0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
За спермограмата и лабораториите
« Отговор #20 -: Юли 15, 2005, 12:14:59 pm »
Здравейте.Бихте ли ми дали адресите на д-р Тачева в Център "София" и МЦ "Репродуктивно здраве"?Може би ще се наложи да правим спермограма и от това което прочетох дотук всички сте на едно мнение затова разчитам на вас.Ние също сме правили сп.в Майчин дом,но доста одавна и сега като чета отрицателните мнения ми става ясно,че и ние сме едни от излъганите(ако мога така да се изразя).
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
За спермограмата и лабораториите
« Отговор #21 -: Юли 15, 2005, 12:59:47 pm »
Цитат на: a_s_n
Здравейте.Бихте ли ми дали адресите на д-р Тачева в Център "София" и МЦ "Репродуктивно здраве"?Може би ще се наложи да правим спермограма и от това което прочетох дотук всички сте на едно мнение затова разчитам на вас.Ние също сме правили сп.в Майчин дом,но доста одавна и сега като чета отрицателните мнения ми става ясно,че и ние сме едни от излъганите(ако мога така да се изразя).


адресите ги има на първата страница на сайта Зачатие - вляво, като се натисне линка Адреси на клиники....

ето ти сайтовете на двете клиники - в тях има точен адрес, телефони, карти...

www.ivf.bg - това е Център София
www.ivf-bg.com - това е Център Репродуктивно здраве
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ka_terina

За спермограмата и лабораториите
« Отговор #22 -: Юли 15, 2005, 13:11:34 pm »
"Цибала"са чудесна лаборатория препорачвам ти ги  :lol:
За спермограмата и лабораториите
« Отговор #23 -: Юли 15, 2005, 13:39:21 pm »
Цитат на: ka_terina
"Цибала"са чудесна лаборатория препорачвам ти ги  :lol:

За спермограми Цибалаб НЕ СТАВАТ!
Спермограми се правят САМО в клиника за асистирана репродукция.
За спермограмата и лабораториите
« Отговор #24 -: Юли 18, 2005, 14:32:10 pm »
Цитат на: ka_terina
"Цибала"са чудесна лаборатория препорачвам ти ги  :lol:


Не мога да схвана шегуваш ли се :wink:  (заради емотиконката), ама може би не се шегуваш с такива важни работи. Ако не, да подкрепя мнението на Rabbit - много измислени сп-ми правят в Цибалаб.

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*
a_s_n
« Отговор #25 -: Юли 19, 2005, 15:22:19 pm »
Благодаря ви.