Овулационен календар
за планиране на бременност и определяне на фертилните дни. Графики на фертилност.

Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечение.

Автор Тема: мнение за добър уролог  (Прочетена 10585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Змимка

• Сдружение Зачатие
  • Много активен потребител
  • *
  • Публикации: 8273
  • Сссссссссссссссссс...
мнение за добър уролог
« -: Март 05, 2007, 07:47:23 am »
бихте ли ми препоръчали добър уролог в североизточна българия?за мъжа ми е.абсурд е да ходим тука в разград.някой ор русе или варна!
Чудесата се случват там, където вярват в тях. И колкото повече вярват, толкова повече се случват...

peta

• Публикации: 1629
Re: мнение за добър уролог
« Отговор #1 -: Март 05, 2007, 08:37:35 am »

alkata

• Редовен потребител
  • Публикации: 841
« Отговор #2 -: Март 05, 2007, 08:57:21 am »
Препоръчвам ти Доц.Хинев, работи в клиниката на Проф.Темелков.
http://www.temelkov.com/

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда

chibi

• Потребител
  • **
  • Публикации: 125
« Отговор #3 -: Март 05, 2007, 16:06:27 pm »
бихте ли ми препоръчали добър уролог в североизточна българия?за мъжа ми е.абсурд е да ходим тука в разград.някой ор русе или варна!
Д-р Попов- III поликлиника. Работи и в Урологично отделение в русенската болница, тел. 0887425927. Препоръчвам го от личен опит!!! Отърва ме от цистита преди време.

nia72

• Публикации: 2105
« Отговор #4 -: Март 05, 2007, 23:45:39 pm »
недей да си губиш времето в Русе.По добре Варна - близо ти е.където са 70 км, там са и 100. Но ти ще си решиш най добре.
17.01.2005                                                                              21.11.2013

monique

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #5 -: Март 30, 2007, 16:45:42 pm »
здравейте, имам нужда от препоръка за добър уролог в София, приятелят ми наистина има сериозни проблеми и досега лекарите успяват само да задържат положението за кратко.
Решението е във вечното му търсене - цикли на изграждане и отстъпление

little_rabbit

• Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 8070
  • When life gives you lemons, make lemonade
    • http://zachatie.org/
« Отговор #6 -: Март 30, 2007, 18:58:17 pm »
Д-р Ганев от клиниката по урология на болница "Св.Анна"- бившата окръжна болница...

Така си го написала, че 5 минути мигах и за малко да питам кой е пък тоя  :lol: :lol: :lol: (отварям скоба, мъжът ми лежа в Окръжна и почти поименно познавам лекарите). В София Окръжна също се казва Св. Анна.
"Търпението не се изразява в това да седиш и просто да си чакаш. То е в умението да гледаш бодлите, да виждаш розата, да гледаш нощта и да виждаш деня. Обичащите са търпеливи и знаят, че луната има нужда от време, за да достигне своята пълна и най-красива фаза."

"Затваряме очи и се пускаме по пързалката пък колко ще е дълга, не знаем, ама и как да слезем преди края й?"
"Пътят е важен, а не края му."

little_rabbit

• Глобален Модератор
  • *
  • Публикации: 8070
  • When life gives you lemons, make lemonade
    • http://zachatie.org/
« Отговор #7 -: Март 31, 2007, 19:32:56 pm »
Как съм го написала? Въпросът беше зададен много ясно- Варна или Русе. В Русе незнам да има болница "Св.Анна" -бивша окръжна.

Не се засягай, де, не го казах с лошо. Написала си го без да уточниш, че става дума за Варна. Ясно зададен въпрос - да, но с неясен отговор. В София новото име на Окръжна болница също е Св. Анна.
"Търпението не се изразява в това да седиш и просто да си чакаш. То е в умението да гледаш бодлите, да виждаш розата, да гледаш нощта и да виждаш деня. Обичащите са търпеливи и знаят, че луната има нужда от време, за да достигне своята пълна и най-красива фаза."

"Затваряме очи и се пускаме по пързалката пък колко ще е дълга, не знаем, ама и как да слезем преди края й?"
"Пътят е важен, а не края му."

zina_z

• Познат потребител
  • Публикации: 227
« Отговор #8 -: Март 31, 2007, 23:32:56 pm »
За Варна препоръчвам д-р Айладънов, преглежда в клиника "Надежда" на бул. "Генерал Колев"

titkata

• Редовен потребител
  • Публикации: 1082
  • titkata s plitkata
« Отговор #9 -: Април 02, 2007, 09:08:54 am »
А за Южна България някой да препоръчате?  :oops:
В природата оцеляват силните. Само трябва по-често да си припомняме, че и ние хората сме част от природата...
За нашите четири звездички на небето - обичаме ви.

fafij

• Нов потребител
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #10 -: Май 22, 2007, 19:10:02 pm »
най -добрите уролози са във Варна в МБАЛ " св.Анна" .препоръчвам ги от личен опит. Особено много съм доволна от Д-р Ганев.

pimi

• Публикации: 3261
« Отговор #11 -: Май 22, 2007, 20:54:43 pm »
здравейте, имам нужда от препоръка за добър уролог в София, приятелят ми наистина има сериозни проблеми и досега лекарите успяват само да задържат положението за кратко.

За София мока да изкажа мнение само за доц.Янев.Преди време ми оперира единия бъбрек.Тогава работеше в транспортна болкица.За съжаление телефон не мога да дам.

Информацията, съдържаща се в zachatie.org НЕ може да замени консултацията с лекар за диагнoстика и лечение! За всичко свързано с Вашето здраве се консултирайте със своя лекар! Екипът ни не носи отговорност за сайтовете, към които сме предоставили връзки .. още »
Банкова сметка: ПИБ - клон Витоша
IBAN - BG10 FINV 9150 10BG N0JD TK
BIC - FINVBGSF

|   реклама   |   контакти   |   отговорност   |   начало