0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #60 -: Януари 16, 2007, 21:01:40 pm »
Честито! С пожелание за добри резултати от амниоцентезата и лека бременност!


Re: Моята невероятна история
« Отговор #61 -: Януари 16, 2007, 21:04:29 pm »
Честито Албена....историята ти наистина е невероятна :D Успех и докрая :D
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #62 -: Януари 16, 2007, 21:30:35 pm »
честито!
пожелаваме ти най-хубавото бебе! :babbycarrage:
твоята история е направо невероятна. даваш ни нови надежди!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята невероятна история
« Отговор #63 -: Януари 16, 2007, 21:32:24 pm »
Не само невероятна история,ами приказна!Със щастлив край!Браво,Албена!Ти успя!Желая ти лека бременност!Дай Боже,след всичките тези  изтерзани години да родиш здраво и сладко бебче!Бъди щастлива и много-обичана!

Благодарим ти за вярата,която ни даваш!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моята невероятна история
« Отговор #64 -: Януари 16, 2007, 21:54:30 pm »
ЧЕСТИТО!!!!!!!Желая ти лека и безпроблемна бременност!!!
Твоята история много ме трогна!Насълзиха ми се очите!Много се радвам за теб! :D
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Моята невероятна история
« Отговор #65 -: Януари 16, 2007, 21:59:33 pm »
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!

 :youwoman:Желая ти много лека бременност, късмет и накрая едно здраво бебче!

Наистина невероятна история!!!
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #66 -: Януари 16, 2007, 22:23:52 pm »
Наистина невероятна история!Много се радвам , че усилията ви се увенчаха с успех!Желая ви много щастие! :D
*

    NDK

  • *
  • 174
  • Двете слънца които топлят сърцето ми.
Re: Моята невероятна история
« Отговор #67 -: Януари 16, 2007, 22:35:24 pm »
 Честито Бени!!! :balk_7: - щастливо бременеене и поздрави на адаша !

 
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Моята невероятна история
« Отговор #68 -: Януари 16, 2007, 22:54:17 pm »
Просто не вярвам на очите си, Бени! Още щом мернах заглавието ти и ми се разтуптя сърцето от вълнение. Първото нещо, което направих преди да прочета разказа ти е да погледна първото мнение...."...желая ти лека и безпроблемна бременност ...". Очите ми се напълниха със сълзи и сега и аз ти казвам
ЧЕСТИТА, ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ, БЕНИ!!!   :balk_46:
Толкова много се радвам за вас, толкова много го заслужавате, защото знам, че сте прекрасни хора. Специални честитки на бъдещият татко и ви желая само късмет от тук нататък. Край! Лошото е в миналото. Всичко ще е наред и стискам палци всичко да е ОК докрай и да гушнеш твоето толкова дълго чакано и желано бебе. БРАВО на вас! Супер!!!
Целувки!
« Последна редакция: Януари 16, 2007, 22:57:24 pm от oganche »

*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #69 -: Януари 16, 2007, 22:55:22 pm »
Честито мила!  :D Минала си през толкова много препятствия. Поздравявам те за силата и упоритостта. Пожелавам ти прекрасна бременност и здраво бебче.  ylinfant
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #70 -: Януари 16, 2007, 23:32:11 pm »
Направо ми се насълзиха очите докато четях. Колко много си преживяла, възхищавам ти се за куража. Успех.
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #71 -: Януари 17, 2007, 09:05:11 am »

Честито, Бени!
Вече знаеш колко ме изненада и зарадва тази прекрасна новина!
Леко бременеене и само приятни емоции оттук нататък!
Поздрави на Ники, а на теб - специални благодарности за това, че си мила, добра, отзивчива и винаги готова да помогнеш!
Целувам те и те прегръщам силно!

      
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #72 -: Януари 17, 2007, 09:31:12 am »
Честито и от мен, Албена!
Невероятна история и щастлив финал! Моята борба е вече 17 години. Дано и аз скоро я разкажа цялата!
Желая ти лека и безпроблемна бременност, защото я заслужаваш!
И в края на нея - най-хубавото и здраво бебенце!

*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #73 -: Януари 17, 2007, 10:33:25 am »
Честито, Бени!
Силно те прегръщам и целувам !!!
Желая ти лека бременност, леко раждане, прекрасно здраво бебче и много положителни емоции от тук нататък!


*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #74 -: Януари 17, 2007, 10:35:13 am »
  Честито и от мен Бени. И аз те помня от Проблемното в дира и много се радвам за теб. Успешна бременност ти желая.
Re: Моята невероятна история
« Отговор #75 -: Януари 17, 2007, 11:11:21 am »
Благодаря ви от сърце момичета отново :)

Дано след всичките ваши пожелания, да бъде наистина всичко в ред, да достигна успешно до финала... :)
Радвам се, че съм вдъхнала малко надежда, знам какво е усещането за  безнадежност и невъзмозможността да направиш нещо, защото не зависи от теб. Успех момичета, няма да повтарям изтъркани фрази, като  не се предавайте, ще ви се случи. Просто се наслаждавайте на живота, той е толкова кратък. Аз съомях да го правя. Въпреки дългите години борба, Дори секса никога не съм чувствала като задължение, винаги съм му се кефила :D

Грейс, да може да се направи само АИ в Германия, преди това трябва да се изпратят всички преведени на немски имунологични и генетични изсл., направени в Бг на клиниката. Признават ги, вече съм говорила с тях, Ако разбира се те призенят и препоръчат, идвате само за имунизациите. Удоволствието струва 520 евро. Иначе спокойно си контактувате с тях на английски. Клиниката се намира на около 25 км от Щутгарт.
Ако някой се интерисува ще ви дам сайте им.

Лили, не, няма връзка изобщо с цикъл, ову и т. н. Просто си назначаваш ден за първата иму, след около 4 седмици се прави и втората. Това им е правилото.Около 2-3 седмици след втората иму се прави контрола на крзвта, за да се засече има ли антитела на партньора, което е и целта на занятието. :)
Дано съм била полезна

*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #76 -: Януари 17, 2007, 11:25:16 am »
Бени, да, аз се интересувам. Би ли дала сайта на клиниката? Това клиника по стерилитет ли е или специализирана по имунология?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Моята невероятна история
« Отговор #77 -: Януари 17, 2007, 11:33:37 am »
Бени, аз също се интересувам. Моля те, дай адреса на сайта.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #78 -: Януари 17, 2007, 13:26:09 pm »
ЧЕСТИТО! Дано всичко да бъде добре, и да родиш едно здраво и
хубаво бебче!
Re: Моята невероятна история
« Отговор #79 -: Януари 17, 2007, 14:24:06 pm »
Мила Бени, с вълнение очаквах да прочета разказа ти, а си го написала много хубаво :D
Много ще ти стискам палци всички неприятности да са зад гърба ти и да имаш най-безпроблемната бременност и най-лекото раждане, и най-здравото детенце :D

Много ти благодаря за протегнатата ръка в труден за мен момент - даде ми надежда :D

Целувки :D
Благодаря ти, Бени!