0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #60 -: Декември 31, 2009, 18:25:51 pm »
Момичета, здравейте :D

Съжалявам,че не съм се появявала отдавна, но наистина прекарах 2 седмици в болница с хиперстимулация. Слава Богу всичко премина и вече съм си вкъщи

Хубавата новина при мен е, че съм бременна-преди да ме изпишат видяхме и 2 плодни сакчета и с мъжа ми сме страшно щастливи

Пожелавам на всички ви весело прекарване на празника и 2010 да ви донесе много здраве, късмет и най-мечтаната радост
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #61 -: Януари 01, 2010, 13:41:15 pm »
Бравооооо! Желая ти лека бременност и здрави бебоци на финала!
Ако се появят препятствия по пътя Ви - сменете посоката, а не крайната цел...





БЛАГОДАРЯ ВИ, Д-Р СТАМЕНОВ!
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #62 -: Януари 27, 2010, 16:11:12 pm »
бях чела, че в американската клиника в Инстанбул имало преводачи на българки. Знаете ли нещо по въпроса? защото аз турски не зная, освен да взема някоя колежка, говореща турски, а английкия не ми е отличен. Иначе преди 2 дни ми казаха, че имам двустранен хидросалпингс и 1-во трябва да ми отстанят тръбите, после ин витрото смятам да е в тази клиника.
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #63 -: Януари 28, 2010, 02:00:02 am »
бях чела, че в американската клиника в Инстанбул имало преводачи на българки.

И аз така съм чела, имало медински сестри в екипа им, които са изселнички от България и когато се налага, те са помагали там, на за по сигурно звънни им и питай.
И успех  osi_9


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #64 -: Януари 28, 2010, 11:37:38 am »
първо трябва да си направя лалапароскопия и след това ще спестяваме парички за бебе и тогава ще звъня :) Живот и здраве и ние ще си имаме бебче или бебчета. Дано са двечки  :D
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #65 -: Август 14, 2010, 17:16:31 pm »
Здравейте и ние ходихме в Истанбул на Мемориал хоспитал и останахме много доволни обесняват всичко от до. В края на месеца ще правим ИКСИ и ще ви пиша пак, дано нещата да се получат :wink:
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #66 -: Август 14, 2010, 22:59:53 pm »
Желая ти успех в Мемориал, прекрасни лекари работят там, аз лично съм  много доволна от всички там, повярвай в успеха си защото си в сигурни ръце, непременно се възползвай от психоложката към сектора, ще ти се отрази много добре. Ако те интересува още нещо за там, или просто искаш да споделиш нещо, на разположение съм.
Силно стискам палци за теб, нека късмета бъде с теб
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #67 -: Август 15, 2010, 19:30:35 pm »
Благодаря ти :wink: Наистина екипа много ми хареса, имат много добра организация. Ние сме с мъжки фактор Азоосмермия само това ме тревожи, дано да намерая нещо. Може ли да ми кажеш долу горе колко ще се забавим там?
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #68 -: Август 16, 2010, 10:12:39 am »
писах ти на лични, за да не спамя темата, но мисля, че не получаваш съобщенията
« Последна редакция: Август 16, 2010, 10:34:27 am от dodinka »
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #69 -: Август 16, 2010, 10:48:57 am »
Момичета,знаете ли какво мислят лекарите в турските клиники за имунологичните проблеми?Правят ли се изследвания,вливания,биопсии?
Благодаря!


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #70 -: Август 16, 2010, 11:12:06 am »
на мен ми признаха всички изследвания от България, освен спермограмата и се оказаха прави, понеже от много лоша уж в България, там си се оказа нормална, и кариотип ми искаха само на мен, не на двамата, за имунологичните изследвания не съм в течение, не са ми правени, но те преценят след като ти прегледат наличните документи и според това какъв ти е проблема, съответно ти казват какво искат от теб и ти дават пълната свобода да ги правиш където искаш, но спермограмата е при тях
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #71 -: Август 16, 2010, 11:44:05 am »
Благодаря!Успех на всички в борбата за бебе!


