0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нещо за Кипър
« -: Ноември 29, 2006, 22:05:01 pm »
Здравейте момичета!
Ако някой има информация за репродуктивни центрове или клиники в Кипър, моля да ми помогне. През януари ще заминаваме с мъжа ми там да работим, смятам да направя втория си опит там.
Първото ми инвитро правих в София в клиниката на проф. Щерев. За съжаление ембриончетата спряха развитието си във осмата седмица и се наложи да ме кюртират. Чувала съм, че в Кипър имат много добри специалисти и % на бременностите там е много висок.
Предварително благодаря на всички, които решат да помогнат!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Нещо за Кипър
« Отговор #1 -: Ноември 29, 2006, 22:28:37 pm »
Здравей! Позната има близначета след трети опит в Лимасол. Момичето е омъжено за кипърец, като профсъюза, където той членува, е покривал до 3 процедури. Още утре ще питам роднините и за името на центъра/болницата и ще ти пиша.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Нещо за Кипър
« Отговор #2 -: Ноември 30, 2006, 11:52:14 am »
 Здравей,Викушке.
Ние със съпругът ми работим в Кипър от 3год.Дойдохме си за инвитро.Приятелско семейство ще правят инвитро(той-кипърец,тя германка) от тях знам,че струва около 3хил.лири,т.е. около 9хил.лева. Нищо чудно да е наистина толкова,защото там стандарта е доста висок.
Във Пафос е http://www.evangelismoshospital.com/index.phpТова е най-добрата клиника,а доктор Michalis Christostomou е начело на инвитро саюза.Аз съм специално съм много доволна от него.

Дано съм била полезна.Ако искаш пиши ми на лични или на e-maila: lina_brestovska@yahoo.com. :bighug:
*
Re: Нещо за Кипър
« Отговор #3 -: Декември 01, 2006, 00:26:50 am »
Имаш ли имунологични и генетични изследвания. Направи ги ако ги нямаш преди 2 се опит.
 :hitonhead: Успех!
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Нещо за Кипър
« Отговор #4 -: Декември 01, 2006, 10:57:05 am »
Здрасти! Роднините не знаят подробности, затова на лични ще ти пратя домашния телефон и името на момичето в Кипър, тя е много отзивчива и ще ти помогне с всичката информация и опит, който има. Успех!