0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #120 -: Септември 23, 2012, 17:04:45 pm »
Момичета, благодаря ви за подкрепата  :bighug: Току що ми звъннаха ембриолозите, че са замразили 5 ембриончета, което също ме зарадва :)
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #121 -: Септември 24, 2012, 07:32:19 am »
И съвсем не съм млада, на 39 години съм. Не мисля, че ми остава много време за нови опити. А и най - вече ме безпокои факта, че така и не намериха причина. Всеки път повтаряме една и съща процедура. ... След като с лигавицата всичко е наред, би трябвало проблема да е в качеството на ембрионите?!? :ask:

Мила Диси22, при нас е същата ситуация, отговор на проблема няма. И аз съм притисната от годините по-скоро физиологически, а не физически, но не можем да се борим с природата. Така сме устроени. Затова всеки път приемам поражението, лека-полека се изправям и отново правя опит. Както вече споделих при мен нещата не са никак розови, трудно реагирам на стилмулация, яйчниците ми са заочнали да се свиват, в лошо състояние са, но съм твърда глава и все мисля, че изход трябва да има. Така и ти не трябва да се отказваш.
Успокой се, събери сили и кураж, консултирай се с доктора и дано откриете верния път към вашето щастие!

Току що ми звъннаха ембриолозите, че са замразили 5 ембриончета, което също ме зарадва :)

Ивка, чудесна новина. Много ще се моля за вас, искам скоро усмивката ти да не слезе от лицето ти и да танцуваш от щастие  :dance2:. Дай Боже!
« Последна редакция: Септември 24, 2012, 07:37:54 am от papa2011 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #122 -: Септември 24, 2012, 11:09:29 am »
Момичета, моля която от вас вече е минала през дълъг протокол да сподели на кой ден след блокиращата инжекция ви дойде цикъла? На мен ми я поставиха на 14.09 и днес 24.09 цикъла ми все още го няма.Много се притеснявам това да не попречи за започване на стимулацията.Моля ,за повече информация!
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #123 -: Септември 24, 2012, 11:23:38 am »
IrinaMMM, на мен ми закъсня с 2-3 дена след блокиращата инжекция. От други момичета съм чувала, че на тях и с повече им е закъснявало след блокажа. Не се притеснявай, ще ти дойде. На коя датата сте планирали да започне стимулацията?
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #124 -: Септември 24, 2012, 11:32:20 am »
Ох,дано да е така.Имам болки и всички симптоми ,но.... На 28.09 имам час за започване на стимулацията, а това е съвсем близо
IrinaMMM, на мен ми закъсня с 2-3 дена след блокиращата инжекция. От други момичета съм чувала, че на тях и с повече им е закъснявало след блокажа. Не се притеснявай, ще ти дойде. На коя датата сте планирали да започне стимулацията?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #125 -: Септември 24, 2012, 11:49:54 am »
На мен на 12-тия ден след блокажа ми дойде МЦ. Не се притеснявай, има време, освен това планираната дата може да се премести, никак не е фатално щом имаш блокаж и това няма да попречи за започване на стимулация.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #126 -: Септември 24, 2012, 12:11:29 pm »
Като си гледам записките - и на мен ми е позакъсняло миналата година след блокажа - на 12-тия ден ми е дошъл МЦ. Спокойно. Нормално е!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #127 -: Септември 24, 2012, 14:11:16 pm »
Благодаря ви момичета за бързите отговори,дано по-скоро ми дойде,че ще се побъркам от притеснение, а побърках и мъжа ми вече
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #128 -: Септември 24, 2012, 14:14:04 pm »
IrinaMMM - по-спокойно го давай.  :wink:Предстои ти процедура все пак - трябва да си щадиш нервите. Ще дойде този цикъл - няма къде да ходи!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #129 -: Септември 24, 2012, 16:14:48 pm »
IrinaMMM - по-спокойно го давай.  :wink:Предстои ти процедура все пак - трябва да си щадиш нервите. Ще дойде този цикъл - няма къде да ходи!
Права си, благодаря ти!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #130 -: Септември 24, 2012, 19:53:25 pm »
Ирина ,не се притеснявай,важното е да започнеш да кървиш ,но дори и да не започнеш няма да е проблем да смениш датата -за процедурите винаги има часове.Успех ти желая и най-вече да си спокойна и сигурна  :goodluck:
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #131 -: Септември 24, 2012, 23:47:14 pm »
Явно вашите успокоения си казаха думата и след постоянни пробези до тоалетната за проверка в края на работния ден дългоочаквания/поне на мен така ми се стори  :D/МЦ
се появи и аз просто не мога да ви опиша как се почувствах.Знам, че по пътя към заветната за всички нас мечта има непрекъснати спънки,променящи се стойности,ситуации и нерви, но някак си не можех да повярвам,че всичко ще свърши преди да е започнало.
Затова още веднъж ви благодаря за отговорите и успокоителните думи :grouphug:
И ви желая от все сърце всичките ви процедури вече наистина да са за последно,освен една-раждането!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #132 -: Септември 25, 2012, 11:20:04 am »
Момичета д-р Персенска поиска да пусна имунологични, но точно в този ден нямах възможност за тях.Искам в събота да ги пусна та въпроса ми е горе-долу колко струват и трябва ли да записвам час предварително?

ЗНам, че е обсъждано хиляди пъти, но в момента нямам време да чета.

Много благодаря.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #133 -: Септември 25, 2012, 11:34:41 am »
magi_st, цената е 260 лв. Д-р Стаменов искаше да вляза по-бързо да ги направя и звънна на лабораторията да ме изпрати направо, но аз не успях тогава с парите, и после си записах час при секретарките- за след 2 седмици.Но тъй като се наложи да чакаме и месец за генетични, при мен не беше проблем това време.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #134 -: Септември 25, 2012, 11:36:58 am »
Момичета д-р Персенска поиска да пусна имунологични, но точно в този ден нямах възможност за тях.Искам в събота да ги пусна та въпроса ми е горе-долу колко струват и трябва ли да записвам час предварително?

ЗНам, че е обсъждано хиляди пъти, но в момента нямам време да чета.

Много благодаря.
Ако ще пускаш пълна имунология, цената преди две години беше към 260 лв. За да пуснеш изследвания трябва да се обадиш първо в имунологичния кабинет на телефон 965 57 52, за да се уточниш с доц. Балтаджиева или д-р Пенкова кога да отидеш. Кабинетът е вече на 5-тия етаж. И телефонът, който давам е новия. Този, който е посочен на първа страница на темата вече не е актуален.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #135 -: Септември 25, 2012, 11:49:01 am »
Много благодаря момичета сега ще звъня.И мен д-р Персенска ме изпрати в деня, но аз нямах пари, въобще не бях подготвена и за това изследване, та затова искам да запиша час и да ги направя.

Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #136 -: Септември 25, 2012, 14:40:24 pm »
Здравейте и от мен, аз също ще пускам мунологични, вчера бях на преглед в късния следобед и изпуснах имунолозите, тази сутрин си записах час за понеделник, д-р Персенска каза като записвам час да е от понеделник до петък, има и още един нов телефон за връзка с имунолозите (директна линия) 0882 193 978.
Пожелавам късмет на всички!
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #137 -: Септември 25, 2012, 17:01:14 pm »
Момичета , от сутринта съм тук и чета ли чета вашите трепети,радости и мъки.Истината е,че не спрях да плача ,къде от радост,къде от мъка:))но нацелих тема с толкова много забременели наскоро момичета,че се чувствам изключително окуражена.От сърце желая успешна бременност на Боги и останалите момичета,които вече видяха заветните 2 чертички/споменавам Боги,защото май най-много нейни постове изчетох и вече имам чувството,че я познавам:))А на себе си и всички останали много късмет и сили и разбира се :bori_007: :bori_004: :bori_005:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #138 -: Септември 25, 2012, 18:53:00 pm »
Здравейте и от мен, аз също ще пускам мунологични, вчера бях на преглед в късния следобед и изпуснах имунолозите

И аз бях там в късния слетобед-май към 17.20 заседнах да чакам,може да сме се засякли.
Биопсията мина.Уж търпя на болка,но много ме заболя.Сега ще чакам резултатите,но се питам да пращам ли смс или направо да звънна на доктор Персенска.Нещо с тези смс-си ме съмнява да стане работата.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда - тема 15
« Отговор #139 -: Септември 25, 2012, 20:18:11 pm »
pimi, ако имаш възможност, запиши си час за коментар. Така е най-сигурно.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг