0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ro6ko

  • **
  • 94
  • Любовта ще спаси света.
11 години. 1 неуспешно ин витро. Сега съм бременна 8 г.с. Моето мнение е, че винаги има причина и е важно тя да се открие навреме, а не да се губят време и пари в безсмислени лутания и безпочвени надежди.
2.5 години
1 Икси дълъг протокол,
1 Икси къс протокол,
Събирам сили за следващ опит.Знам,че човек ако се бори докрай,по един или друг начин,успява.Аз твърдо следвам мечтите си.
Да имаш кураж не значи да не се страхуваш, а да си господар на страха си!
Опити: от 3г. и 3м.
Предстои ни ИКСИ
Опити от 2000г. 2001 установен мъжки фактор. До 2003 год. опити и лечение на мъжки фактор. До 2005 год. 6 инсеминации, от които 1 на стимулиран цикъл и 5 на естествен. 2006 год. вече съм с 3 опита икси-неуспешни. Единия опит е с провалена стимулация и нямаше трансфер. Направих още едно инсе на естествен цикъл и на спукан фоликул заради 3% преживяемост на сперматозоидите. Сега имах оше един неуспешен опит икси. Продължавам борбата...
« Последна редакция: Юли 16, 2007, 12:05:35 pm от Tutto_bene »
*
От 1997 год. правим опити за бебе. До 2000г. лутане по различни лекарски кабинети, няколко броя инсеминации и куп други процедури, след това 5 опита инвитро и успех едва сега 2007 г.
*
 

    5 години опити и неизяснен вторичен стерилитет
    Предстои 1 инвитро септември 2007
    Надявам се това да е моята щастлива година


    Кьсмет на всички!
здравейте на всички  желая на всички успех важното е да не се отказвате не губете надежда ако има нещо питайте аз съм след 1 инвитро
важното е да се насочите при правилен лекар
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Сърецето ми се свива като чета момичета :( Толкова години болка... Август месец при нас стават "само" 3 години :( До сега открит мъжки фактор, но не сериозен, а преодоляващ се при инсета. Направихме 3, но без успех. При нас Жоро е невинен все още. Сега сме почивка и ще видим на есен какво ще каже Жоро, пък дано да стане виновен скоро :bfp:


*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Цитат
Сега сме почивка и ще видим на есен какво ще каже Жоро, пък дано да стане виновен скоро
Дано бебе, дано! :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Опити от 4 години. Имам две неуспешни инсета. Надявам се до края на годината да съм се записала с успешно! :D Късмет на всички!
Осъзнати и целенасочени опити - 4 години и половина. Изцяло женски фактор, ендометриоза, сега съм бременна от първа инсеминация.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
 от 5 години и половина правим опити за бебе, но ня успяваме.
за сега 1 неуспешно инсе, 1 неуспешно инвитро през 2004 г.
Сега започнахме отново с изследванията. Август ми предстои цветна снимка при д-р Стаменов и след това ще видим с какво ще продължим.
 И аз се надявам като всички вас тази година да бъде нашата година.
 Пожелавам на всички успех и повече усмивки!




Запо4нахме опитите на 01.05.2003 с прекъсване от няколко месеца (противоза4атъ4ни)през 2005.
Първо инсе през 2006 - успешно, спонтаннен аборт.
2 неуспешни инсета тази година.
Почти 6 години пълни. Проблема при мен - няма овулация, много висок пролактин. Пиене на хиляди лекарства, хормони... Качване на много кг. 2 инсеминации през 2006 г., втората успешна. Късмет!
*
Третият мъж в живота ми, на третия месец започнахме да опитваме, 3г. и 3м., трети опит ИКСИ - успешен. Е, не са 3, но и едно ни стига за начало. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Близо 4 години опити.
5 стимулирани инсеминации
1 мисед аборт
Забременях спонтанно, докато чакахме за ин витро.
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*
2 години
предстои ни Донорско Инсе
Сложих си ленти4ки за да е по-лесно за ориентиране и защото нямаме търпение до първата АР опит  :jump12:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
От 2г.и половина правим опити.Имаме 4 неуспе6ни инсета и в момента чакаме за инвитро.
*
8 годинини стерилитет, лечение от 3 години. Тежък мъжки фактор сме така че започнахме отзад напред
две неуспешни икси
инсеминация - успешна, после спонтанен аборт
силни сме момичета, ще се справим