0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моята невероятна история
« Отговор #40 -: Януари 16, 2007, 18:02:05 pm »
Честито и лека бременност  :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Моята невероятна история
« Отговор #41 -: Януари 16, 2007, 18:03:24 pm »
Момичета, благодя ви от сърце, за прекрасните пожелания. Не можете да си представите как ми стоплихте душата, как се надигна онова нещо към гърлото, което кара сълзите да протекат :).
Боже, как съм съпрживявала толкова години със всяка една от вас, неуспехите, как съм се радвала на успехите и същевременно съм си задавала въпроса, Как може???? Как може да се случва при двойки, на които са казали, че никога няма да имат деца??????. А при нас всичко уж е ОК, а..... не се получава.
Само да допълня разказа си. Аз съм непоправим оптимист, наистина, щом съм се съхранила шрез цялото това време. Винаги гледах напред и с вяра, след поредния неуспех. До второто и третото  ин витро. Просто тогава се сринах тотално психически. Не исках да ставам сутрин, не исках да си лягам вечер, всичко беше безмислено. Бях стигнала дъното, не виждах, как мога да се боря повече, изход явно няма. Не ми се живееше. Крепеше ме единствено любовта и радостта, че си имам мъжа :D и миговете с него.
Това обаче отминава, повярвайте, колкото и дълго да трае. След 4то и 5то ИВФ вече бях претръпнала, не ми пукаше толкова. Научих се да живея и да се наслаждавам на живота си такъв, какъвто е, на всеки миг с приятели, на всяка малка победа. Когато живееш в чужда държава, това се усеща повече. Започнах да се примерявам със съдбата си.
Много ми се искаше да си осиновим дете. Наистина много, въпреки, че ми трябваше толкова време да взема решението. Много време се питах как може да съм била толкова теснокръда и нерешителна?  Аз и сега бих, ако не са тъпите немци и тромавата система. Това беше втория удар, който така по-сериозно ме разтресе и почти ме отчая.

Момичета, Активното Имунизиране, за сега за съжаление не се прави в Бг. Ако някой нещо реши за Германия, няма проблем, ще му помогна от сърце. Могат да се изпратят всички преведени на немски имунологични и генетични изсл., направени в Бг, на въпросната клиника, От там те ще преценят, дали е уместно във вашия случай да се направи АИ. Струва 520 евро. Не е безбожно скъпо, скъпи са самите изследвания, ако не си осигурен в Де. Но те признават и Бг изследванията.
Поздрави. Отново сърдечно благодаря за пожеланията. Дай Боже да върви всичко безпроблемно.

*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #42 -: Януари 16, 2007, 18:04:27 pm »
Невероятна история  :D!
 Пожелания zа лека и спокойна бременност до края и добри реzултати от амниоцентеzата!
Re: Моята невероятна история
« Отговор #43 -: Януари 16, 2007, 18:22:13 pm »
Ехаааа! ЧЕСТИТО!
Просто нямам думи! Прегръщам те!

Поздрави!
Мира :D
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #44 -: Януари 16, 2007, 18:24:07 pm »
Честито ти чудо!
Наистина страхотна история, пожелавам ти да бъде с най-красивия завършек   :bighug:
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #45 -: Януари 16, 2007, 18:27:22 pm »
Бени, БРАВО :D
Успя най сетне. Толкова се радвам 3а теб :D
Успех с амниоценте3ата, лека и бе3проблемна.
Сега да питам 3а активното имуни3иране..
От писането ти ра3бирам, че сте били при г-жа д-р Reichel в Stuttgart ?
 След много молби от моя страна отправени към лекаря ми от ин витро клиниката, получихме направление 3а и3вестната лекарка и на 8.01. я посетихме и естествено дадохме кръв 3а и3следвания. Ре3ултатите ще са готови след месец.
Моля те напиши ми точно на немски как се ка3ва АИ и прилага ли се примерно ако няма открит имунологичен проблем :?
Иска ми се да ра3бера повече.
Много силно те прегръщам  :bighug:
Re: Моята невероятна история
« Отговор #46 -: Януари 16, 2007, 18:47:05 pm »
Желая ти най-голямото щастие на света! yahoo_17
Re: Моята невероятна история
« Отговор #47 -: Януари 16, 2007, 19:14:58 pm »
Чета и не мога да повярвам. Разплака ме...
Браво на тебе  :balk_47: :balk_47: :balk_47:
Аз не бих издържала. Не съм толкова силна. Възхищавам ти се.
Благодаря, че сподели с нас  :balk_81: Тази история ще върне надеждата при много момичета  :D
От цялото си сърце ти желая безпроблемна бременност и най-сладкото бебе на света  :bighug:


lb2f
Re: Моята невероятна история
« Отговор #48 -: Януари 16, 2007, 19:16:56 pm »
ЧЕСТИТО,Бени! С пожелания за най-леката бременност и раждане!  :D Бъдете щастливи!  :balk_5: Твоята история ни дава сили да продължим надред.
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #49 -: Януари 16, 2007, 19:46:34 pm »
Честито, Албена! Направо съм възхитена от куража и силата, които си имала през всички тези 13 години! Браво! Желая ти лека, безпроблемна бременност и здраво бебенце! yahoo_17   
Re: Моята невероятна история
« Отговор #50 -: Януари 16, 2007, 20:10:00 pm »
Честито, Бени! Много се радвам!!!

Лека бременност и хубаво, здраво и красиво бебче!
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #51 -: Януари 16, 2007, 20:25:44 pm »
Честито Албена!  :D Желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво бебче! Благодаря ти много, че сподели историята си с нас.
 :bighug:
Life is good.
Do what you like,
like what you do.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Моята невероятна история
« Отговор #52 -: Януари 16, 2007, 20:27:38 pm »
Браво, настръхнах докато четях- лека, безпроблемна и щастлива бременност, ти си доказателство че силните хора винаги успяват. Много щастливи моменти за вашето семейство.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Моята невероятна история
« Отговор #53 -: Януари 16, 2007, 20:29:08 pm »
честито и от мене :D. възхищавам се на куража и упоритостта ти.

искам да ти задам и един въпрос по повед това ти изказване в друга тема
...По принцип  се прави  2 пъти, в разстояние на 4ри седници, след което след около 2 седмици се прави контрола на кръвта, за да се установи резултата от цялото мероприятие...
въпроса ми е кога е първото поставяне на инжекцията и кога второто. в смисъл свързано ли е с цикъла - начало, ову, край. и има ли точен период (точно 15 дни след първата инжекция се слага втората напр.) или просто трябва да е в рамките на 4 седм.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Моята невероятна история
« Отговор #54 -: Януари 16, 2007, 20:33:02 pm »
 Честито!Лека и безпроблемна бременност.
Господи, какво ти е минало през главата, мила Бени. :bighug:
Възхищавам ти се за смелостта и силата която имаш.
Re: Моята невероятна история
« Отговор #55 -: Януари 16, 2007, 20:35:35 pm »
Честито!Лека бременост!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Моята невероятна история
« Отговор #56 -: Януари 16, 2007, 20:37:13 pm »
Бени, Бени... едва ли има друг човек в клуба и форумите, който да е превъзмогнал толкова много в борбата за дете. Много съм щастлива, че ти успя! Честито от сърце, с пожелания за лека бременност и леко раждане! Благодаря ти и че отдели време да опишеш историята си - тя е пример за всички, които се борят и надяват.

Много съм доволна днес от Зачатие - две хубави новини от момичета, които чакат отдавна. Сега чакам да прочета още няколко теми от определени хора и вече ще съм напълно уверена в крайния успех на всички, които идват и пишат тук.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Моята невероятна история
« Отговор #57 -: Януари 16, 2007, 20:52:16 pm »
Е ако това не е прекрасна новина здраве му кажи  :D
Миличка, желая ти най-прекрасните 9 месеца и здраво бебче!
Поздравления за упоритостта!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Моята невероятна история
« Отговор #58 -: Януари 16, 2007, 20:53:47 pm »
Комплименти за упоритостта, за това, че си толкова силен човек.
Лека и безпроблемна бременност.
Благодаря, че ми даваш сили да не спирам.
*
Re: Моята невероятна история
« Отговор #59 -: Януари 16, 2007, 20:59:28 pm »
Много късмет и много усмивки занапред!
Най, ама най - хубавото бебе:)