0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« -: Февруари 28, 2007, 09:20:46 am »
Запоцнах третия си опит инвитро, но нещата пак не са изобщо розови. На 7 ден от стимулациата имам само 2 фоликула по 12 мм и естрадиол 316.в клиниката ми казаха це естрадиола бил нормален за 2 фоликула по 12 мм , но аз незнам веце какво да мисля. Моля се да стигна поне до трансфер та дори и с ено оплодено фоликулце. Явно веце трябва да спра с опитите, то е ясно це няма да се полуци при мен и трябва да мисля други варианти.
пожелаеам успех на всицки момицета, които са трагнали по този толкова труден пат!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2007, 09:35:52 am »
Има надежда. Има успели и с една яйцеклетка.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2007, 10:31:16 am »
Ани, не се предавай. Две е повече от едно :wink:
При идеални стечения на обстоятелствата, може да станеш майка на близнаци  :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2007, 10:39:03 am »
Мисли положително, важно е качеството, не количеството  :D

lb2f
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2007, 10:43:02 am »
Аничка, както е казала Лали, има надежда и с една яйцеклетка. Аз на 8 ми ден от стимулацията бях с 3. Увеличиха дозите, после видяха само две, но накрая ми извадиха 4, две от който са се оплодили и се развиват добре.
Днес е 10 ден от трансфера ми и се надявам на чудото.

Да ти разкажа и един друг случай.
Като лежах за пункция, с мен имаше и още едно момиче, на нея и извадиха 10 яйцеклетки. Блазе и, мислех си.... А бяхме на една и съща възраст. Но какво става после. При трансфера, пак се засякохме.  Питаме тя, колко са се оплодили от моите. Та казвам: ами от четири, две. Браво- вика тя. Аз от 10 само две. Връща се тя от трансфера и казва, че само едно са и върнали. Питам къде е другото. Ами спряло е да се развива. Та от 10 яйцеклетки и върнаха само една.
Междудругото това и е втори опит. При първия е забременяла веднага и си има бебе на година и половина.

Така, че мила, надежда винаги има. Не се предавай. Успех
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2007, 11:19:19 am »
Здравей и то мен. Имаше едно момиче, на което също и бяха извадили 2 фоликула. Върнаха и двата оплодени ембриона, но се хвана едно - така, че не се предавай в никакъв случай и не се тормози с такива черни мисли.
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2007, 11:21:02 am »
Еее, Ани, на 7-ми ден от стимулацията с 2 фоликула  е много рано да отписваш опита, ама толкова рано, че чак недопустимо. С какво си и каква доза? Много от фоликули тръгват понякога по-късно, а след прегнила също се появяват някои , а малките порасват. Пък и два да останат само - важното е вътре яйцеклетките да са зрели и хубави и оттам нататък всичко да е наред :)
Успокой се, всичко е нормално! Притесненията ти са неоснователни!
Успех!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #7 -: Февруари 28, 2007, 11:35:51 am »
Аничка и Осиана, успех и вярвайте в доброто. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #8 -: Февруари 28, 2007, 12:47:51 pm »
blagodaria vi momiceta za hubavite dumi i primeri!!!
Signus stimulirat me s Gonal - 24 ampuli, a sega prodaljavam s Menopur, moje bi kam kraia shte vkluci dok i menoon. Slagat mi i po 1 injekcia cetrotide. Az sam s edin iachnik i endometrioza na drugia i zatova si mislia ce niamam shansove. No shte pojiveem shte vidim.
Uspeh na vsichki kioito se borim za nai-sviatoto neshto - detenceto!!!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2007, 15:56:34 pm »
Аничка, моля те, пиши на кирилица.
Какво разбираш под ендометриоза на единия яйчник? Имаш киста или? Лекувана ли е ендометриозата?

lb2f
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2007, 18:20:08 pm »
Аничка, изобщо не се предавай! Първо, наистина е рано и второ, както са ти написали момичетата, то и едно е достатъчно! Знам как се чуствам в момента, защото аз имах 2 фоликула, а после само 1 ембрион, е, при мен не стана, но тогава видях снимка на едно 3-4 годишно момченце-трудна стимулация, една единствена яйцеклетка, не много добър ембрион, абе-отписан опит. Така че успокой се и вярвай!
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2007, 18:22:34 pm »
Аничка, моля те, пиши на кирилица.
Какво разбираш под ендометриоза на единия яйчник? Имаш киста или? Лекувана ли е ендометриозата?
Наистина, какво е положението с ендометриозата?
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2007, 18:27:59 pm »
Знам как се чуствам в момента, защото аз имах 2 фоликула, а после само 1 ембрион, е, при мен не стана, но тогава видях снимка на едно 3-4 годишно момченце-трудна стимулация, една единствена яйцеклетка, не много добър ембрион, абе-отписан опит. Така че успокой се и вярвай!

Абе, тя природата си знае работата. Понякога, обаче само понякога, стават и чудеса.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #13 -: Февруари 28, 2007, 20:38:00 pm »
Аничка, много съжалявам и разбирам как се чувстваш защото аз съм на абсолютно същото положение като теб. На 8-ми ден два много малки фоликула които не растат и съм на път да приключа с този цикъл.
Нека бъдем силни колкото и да е трудно сега да изричам тези думи с огромна буца в гърлото, но нека вярваме че ще успеем.
Не се предавай.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #14 -: Февруари 28, 2007, 21:27:28 pm »
:heartbeat:Ани, не се отказвай, моля те!

Не тръгвай така безнадеждно!
Въоръжи се....не се давай на унинието!
Стигнала си до тук...ти си силна, само трябва да го усетиш!

С теб съм! Късмет! yahoo_17

Мария!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #15 -: Февруари 28, 2007, 21:40:11 pm »
Ani4ka78 миличка не се притеснявай!Още е раничко и другото си е божа работа.Можеш да имаш и 10 фоликула и да нестане нищо а може само един и той да се окаже борец!!!!!
От все сърце ти желая да улучиш на борец ,който ще ти донесе най-прекрасния подарък! :D
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #16 -: Февруари 28, 2007, 23:09:49 pm »
аничка, не мисли песимистично и не се притеснявай за сега.надежда има до последно, може пък това да е последен сполучлив опит.нищо не се знае.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #17 -: Февруари 28, 2007, 23:16:11 pm »
АНИ, НЕ ГУБИ НАДЕЖДА

 :bighug: :crossfingers:
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #18 -: Февруари 28, 2007, 23:47:01 pm »
На 8-ми ден два много малки фоликула които не растат и съм на път да приключа с този цикъл.
Нека бъдем силни колкото и да е трудно сега да изричам тези думи с огромна буца в гърлото, но нека вярваме че ще успеем.
Не се предавай.
:bighug: Дано в следващите дни да се променят нещата-да порастнат фоликулчетата! :crossfingers: Е2 какво показва?
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #19 -: Март 01, 2007, 08:00:10 am »
Ани, не се отказвай и не се отчайвай!
При моя опит също не бяха розови нещата в началото. И аз имах малко фоликулчета в началото, но после порастнаха и още.
А моя естрадиол на 7-и ден беше почти на нула.
Накрая извадиха 11 яйцеклетки.
Нищо не се знае!
Стискам ти палци!