0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте. Мисля, че ще е полезно да има и една анкета за продължителността на борбата срещу стерилитета. Ако модеаторите не я удобрят - нека я изтрият.
как "или"?
това са две теми
Може би си права. Идеята ми е да се види колко време минава при опитите за бебе или колко време е минало(след като вече бебето е станало). Аз вярвам, че всички ние в този форум ще успеем, затова го обобщих в една тема.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
аз вече сложих своя глас..
за повече от 6 години, ако трябва да бъда по точна...вече повече от 8 години вървим по този трънлив път...:(
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Съжалявам,Евро. Сетих се за предаването "Имаш поща", в което участваше д-р Стаменов. Едното момиче чак след 11 години. Вие пробвахте ли инвитро или икси?
*
Re: От колко време правите опити за бебе или кl
« Отговор #7 -: Март 15, 2007, 20:24:06 pm »
почнахме 7ма година.'двоен фактор'
аз-проблеми с цикъла, на противозачатъчни съм, не е открита още причина.имам лапароскопия-там всичко е 6., при всички изследвания-репродуктивни хормони, щитовидна жлежа, микробиология-ОК.
мъжо-доста лоша спермограма.лекуваме се -уж.
първо инсе на лято, дай боже успешно!
« Последна редакция: Март 31, 2007, 08:06:21 am от Мимка »
*
При нас през март ще станат 3 год.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Съжалявам,Евро. Сетих се за предаването "Имаш поща", в което участваше д-р Стаменов. Едното момиче чак след 11 години. Вие пробвахте ли инвитро или икси?
да мило, 1 прясно, неуспешно икси!
Но ни предстои друго и сега събирам сили и надежди!  :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Стерилитет от 5 години точно. Две неуспешни инсета и едно неуспешно икси в последната 1 година. Сега малко бременна с точица от второто икси.  :lol:
Виновник е д-р Стаменов.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Стерилитет от 5 години точно. Две неуспешни инсета и едно неуспешно икси в последната 1 година. Сега малко бременна с точица от второто икси.  :lol:
Виновник е д-р Стаменов.  :D
:bfp: Жоро е виновен! :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
хахахахахахах,  това ме разсмя, не се бях сетила! сладур си ти?  :balk_21:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*


  При нас 5г.и 3 месеца с 1 неуспешно инсе.А сега с голям корем от икси. :D :D
  Успех на всички момичета.
*
*
Вече 7 години и досега без успех. :(
*
10,5 години и ако всичко върви добре през април ще ми е първото инсе  :wave: . До сега ходене по мъките за откриване на причината  :balk_113:
При нас 5г.и 2 неуспешни инсета :(