0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
д-р Богдан Налбански.
« -: Ноември 20, 2006, 15:14:05 pm »
Здравейте!
Искам да ви питам,знаете ли нещо за проф.д-р Богдан Налбански,препоръчаха ни го.
Благодаря ви!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2006, 15:17:17 pm »
Извинявайте,темата не е за тук.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2006, 17:48:09 pm »
За какво ви го препоръчаха? Опиши по-подробно.

Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2006, 17:59:13 pm »
За професора или за сина му - доцент Налбански?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2006, 19:02:39 pm »
Като гледам става въпрос за бащата. За какво ви го препоръчаха? Ти нали беше правила лапароскопия?

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2006, 08:19:03 am »
Правих лапароскопия да видим при мен как е положението.Но мъжкия фактор си го имаме,искам при Налбански да пробваме.Не знам за кой от двамата става въпрос,само това,че се казва Богдан Налбански.Знаете ли нещо за него.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #6 -: Ноември 21, 2006, 08:40:13 am »
Мисля, че е един от най-добрите АГ специалисти в МД. Бащата е Богдан. Той се занимаваше със сестра ми и стерилитета и. Трябваше да и направи секциото, но през ноща кой работи  8O, перфектната работа свърши Д-р Ален Начев.
Силве, пиши какви са ти впечатленията и дали ще те вмести в графика си. Успех, мила.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #7 -: Ноември 21, 2006, 08:43:36 am »
Не е ли специалист по мъжки проблеми,аз мислех мъжа ми да водя при него.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2006, 12:00:46 pm »
Силве, на моето мъжле спермограмата беше лоша в МД. И проф. Налбански ми каза, че не може да го лекуват. Каза, че при жените като се открие проблем се лекува. Но при мъжете не било така. Каза в продължение на 15 дни да яде по 3 с.л мед. Така, че поразпитай и други момичета, но аз мисля че трябва да се насочите към друг специалист. А и спермограмите в МД не са добри. Някак си резултатите са едни и същи на повечето хора.
Успех ти желая каквото и да решите:)

*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2006, 12:19:27 pm »
здравейте и от мен!!!
по повод проф.налбански(може би-бащата)много е добър на лапароскопии!отхвърля идеята за ин-витро!аз съм правила при него лапаро и съм страшно доволна!
*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2006, 12:50:40 pm »
Не е ли специалист по мъжки проблеми,аз мислех мъжа ми да водя при него.
Не. Прави лапароскопии и пластики. Мисля, че трябва да се насочите към клиника по стерилитет.
Успех, мила!

Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2006, 16:39:47 pm »
И аз така знам че и двамата са много добри специалисти на лапароскопията и пластиката, както и други генекологични операции. Аз съм била на консултации при сина и ми направи впечатление , че наистина не възприема много положително инвитро метода. Доста добро впечатление ми направи той,но  за баща му - професора съм чувала че е доста рязък и като отношение много хора не го харесват. Иначе се води светило в областта си. Ако има някой да е бил при него на операция или лапароскопия нека да пише. В форума има малко информация за тях двамата.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2006, 16:50:03 pm »
Защо е против инвитро,какво имаш в предвид.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2006, 17:11:48 pm »
На мен ми каза че е работил с баща си преди години в областта на инвитрото и тои дори е бил на специализация в Холандия. Каза че е добре запознат с метода и че отдавна се били отказали с проф.Налбански , защото докато успеваемостта на един метод в медицената не надхвърли 40-50% той се води още в областта на изследванията и науката. Според него има достатъчно добри и други методи за лечение на стерилитет, които бели с по-голяма успеваемост при непроходими тръби или сраствания-лансира естествено лапароскопията и пластиката. Твърди, че имат статистика в МА колко много жени са забременели и родили след лапаро и пластика и колко малко са родили при тях от инвитро от всякакви клиники. То на мен ми е ясно, че ще си препоръчва неговите методи. Обясни ми колко много рискове поемаме при метода на инвитрото без да ни обасняват преди това и не ни запознават за много неща и странични деиствия на порцедурата и лекарсвата. Аз конкретно разпитвах за моя случей,това което ме интересуваше. Излиза според него , че сме малко като опитни зайци с това инвитро. А то въобще като се замисли човек в областта на медицината все е така независимо за какво сатва въпрос - гаранция май няма. Така , че пак подканям някой който е бил при някой от двамата Налбански да сподели също впечатления.
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 17:17:23 pm от marina15 »


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2006, 20:52:02 pm »
Здравейте. доколкото знам Налбански е най-добрия в МД аз лично съм била при сина само за консултация и имам добри впечатления(беше преди 4 год. и още не знаех че съм за ин-витро, но на сестра ми е правил  диагностична лапароскопия,продухвания на тръбите след което пластика и резултатите след около 1,5 год. едно прекрасно момиченце на 3,5 год. и едно момченце на 1,5 год. прекрасните слънчица на леля :P Пожелавам ти ако отидеш при него същия резултат! Стискам палци!   
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #15 -: Ноември 21, 2006, 21:03:39 pm »
...защото докато успеваемостта на един метод в медицената не надхвърли 40-50% той се води още в областта на изследванията и науката.
...Излиза според него , че сме малко като опитни зайци с това инвитро.

Глупости. От устата на лекар е не само глупаво, но и грозно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #16 -: Ноември 21, 2006, 22:51:17 pm »
Ми аз съм доволна от лапарото направено ми от него, но до там!!!!!!

Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #17 -: Ноември 22, 2006, 10:44:44 am »
Аз не бях изненадана от неговите думи , защото съм чувала от уститите на докторите не само коментари за или против нещо и много често всеки си е привърженик на нещо и подкрепя него , а отхвърля другото. Но понякога докторите стигат и до лични нападки и коментари към свои колеги, за да убеждават в правотата си и тогава вече оставам без коментар  :balk_161:.... иде ми да им кажа, че то по-добре всеки да си върши добре работата пък ние сме тези с отзивите и коментарите ....Радвам се все пак че има доволни от Налбански, защото май ще се наложи и при мен нова лапароскопия и се чудех къде да я правя. Дано и други да се включат с коментари за тези доктори. :balk_109:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #18 -: Ноември 22, 2006, 13:27:07 pm »
Радвам се все пак че има доволни от Налбански, защото май ще се наложи и при мен нова лапароскопия и се чудех къде да я правя. Дано и други да се включат с коментари за тези доктори. :balk_109:
Здравей, Марина. Ти към МД София ли си се насочила. Моето лапаро там направи Д-р Тюфекчиева с асистент Д-р Стоян Борисов. Доволна съм оттях. Иначе се настрой да забравиш бързо двудневния си престой там. Успех каквото и да решиш.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #19 -: Ноември 22, 2006, 13:31:40 pm »
Да ,Каси, първата ми лапароскопия беше про Тюфекчиева, знам че е добър специалист, но си мисля втората да е при друг. Просто вътрешно усещане. :babydust:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание