0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
какво означава
« Отговор #40 -: Юни 09, 2005, 13:55:13 pm »
кат та чета, Илиянче, и почвам да размислям дали да не се отказваме овреме от тоя ад под небето?!  :P  :D  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Anonymous

какво означава
« Отговор #41 -: Юни 09, 2005, 21:09:51 pm »
Цитат на: jam
кат та чета, Илиянче, и почвам да размислям дали да не се отказваме овреме от тоя ад под небето?!  :P  :D  :D

  Ироничната jam.
  А бе всяка нормална жена иска да бъде майка на 1,2,3 деца колкото
  станат и пожелае да си ги запази.
  Аз ако забременея с близнаци ,няма да абортирам,но ще взема поне майка си да ми помага.А сама да се справяш с близнаци(при условие,че мъжа ти работи по 14-15 часа дневно за да има пари за семейството и като се върне скапан от работа и иска да си по4ине , а малките ревнат,работата става доста напечена)е  равносилно на "Ад под небето"или "Апокалипсис сега".
    Та затова по-кротко с пожеланията за близнаци,защото ако това стане ще има да си блъскаш главата в стената първите няколко години, а може и по-късно.
   А за истории с близнаци мога книга да напиша-имам материал от 27 двойки близнаци.Най-възрастната българска двойка която познавам е на 35 години ,еднояйчни,много красиви  и много гадни мъже.Докато бяха в училище си разменяха приятелките(без тяхно знание),ожениха се и продължиха в същият дух и с жените си.Е да ама едната съпруга(по-умната)2-3 пъти го изхващала,че нещата за които му говори,не им обръща много внимание(иначе нейният съпруг се интересувал от това)
и после се обадила на итърва си да излязат на кафе, и коментирайки ги разбрали,че се сменят.И сега и двамата са разведени.Баща им е вдигнал ръце от тях,а майка им примирено говори:Да правят каквото искат ,само да не вършат престъпления.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
какво означава
« Отговор #42 -: Юни 10, 2005, 08:54:40 am »
Аз не бих искала близнаци, защото вече имам едно дете и ще ми е много трудно финансово.
Но ако се случи хич, ама хич не ме страх от трудностите по отглеждането - на мен няма да има кой да ми помага.
Няма близнаци, които да не са  отгледани :wink:
Човек е неимоверно издръжлив.
Пък и радостите са двойни. :lol:  :lol:  :lol:
И тук ще цитирам баба ми: "Дупе знае и две, и двеста."
А ти, госте, защо не се опиташ да направиш нещо самостоятелно в този живот.
Повярвай ми, удовлетворението е огромно, когато си изправен пред предизвикателството и го преодолееш сам.
Пък и мама има право на личен живот, а е и до време. Не може цял живот да те дундурка.
*
какво означава
« Отговор #43 -: Юни 10, 2005, 09:15:42 am »
Абсолютно съм съгласна с Лали. Аз също не мога да обясня огромното си желание да имам близнаци, може би защото искам поне 3 деца, та двете ако може да са наведнъж, може би наистина заради голямото предизвикателство да родиш и отгледаш близнаци. Незнам, то - желанието ми е по-силно от всичко и някак си необяснимо, знам само само, че имам сили и любов да отгледам много малки човечета.
Абе май класирам предизвикателството на първо място, обичам да прескачам препятствия и да се справям с трудности, леле колко мазохистично звуча :?
Изкам близнаци това е, ако ще и по 2 часа на денонощие да спя :wink:  :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
какво означава
« Отговор #44 -: Юни 10, 2005, 09:59:54 am »
Цитат на: StefiZ
Аз също не мога да обясня огромното си желание да имам близнаци


аз моето желание много лесно мога да го обясня, съвсем прагматично е. на моите години може да няма шанс за втора бременност и раждане, а искам две деца, ако е рекъл Господ.
та затуй близнаци, таковата.... момче и момиче, моля :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

какво означава
« Отговор #45 -: Юни 10, 2005, 10:29:24 am »
Абе дайте ми близнаците насам и тва е! Толкова време като чакам и вече нямам търпение да имам поне две деца.
И едно да е пак ти обръща на 360 градуса досегашния живот. Е верно с две бебета ще ми е доста трудно. Но и аз обичам да преодолявам препяствия. Само така усещам, че наистина живея, а не живуркам. :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
какво означава
« Отговор #46 -: Юни 10, 2005, 11:59:58 am »
та затуй близнаци, таковата.... момче и момиче, моля :)[/quote]


Ииииии, пък сте и с притенции :D
аз съм съгласна на к'вито дойдат, момчета, момичета да има там.
Но като се замисля може, две момченца близначета и след 2-3г. и едно момиченце :D  :wink:
какво означава
« Отговор #47 -: Юни 10, 2005, 22:26:38 pm »
Цитат на: StefiZ
та затуй близнаци, таковата.... момче и момиче, моля :)



Ииииии, пък сте и с притенции :D
аз съм съгласна на к'вито дойдат, момчета, момичета да има там.
Напълно съм съгласна,годинките се въртят и много време за умуване.Скоро четох накъде ,че след 35 годишна възраст шансовете за бременност намаляват на 15%, а и жената започва да навлиза в критическата,така че каквото дойде,само дано стане преди да навърша 40!(остават ми още 6 години до тогава),щото лапето като има абитюрентска,аз какво с бастунчето ли ще кретам?Или как ще играя хоро на сватбата му?
 Да става по-бързо,че мина писна вече-през последните 4 години на колкото доктори бях и колкото лекове изпих,през целият си живот не съм пила толкова много колкото за тези 4години. А пък за диагнози да не говорим-в "Александровска болница "първо ми правиха рентген на голямата ми глава и ми откриха-само се дръжте да не умрете от смях"МЪГЛА".Събраха се 3ма доктора умуваха и ме пратиха още 2 пъти на рентген.Ами 'мъглата" си стоеше.Пратиха ме на скенер,нищо.И извода на нашите доктори беше,че по всяка вероятност "мъглата"е виновна за високото ниво на пролактина ми.Направо ме застреляха в десятката с тази диагноза и затова не се чудете ,ако някога съм скептична към нашите лекари.