0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Темата на бременните 2 част
« -: Март 18, 2007, 09:32:47 am »
           Пускам нова тема, че наистина другата стана дълга.  :roll:

   Така ми се иска повече момичета да пишем тук!!!!! Дано, дано, дано!  :balk_103:

                         Поздрави: Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #1 -: Март 18, 2007, 09:40:56 am »
Абонирам се за тази!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #2 -: Март 18, 2007, 09:55:47 am »
Абонирам се за тази!

Вени да няма нещо трето а ...  :wink: :D
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #3 -: Март 18, 2007, 10:25:55 am »
До кога е нормално да има придърпващи болки от разтягане на матката? Моите изчезнаха и малко налудничево от моя страна, но се притеснявам. Никъде не намерих инфо относно промените в тялото на бременната жена и нейните усещания. Навсякъде има седмица по седмица всичко за развитието на ембриона и фетуса, но почти нищо за нас.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #4 -: Март 18, 2007, 10:30:56 am »
рита, така е - поне 4 мес, но е добре и по време на кърмене. особено ако майката има проблем с усвояването й
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #5 -: Март 18, 2007, 10:47:14 am »
Абонирам се за тази!
Вени, какво ще рече това? :) :) :)
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #6 -: Март 18, 2007, 11:06:12 am »
Стига, бе! Просто акъл да давам - затова! :)

Сия, нормално е да спре, после може пак да се появи, може и не! Ще видя къде имаше за усещанията на бременната и ще ги постна тука!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #7 -: Март 18, 2007, 11:21:18 am »
Сия, нормално е да спре, после може пак да се появи, може и не! Ще видя къде имаше за усещанията на бременната и ще ги постна тука!

Вени, много ти благодаря   :bighug:
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #8 -: Март 18, 2007, 11:23:10 am »
Стига, бе! Просто акъл да давам - затова! :)
Тюх, пък аз какво си помислих :)
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #9 -: Март 18, 2007, 11:37:36 am »
http://www.azsambremenna.hit.bg/na4aloto.htm - тука има инфо и съвети
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #10 -: Март 18, 2007, 11:57:37 am »
Мерси, отивам да се ограмотявам, за да не задавам друг път глупави въпроси.

п.п. Четох, четох и установих че всичко е преписано едно към едно от книгата на Мари-Клод Дьолае, която е публикувана на статии в БГ-мамата. Но и без това ме е успокоихте за болките, така че всичко е ок.
« Последна редакция: Март 18, 2007, 12:16:04 pm от sia »
*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #11 -: Март 18, 2007, 14:09:10 pm »
Аз тази книга я имам и не всичко  ми е така както пише.Я да питам,че вече ми писна  :x от това отвратително течение!Моята гинка рече,че било нормално за бременните да имат такоз чудо,ама как да разпозная нормалното от проблемното :( Айде давай народе акъл,че да спасявам положението.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #12 -: Март 18, 2007, 16:41:30 pm »
Цитат
Аз тази книга я имам и не всичко  ми е така както пише.Я да питам,че вече ми писна   от това отвратително течение!Моята гинка рече,че било нормално за бременните да имат такоз чудо,ама как да разпозная нормалното от проблемното  Айде давай народе акъл,че да спасявам положението

Твоята гинка да вземе да ти пусне една микробиология. Вярно е че течение при бременни може да се усили, но също е вярно че трябва да се пазят от инфекции.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #13 -: Март 18, 2007, 17:52:47 pm »
Здравейте момичета!
Радвам се, че ще бъда част от тази тема, и се надявам тя да се пълни все повече и повече.И аз като всички имам въпрос.

Предстои ми да се запиша на ЖК в 20 ДКЦ - София, бихте ли ми препоръчали някой горе-долу свестен доктор?

Благодаря ви!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #14 -: Март 18, 2007, 18:20:18 pm »
Здравейте момичета!
Радвам се, че ще бъда част от тази тема, и се надявам тя да се пълни все повече и повече.И аз като всички имам въпрос.

Предстои ми да се запиша на ЖК в 20 ДКЦ - София, бихте ли ми препоръчали някой горе-долу свестен доктор?

Благодаря ви!

Аз живея в същия район и предпочетох да ходя на ЖК в Майчин дом. Много е зле в поликлиниката, ако не ти представлява трудност да ходиш до МД с автобус 206 стигаш за 15 мин.
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #15 -: Март 18, 2007, 18:27:30 pm »

Аз живея в същия район и предпочетох да ходя на ЖК в Майчин дом. Много е зле в поликлиниката, ако не ти представлява трудност да ходиш до МД с автобус 206 стигаш за 15 мин.

Благодаря Цветелина, но мисля, че тук такъв автобус не минава.
Не е ли 204?
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #16 -: Март 18, 2007, 18:34:27 pm »

Аз живея в същия район и предпочетох да ходя на ЖК в Майчин дом. Много е зле в поликлиниката, ако не ти представлява трудност да ходиш до МД с автобус 206 стигаш за 15 мин.

Благодаря Цветелина, но мисля, че тук такъв автобус не минава.
Не е ли 204?

Дрешка от бързане, разбира се че е 204 :oops:
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #17 -: Март 18, 2007, 18:43:55 pm »
Надин, в никакъв случай в 20 ДКЦ. Аз се регистрирах там при д-р Радева - отказа да ми даде направление за изследвания, било рано - 9 г.с. Ще я сменям тия дни. А и другите не са стока.

Цветелина, ти при кого ходеше в МД, че и аз съм се насочила натам? И доволна ли беше?
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #18 -: Март 18, 2007, 18:56:53 pm »
Аз бях при д-р Диков/още работеше там/, но бях с проблемна бременост и ЖК беше формалност, защото ме преглеждаха лекарите от патологията/д-р Георгиев и д-р Хранов, на 2-3 пъти ме консултираха и с д-р Дяволов/. От другите жени съм чувала/докато чаках за болничните листове/ че са много доволни от д-р Клисурски, но нямам лични впечатления от него.
*
Re: Темата на бременните 2 част
« Отговор #19 -: Март 18, 2007, 19:03:30 pm »
А този д-р Клисурски в поликлиниката ли е или някъде по етажите?