0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Имам голям Проблем /намалено либидо - бел.мод./
« Отговор #20 -: Март 23, 2013, 20:39:52 pm »
Аз имам подобен проблем като този на Love. При мен има липса на всякакво желание за секс, което се получи след приема на противозачатъчни, които вземах една година преди да се усетя. Преди си бях съвсем нормална, с нормално желание за секс, с редовен оргазъм. Отчаяна съм. Никъде до сега не съм прочела, че това може да се оправи. Дори гинеколожката ми ме гледа с недоверие. Опитва се да ме обеди, че се дължи на стрес и на инерция във връзката ми, но проблемите ми почнаха след като почнах да вземам противозачатъчните.Мола, ако някой има положителни резултати в лечението на такъв проблем нека сподели. Много би ме обнадеждил!
*

    Iggiberry

  • *
  • 19
  • Привърженик на природната медицина!
Re: Имам голям Проблем /намалено либидо - бел.мод./
« Отговор #21 -: Март 17, 2014, 18:39:17 pm »
Макар че темата не е активна от доста време, а и това, което ще напиша едва ли ще се приеме добре, изхождайки от името на подфорума, ще го напиша.
Имах абсолютно същия проблем и то след като по принцип съм доста сексуална и доста активна - през последните две години започна да затихва желанието ми за секс, което беше съпроводено от всички признаци на ранна менопауза. На 35 години съм.
При мен много голяма положителна промяна предизвика един курс лечебно гладуване (14 дни на вода), последвано от суровоядство. Всичките ми симптоми - депресия, нощно изпотяване, топли и студени вълни, желание за секс, всичко се повлия. В последствие започнах да пия мака горе-долу редовно и сега определено положението е съвсем различно - и желанието и удоволствието се върнаха.
*
Re: Имам голям Проблем /намалено либидо - бел.мод./
« Отговор #22 -: Март 18, 2014, 05:09:22 am »
Ако включиш и Q10 ще имаш още по-добри резултати.
Re: Имам голям Проблем /намалено либидо - бел.мод./
« Отговор #23 -: Януари 05, 2015, 00:19:40 am »
Макар че темата не е активна от доста време, а и това, което ще напиша едва ли ще се приеме добре, изхождайки от името на подфорума, ще го напиша.
Имах абсолютно същия проблем и то след като по принцип съм доста сексуална и доста активна - през последните две години започна да затихва желанието ми за секс, което беше съпроводено от всички признаци на ранна менопауза. На 35 години съм.
При мен много голяма положителна промяна предизвика един курс лечебно гладуване (14 дни на вода), последвано от суровоядство. Всичките ми симптоми - депресия, нощно изпотяване, топли и студени вълни, желание за секс, всичко се повлия. В последствие започнах да пия мака горе-долу редовно и сега определено положението е съвсем различно - и желанието и удоволствието се върнаха.
Здравей, извинявай за въпроса а преди да започнеш със суровоядството имаше ли повишени килограми или проблем с цикъл? Благодаря
*
Re: Имам голям Проблем /намалено либидо - бел.мод./
« Отговор #24 -: Септември 13, 2016, 13:08:14 pm »
Макар, че темата е стара, а аз сега започвам да разглеждам форума ще споделя и моя опит. Преди година имах същия проблем и чак се бях притеснила. Мислех, че нещата съвсем ще си заминат и вече няма да помисля за секс, а с мъжа ми само ще се гледаме. Започнах обаче да спортувам и да мисля за бебе, защото поради една или друга причина до този момент отлагах. На 37 години съм сега. Спортът и промяната на хранене - повече ядки, много плодове и други неща напълно промениха нещата. Мъжът ми тръгна на фитнес и двамата тотално се включихме в някаква нова схема на живот. Започнахме да работим и за бебе, сексът дойде и стана по-сладък.
Както казват и другите всичко е в главата, но трябва да се промени и тялото.  :lol:
Щастието ми се усмихна