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #72 -: Август 21, 2010, 18:14:27 pm »
Извинявайте, момичета, че ви връщам в началото на темата, но не успявам да се свържа с клиниките в Истанбул. Изпратих електронна поща, но не получих отговори. Има ли възможност да обявите сайтове на английски език или начин за връзка с координаторите за българи?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #73 -: Септември 01, 2010, 15:41:33 pm »
Извинявайте, момичета, че ви връщам в началото на темата, но не успявам да се свържа с клиниките в Истанбул. Изпратих електронна поща, но не получих отговори. Има ли възможност да обявите сайтове на английски език или начин за връзка с координаторите за българи?

Информацията, която моя позната ми даде е за клиника  istanbul - Cerahi Nisantasi

 00905393495811  номер на D-r Lemi Ibrahimoglu

 00905363638488  номер на българската сестра, която работи там - Аinur



Успех!
« Последна редакция: Ноември 10, 2010, 17:14:02 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #74 -: Септември 02, 2010, 23:52:56 pm »
 мили дами кажете си мнението
 про4етох за проф. Леми , и проф Кахраман (истамбул)из форума и останах доста о4арована - само добри мнения .Та мисълта ми бе6е кои според вас е по-добър ,и за нашия проблем с от мъжки фактор имат ли добът успех както при женски ? (то маи е едно и също, простете)
даите координати и мнение , моля !
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #75 -: Септември 03, 2010, 00:21:29 am »
 
мили дами кажете си мнението
 про4етох за проф. Леми , и проф Кахраман (истамбул)из форума и останах доста о4арована - само добри мнения .Та мисълта ми бе6е кои според вас е по-добър ,и за нашия проблем с от мъжки фактор имат ли добът успех както при женски ? (то маи е едно и също, простете)
даите координати и мнение , моля !

ivagan, мъжки и женски фактор не е едно и също, както и подхода е различичен при прилагането на Асистирана репродукция. В единия случай се прилага ИКСИ а другия - Ин витро.

В по-горния пост е телефона на проф. Леми, надявам се някой се включи с координати на другия лекар.


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #76 -: Септември 03, 2010, 10:25:38 am »
ДАИТЕ КООРДИНАТИ И НА ПРОФ. КАХРАМАН
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #77 -: Септември 03, 2010, 11:36:17 am »
ivagan , много те моля да избягваш писането с големи букви, защото в интернет пространството се приема за крещене. Дийп ти е отговорила и е помогнала с каквото може. Бъди сигурна, че който има координатите на проф. Кахраман, ще ти ги предостави.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #78 -: Септември 03, 2010, 13:09:32 pm »
ivagan, ще ти пусна на "лични" мейла на координаторката Kubra Burnaz от Мемориал хоспитал (клиниката на д-р Кахраман).
Не е добре да го публикувам тук, т.к. има опасност да попадне в разни спам-листи, а не искам да направя такава "услуга" на любезната дама :), затова ако някой го иска, да ми пише, да му го изпращам.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #79 -: Октомври 10, 2010, 13:00:34 pm »
Здравейте момичета!
И аз наближавам злощастната за България възраст от 43г.
Движа се със скоростта на охлюв в репродуктивното ни здравеопазване и се оглеждам за резервен вариант. Наскоро една съфорумка ми сподели за консултацията си в инстамбулска клиника и се разтърсих да прочета повечко. Попаднах на вас, открих още положителен опит и това стопли душата ми.
Ще си запиша всички координати, които сте дали.

plumeria- може ли и на мен да изпратиш телефона на координаторката на проф. Кахраман - Благодаря!

Разглеждайки сайтове на болници попаднах и на това име - да сте го чували?
Bülent Urman, M.D., Assoc. Prof. от този сайт http://www.americanhospitalistanbul.com/ENG/Bolumler/Detail.aspx?BID=61
     
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306