, 2006, 20:40:15 pm »
Точно от това ме е страх,тъй като все още не съм отслабнала от предната бременост,а исах преди пак да забременея поне малко да сваля килограми.А и честно казано не съм го планирала,ако пактрябва да раждам през септември направо ще се побъркам :(
Р?скам бебе    
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #62 -: Януари 16, 2006, 10:58:36 am »
Цитат на: rose_madder
Точно от това ме е страх,тъй като все още не съм отслабнала от предната бременост,а исах преди пак да забременея поне малко да сваля килограми.А и честно казано не съм го планирала,ако пактрябва да раждам през септември направо ще се побъркам :(


Хайде стига сега все някога трябва да загърбиш миналото, а по въпроса за килограмите не мисля че това е най-важното нещо в момента. Ти вместо да се радваш ми звучиш точно обратното като разочарована. Нали знаеш колко момичета пък въобще немогат да забременеят, а камо ли да си избират пък кога да раждат. Лошите спомени трябва да се забравят за да има място за добрите.  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #63 -: Януари 16, 2006, 12:08:46 pm »
rose_madder,не разбирам точно защо ще се побъркаш,но помисли колко момичета тук биха искали да са на твое място. Мисля,че не е тък мястото да се тюхкаш,че може да си бременна.Много момичета тук с години се борят за това.Извинявай ако съм те засегнала,но първо мисля,че дори постинга ти не е в точната тема.Тук става въпрос за "бебеправене и секс". Знаеш ли какво е да зациклиш в секса заради това,че неможеш да забременееш ? За това става дума тук.
Бебеправене и секс
« Отговор #64 -: Януари 17, 2006, 09:27:02 am »
Здравей!
Искам да ти кажа,че не се тюхкам,че съм бременна аз дори го искам,но не съм го планирала за сега.Знам,че някои от вас не могат да забременеят с години,но представи си моята болка пак да загубя бебето пак.Знам,че всяка от вас е преживявала загуба,но аз все още не мога да преодолея първата загуба.Тъй като загубих бебето в 9 месец преди 4 месеца и сега ако пак съм бременна излиза, пак ще раждам септември месец,затва се побърквам.А иначе съм щастлива ,че може би съм бременна.
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #65 -: Януари 17, 2006, 09:30:53 am »
Знам,че не намерих падходящата тема,изинявайте ако аз с нещо съм ви засегнала.Знам колко ви е трудно,а при мен е точно обратното искам да правя секс ,но постоянно ме е страх,че ще забременея,предприемам всякакви предпазни мерки и какво става май пак съм бременна.Не съм правила секс от един месец,мъжа ми се побърква>Просто не мога.
Р?скам бебе    
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бебеправене и секс
« Отговор #66 -: Януари 17, 2006, 10:15:35 am »
Розе, колкото и тривиално да звучи: "Клин клина избива".
Ще излезеш от този омагьосан кръг само след успешна бременност.
А следващата ще е такава. Сигурна съм :lol:
Колко време ти дадоха да се предпазвате?
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Бебеправене и секс
« Отговор #67 -: Януари 17, 2006, 10:17:40 am »
Съжалявам за загубата ти. :cry:
Опитай се да бъдеш спокойна, каквото станало-станало.
А ако си бременна, вярвай, че този път всичко ще е наред.
За да разбереш си направи тест.
Успех нататък!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #68 -: Януари 17, 2006, 11:34:39 am »
Рози, мотото ти е "Искам бебе". Щом го искаш силно ще го имаш, няма значение че отново ще е септември, просто този път ще е всичко наред. Съдбата си знае работата щом е казала през септември значи ще е през септември. Успокой се, направи си един тест, и аз мисля че този път всичко ще е наред.  :grouphug2:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Бебеправене и секс
« Отговор #69 -: Януари 17, 2006, 12:08:55 pm »
rose_madder,чувствам се малко виновна затова,че се изказах твърде грубо.Не бях прочела всичките ти мнения и незнаех,че си загубила бебето си.Затова ми се стори доста неуместно да се притесняваш,че си бременна точно тук. Моля те да ме извиниш - не заслужаваш такова отношение.Преживяла си наистина нещо ужасно и се надявам следващата ти бременност да е успешна. Просто напоследък ми се е насъбрало много и на моменти не мисля изобщо какво говоря. Желая ти успех ! Ако имаш нужда от подкрепа ,винаги можеш да я намериш тук - във форума.
Бебеправене и секс
« Отговор #70 -: Януари 17, 2006, 19:58:37 pm »
Здравейте :)
Не се притеснявай Ели с нищо не си ме обидила или наранила :) Аз сама знаех,че не съм за тази тема,не знаех къде да го пусна.Аз вчера синаправих тест и ми показа,че е отрицателен,но някак си не вярвам на тях тъй като се чуватвам така както в началото на първата бременност.Но може и да съм уморена тъй като работя по 10 часа и през по голямата част от времето съм  права,а но аз си мислих така и за първата си бременност,но както се казва времето ще покаже.Аз бебче искам и то много,не си мислете не няма да се радвам ако съм бременна,но просто смятам,че са минали твърде малко време от първата бременност и затова.И аз се надявам бременноста ми да мине леко и благополучно.Наистина надявам се всяка от вас да изпита какво да е бременна и да има едно малко и сладко бебче.на всяка една от вас го пожелавам.Блгодаря за подкрепата.
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #71 -: Януари 17, 2006, 20:03:30 pm »
Ще се радвам ако съм бременна след време пак ще направя тест и ще ви пиша.успех на всички :)
Р?скам бебе    
Бебеправене и секс
« Отговор #72 -: Януари 18, 2006, 11:04:58 am »
Айде да се върнем към темата, а и аз да се пооплача.....

Как успявате да правите секс по график???? Вчера беше Денят (всичко точно, засечено, отчетено....), с мъжа ми от няколко дена си говорим как ще го направим, за да е възможно всичко най-благоприятно за бебеправене и какво????
Уж това, онова, и най-накрая и двамата вкупом - Ами не се получава  :evil:

Ха сега де!!! Досега не ни се беше случвало такова нещо  :?

Дайте акъл как да се справим....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Бебеправене и секс
« Отговор #73 -: Януари 18, 2006, 11:12:00 am »
Следващият месец не му казвай!!!
Като дойде денят бъди ти активната, но не агресивна.
Бебеправене и секс
« Отговор #74 -: Януари 18, 2006, 11:25:15 am »
Де да ставаше да не му казвам.....
Ама той е още по в час от мен с цикли, БТ, ову, и прочие.... Чете сайта и е много информиран....
А за активната страна, не се притеснявайте  :roll: нали сме младоженци  :roll:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Бебеправене и секс
« Отговор #75 -: Януари 18, 2006, 13:20:16 pm »
ами може да се експериментира с ново място например. Ако успеете да избягате за два дни някъде - на планина или на море или в Истанбул за 120 лева...просто да ви е интересно и да се чувствате нови и красиви. В един хотел човек няма много какво да прави освен да се къпе и да се търкаля в леглото - далече от тенджери и началници.

Косето е на небето.
*
Бебеправене и секс
« Отговор #76 -: Януари 18, 2006, 13:47:05 pm »
Където и да отидеш не можеш да избягаш от себе си. Мисълта, че ТРЯБВА е по-силна от всичко друго. Психиката е много силен фактор. Съдя по себе си- преди месец седмицата около овулацията се превръщаше в маратон, много изтощителен, защото се мобилизираш не само физически, но и психически в мисли кога точно, как, а след това... Сега, когато стана ясно, че ще правим ин витро нещата просто се случват. Едва ли някой може да се абстрахира до такава степен, че да забрави целта.
Бебеправене и секс
« Отговор #77 -: Януари 18, 2006, 14:29:45 pm »
Галя, много добре си уловила момента, че основната пречка е думичката "ТРЯБВА", и тя пречи и на двама ни, защото и двамата искаме бебок повече от всичко....

И затова искам съвет от препатили, как сте успели да се преборите с това "трябва" и неговата възпираща роля?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Бебеправене и секс
« Отговор #78 -: Януари 24, 2006, 13:02:54 pm »
и аз се чуствам тъпо с мисълта че трябва да е по график.За 1ви път правя схема и дори казах на половинката ама никак не ми е приатно и повече няма да правя секс по задължение.Първия път когато забременях го бях изчислила но не бях вманиачена а само тайничко се надявах,за съжаление или не радоста беше за малко.
Бебеправене и секс
« Отговор #79 -: Януари 24, 2006, 21:52:25 pm »
Цитат на: tochica
и аз се чуствам тъпо с мисълта че трябва да е по график.За 1ви път правя схема и дори казах на половинката ама никак не ми е приатно и повече няма да правя секс по задължение.Първия път когато забременях го бях изчислила но не бях вманиачена а само тайничко се надявах,за съжаление или не радоста беше за малко.


Абе то уж и аз си казвам няма да е по график ама пусто акъла ми е все в дните  :oops: