0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #20 -: Март 01, 2007, 11:25:09 am »
положението с ендометриозата ми е следното: 2001 г операциа от апендесит и по жреме на нея махнат лиаж иацхник заради кисти, за които не казаха це са ендометриозни. 2005 г след сжатбата поцхнахме опитите и като не стана бебцхето трагнахме по лекари. Оказа се це имам ендометриоза и на другиа иацхник биах на золадекс пражих и лапаро при коо ми отстраниха пак диасната траба и сега продалйажам да имам ендометриозна киста на иацхника коиато според док е малка и не пеци и не триабжа да сее оперира. Тожа е полжението с гадната ендометриоза. заради неиа пражиа толкожа малко фоликули и жаобсхте скапжа жсиоцхко при мен. затожа жеце ниамам надейхда, но с жасха помосхт сега сам по-добре и нмного жи благодариа. Йелаиа успех на жсицхки ни!!!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #21 -: Март 01, 2007, 18:49:46 pm »
Ани, миличка, не губи надежда!!!! Аз вярвам, че този път ще успеете с Док! Крайно време е......


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #22 -: Март 02, 2007, 13:17:49 pm »
Ани,винаги има надежда.Не се отказвай!Дори и гадната ендометриоза не е непобедима.Желая ти успех с цялото си сърце!
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #23 -: Март 02, 2007, 16:17:53 pm »
Благодаря ви от сърце!!! Да знаете върнахте ми надеждата, много сте мили всички. Благодаря ви момичета!!! :D
*
Re: Моята трета надейхда е на пат да угасне!!!
« Отговор #24 -: Март 02, 2007, 18:46:42 pm »
Ani4ka78, приеми още едни стиснати палци и от мен!
 :crossfingers:
Зареди се с по-голяма доза вяра, надежда, спокойствие и сила!
Ще успееш!  :goodluck: