0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
мнение за добър уролог
« -: Март 05, 2007, 07:47:23 am »
бихте ли ми препоръчали добър уролог в североизточна българия?за мъжа ми е.абсурд е да ходим тука в разград.някой ор русе или варна!
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #1 -: Март 05, 2007, 08:37:35 am »
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #2 -: Март 05, 2007, 08:57:21 am »
Препоръчвам ти Доц.Хинев, работи в клиниката на Проф.Темелков.
http://www.temelkov.com/

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #3 -: Март 05, 2007, 16:06:27 pm »
бихте ли ми препоръчали добър уролог в североизточна българия?за мъжа ми е.абсурд е да ходим тука в разград.някой ор русе или варна!
Д-р Попов- III поликлиника. Работи и в Урологично отделение в русенската болница, тел. 0887425927. Препоръчвам го от личен опит!!! Отърва ме от цистита преди време.
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #4 -: Март 05, 2007, 23:45:39 pm »
недей да си губиш времето в Русе.По добре Варна - близо ти е.където са 70 км, там са и 100. Но ти ще си решиш най добре.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #5 -: Март 30, 2007, 16:45:42 pm »
здравейте, имам нужда от препоръка за добър уролог в София, приятелят ми наистина има сериозни проблеми и досега лекарите успяват само да задържат положението за кратко.
Решението е във вечното му търсене - цикли на изграждане и отстъпление
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #6 -: Март 30, 2007, 18:58:17 pm »
Д-р Ганев от клиниката по урология на болница "Св.Анна"- бившата окръжна болница...

Така си го написала, че 5 минути мигах и за малко да питам кой е пък тоя  :lol: :lol: :lol: (отварям скоба, мъжът ми лежа в Окръжна и почти поименно познавам лекарите). В София Окръжна също се казва Св. Анна.
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #7 -: Март 31, 2007, 19:32:56 pm »
Как съм го написала? Въпросът беше зададен много ясно- Варна или Русе. В Русе незнам да има болница "Св.Анна" -бивша окръжна.

Не се засягай, де, не го казах с лошо. Написала си го без да уточниш, че става дума за Варна. Ясно зададен въпрос - да, но с неясен отговор. В София новото име на Окръжна болница също е Св. Анна.
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #8 -: Март 31, 2007, 23:32:56 pm »
За Варна препоръчвам д-р Айладънов, преглежда в клиника "Надежда" на бул. "Генерал Колев"


*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #9 -: Април 02, 2007, 09:08:54 am »
А за Южна България някой да препоръчате?  :oops:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #10 -: Май 22, 2007, 19:10:02 pm »
най -добрите уролози са във Варна в МБАЛ " св.Анна" .препоръчвам ги от личен опит. Особено много съм доволна от Д-р Ганев.
*
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #11 -: Май 22, 2007, 20:54:43 pm »
здравейте, имам нужда от препоръка за добър уролог в София, приятелят ми наистина има сериозни проблеми и досега лекарите успяват само да задържат положението за кратко.

За София мока да изкажа мнение само за доц.Янев.Преди време ми оперира единия бъбрек.Тогава работеше в транспортна болкица.За съжаление телефон не мога да дам.