0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2006, 19:04:39 pm »
Уролог, момичета. После ендокринолог. Да се обясни нещо със стрес е лесно само на думи. Първо трябва да се изключат всички органични заболявания.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #21 -: Ноември 04, 2006, 15:20:33 pm »
minim, опитай се да подхванеш леко темата. Знам колко е трудно и деликатно, но си мисля че той също не е доволен от ситуацията. Просто мъжете малко по-трудно показват, че имат нужда от помощ. Важно е да му внушиш, че сте двама и че го подкрепяш.
vmg7 , в какво точно го обвиняваш, че му е лоша спермограмата ли? Това не е нещо, което да зависи от него. Подкрепяй го. Той се притеснява, не по-малко от теб. Както виждам от това, което си написала, той вече се затваря в себе си. Това е лошо колкото за него, толкова и за теб.
Ходихте ли на консултации с посочените, по-горе от Мели специалисти? Какви са техните коментари, назначено ли е лечение?
« Последна редакция: Ноември 04, 2006, 15:22:18 pm от Julito »
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2006, 18:08:15 pm »
Не става въпрос за обвинения, а за абсолютно бягане от проблема.Дори не ми е хрумнало да го обвинявам, а дори напротив подкрепям го и го разбирам, но при него нещата стават много бавно и много ми е трудно да го карам да ходим на изследвания - от това се оплаквам, а не от спермограмата му.Не сте ме разбрали.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2006, 18:37:25 pm »
разбирам те vmg7
и на мен това ми е проблема...да го накарам да отиде на лекар, още повече при точно такъв...
те са толкова стиснителни и плахи...
дори ще отида с него, само да кажа ...
точно в тези моменти, въобще не си и помисляме да ги обвиняваме в каквото и да било...
целувки
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2006, 14:08:43 pm »
vmg7 , съжалявам че не съм те разбрала правилно.
Наистина е трудно, но бавно и с постоянство се убеждават.
Какво за  нас да не би да е по-малко неприятно да ходим на прегледи? Вие най-добре си ги познавате и знаете кое кога как да кажете, но е важно да се действа по въпроса.
Успех и на двете ви пожелавам!
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: свършвам без сперма ,нормално ли е
« Отговор #25 -: Ноември 09, 2006, 14:31:04 pm »
А липсата на сперма през целия ти полов живот ли се наблюдава или само в последните години?Аз имах приятел, който не можеше да "свърши".Беше наистина много тежко, но той имаше заболяване някакво.За съжаление не си спомням как се казва.Дано не е нещо сериозно.Стискам палци.