0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #20 -: Ноември 24, 2006, 11:28:59 am »
здравейте,момичета!!!
отново се включвам за да уточня моя случай-аз отидох 2000г.да правя лапаро,но....след огледа се е наложило да бъде оперативна лапароскопия(ендометриоза с доста огнища)описала съм подробно в раздел*дневници*епикризата.след това се озовах в реанимация за около 2дни-лично дойде с майка ми проф.налбански-уточни точно какво се е наложило да свършат в операционната.накрая се срещнах с него в кабинета му-където подробно отново ми обясни всичко и напътствия(секс+водка)+лечение със тогава скъпоструващото лекарство диферелин.след 3м отидох за контрола отново имаше внимание от негова страна-незнам,личното ми мнение съм го  изразявала не веднъж във форума.в момента дори не срещам толкова внимание нито в родния ми град,нито другаде!!това ми се е запечатало като едно невероятно изживяване с малко болка.
останах наистина очарована от него!!!
успех каквото и да предприемете!!!
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #21 -: Декември 19, 2006, 11:29:16 am »
здравейте момичета,преди 4 дена се върнах от София-Майчин дом,където при проф.Налбански ми бе правена лапароскопия.възхитена съм от начина му на работа.ден след манипулацията аз вървях изправена почти като струна,докато всички останали,които са ги оперирали други лекари едва можеха дори да се изкашлят,да седнат камо ли нещо друго.много зависи как работи лекаря,дали е внимателен при огледа,защото при едно по-грубо''ръчкане''последствията са такива каквито бяха при другите момичета.единственото нещо,което ме измъчи бе това излизането от упойката-гадна работа.вярно,че малко е рязък и аз го усетих,когато първо ходихме на преглед при него,някакси не те предразполага,но пък ти казва всичко в очите без заобиколки.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #22 -: Декември 27, 2006, 21:45:46 pm »
Ох за тоз Налбантски...Аз пък нямам кой знае какви впечатления от него...Направи ми лапаро а бях за миомектомия можеше веднага да свърши работа но се запъна...та след месец отново трябваше да ме режат защото миомата не само че си беше там ами и растеше...и за какво само да подтвърди че имам такава- доста е груб и доколкото разбрах и от други момичета направо им е искал и пари...Това кой как прави лапароскопиите не мога да кажа че има значение - всичко си е до организъм ...как ще се справиш с упойката и т.н. лапароскопиите си остават само диагностични операцийки така че за майсторлък незнам дали може и да става дума...но така и не се върнах при него...само изказах мнението си- успех на всички!
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #23 -: Декември 28, 2006, 11:10:00 am »
Аз чак такива взаимоотношения с Налбански не съм имала, само на консултация съм ходила, но мога да кажа със сигурност , че има огромна разлика в това да те оперира един професор -специалист с много практика и опит в сравнение с с някой млад с не много опит доктор или да не говорим за начинаещ специалист.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    елинор

Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #24 -: Май 07, 2007, 01:11:52 am »
Ох за тоз Налбантски...Аз пък нямам кой знае какви впечатления от него...Направи ми лапаро а бях за миомектомия можеше веднага да свърши работа но се запъна...та след месец отново трябваше да ме режат защото миомата не само че си беше там ами и растеше...и за какво само да подтвърди че имам такава- доста е груб и доколкото разбрах и от други момичета направо им е искал и пари...Това кой как прави лапароскопиите не мога да кажа че има значение - всичко си е до организъм ...как ще се справиш с упойката и т.н. лапароскопиите си остават само диагностични операцийки така че за майсторлък незнам дали може и да става дума...но така и не се върнах при него...само изказах мнението си- успех на всички!
Диагностични операцийки??? Дано не ти се наложи да разбереш какво е всъщност... Че моята я направи един дето и идея си нямаше какво прави...ама и аз като тебе си мислех, че е все тая
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #25 -: Май 07, 2007, 10:35:38 am »
Ами аз съм отвратена пък от тоя проф.Налбански.През 2002 ми прави лапаро(уж той,защото ми я правиха някакви италианци,които си пекламирали лапароскопа)и не направи нищо.Имах хидросалпинкс и вместо да го изрежат само са го пукнали ,и той разбира се веднага след това пак се е образувал.Иска ми 300лв. и си ги прибра с думите,че НИКОГА няма да имам деца.Писаха ми епикризата 2 месеца след лапарото ПО ПАМЕТ.Така,че изживяването при този проф.остави лош отпечатък в сърцето ми надявам се не за цял живот.Това е личното ми изживяване при него,но явно има и доволни.За пари някои хора са готови и душите си да продадат.

*

    NALBANSKI BA6TA

Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #26 -: Май 31, 2007, 10:58:38 am »
zdraveite iskam da vi kaja 4e nalbanski naistina e dobar i mn protiv invitroto.grub e kam po palni4kite jeni,no na men mi e pravil laparoskopiq i plasti4na operaciq na trabi i qi4nici prez 1993 godina.i sled vsi4ko tova pak povtori cvetna snimka i ......directno mi kaza osinovi.bqx na 20 godini.sega pravq invitro i se okazva 4e ednata traba e naganata i dr e zapu6ena i ima m hidrosalping no s moq kasmet pak popadnax na lekar koito e protiv maxaneto na trabi ili pravene na laparoskopiq da q zape4atat i tai kato imax 12 opodeni qicekletki parvite 2 opita mi idva6e okolo 14 den a sega sam na 22 dni i mi napravixa test  i e otricatelen taka 4e mi ostava o6te edin opit no iskam predi nego da napravq laparoskopiq edinstveno e 4e sam napalnqla mnogo i ne znam dali nqkoi 6te se saglasi.izvinqvam se 4e se otdelix ot temata no za ba6tata tova e s dve dumi .ti si napravi izvodite.

Пиши на кирилица
« Последна редакция: Юни 14, 2007, 12:53:00 pm от Lali »
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #27 -: Юни 14, 2007, 12:56:20 pm »
Моля да се въздръжате от лоши отзиви за лекарите, това не е черен списък.
Ще напиша една етична тема като се освободя от ДРЗ.
Който е доволен от някой лекар е добре да сподели.
Недоволни винаги ще има. Този форум не е място  за това, защото самите лекари искат да помогнат, но им става мъчно от някои реакции.
Момичета, моля да се въздържате от отрицателни мнения, по-важно е помощ да има.
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #28 -: Юли 19, 2007, 11:08:48 am »
Здравейте,, включвам се малко късно в темета , НО налбански баща се занимава със стерилитет от много , много години,,зааедно с д-р пъневска и д-р.Филипов - те са страхотни като екип....за всяка операция те се консултират най-малко тримата,,,професора е доста странен като човек , но си разбира от работата и е един от първите да не казвам първия , който е правил инвитро в Бг преди 20 години, целта му е да предпази жената от всичко което причинява метода като кофти ефекти за организма.Аз съм била при тях и сам много доволна а и персонала на 11-ти етаж в М.Д. са страхотни и всички страшно много уважават професора.Мога да кажа само пркрасни думи за всички тях , разпознават ме , че съм аз дори само когато им се обаждам по тел за резултати!!!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #29 -: Юли 19, 2007, 21:52:09 pm »
Излиза според него , че сме малко като опитни зайци с това инвитро. А то въобще като се замисли човек в областта на медицината все е така независимо за какво сатва въпрос - гаранция май няма.

Зайци, зайци, ама я колко зайчета са се родили. :D

Късно видях, че темата е от мин. година, но това ме заинтригува.
*

    inski

  • ***
  • 150
  • Моля,пишете ГРАМОТНО!Използвайте буквите "Ъ" и "Й"
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #30 -: Юни 23, 2010, 23:57:49 pm »
Здравейте,някой имали по-нови впечатления за д-р Налбански,видях,че се занимава със стерилитет в Майчин Дом........
Вече съм при мама!!!Името ми е Гергана и тежа 3,900г и съм висока 52см

 http://www.facebook.com/photo.php?pid=30400192&l=8a99371c23&id=1167931675

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30839992&l=87d3c78751&id=1167931675
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2010, 22:15:41 pm »
Не знам за кой от двамата Налбански говориш,но и двамата са много добри като специалисти.Само че по-младият-синът-е малко по-дръпнат,но за сметка на това пък бащата е просто слънце-чудесен в отношението си към хората.Но мисля,че и двамата се занимават със стерилитет.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #32 -: Октомври 30, 2010, 10:58:46 am »
Моето мнение е коренно противоположно, от това на   vivi_lina.

Темата е стара.

Хубаво е, че пациентите вече се доверяват на клиники по стерилитет с изградени имена и доказани качества и все по-рядко попадат при "постсоциалитически светила".

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: д-р Богдан Налбански.
« Отговор #33 -: Октомври 30, 2010, 20:55:39 pm »
Моето мнение е коренно противоположно, от това на   vivi_lina.

Темата е стара.

Хубаво е, че пациентите вече се доверяват на клиники по стерилитет с изградени имена и доказани качества и все по-рядко попадат при "постсоциалитически светила".

Останах без тръби след пластика при голямото светило...малкото още не беше взело специалност.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia