0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ИН ВИТРО КЛИНИКА В ИСТАНБУЛ
« Отговор #20 -: Юли 02, 2008, 00:12:16 am »
Ултра, а има ли информация какви са цените при тях и признават ли се изследванията правени другаде, т.е. в България?


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: ИН ВИТРО КЛИНИКА В ИСТАНБУЛ
« Отговор #21 -: Юли 02, 2008, 00:32:56 am »
Изследвания се признават, разбира се.
За цените си говорихме с представителите на http://www.umuttupbebek.com/index.asp
Останах с впечатление, че не се различват от тези в България.
Може би старозагорки ще си спомнят по-точно, бях в другия край на масата и не чувах добре :oops:
Надявам се скоро да се включи и представител на клиниката и да отговори лично на въпросите ви.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: ИН ВИТРО КЛИНИКА В ИСТАНБУЛ
« Отговор #22 -: Юли 02, 2008, 00:47:36 am »
Мерси! Дано някой се включи!


Re: ИН ВИТРО КЛИНИКА В ИСТАНБУЛ
« Отговор #23 -: Юли 03, 2008, 12:47:45 pm »
Зравей!Danny S
 Аз съм Бахрие, официалният преставител на клиника "UMUT"за България.
 При нас законите не позволяват донорството за това тази процедура се извършва в филиала на клиниката която се намира в северната част на КИПЪР.
    Подготовката за трансфера се извършва при нас.
    Цените за яйцеклетка 5.600 евро ,сперма 4.600 евро,ембрио 6.600 евро в тях е влючено ( сомолетни билети,престоя в хотел и подготовкота на пациентката в Истамбул), не включва (престоя в истамбул ,лабораторни изследвания(100-150 долара)и лекарствата за стимулациа при донорството на сперматозоиди).
 Уважаваме изследванията от България при някойи е възможно да се поискат повторения най-често спермогромата която предпочитаме да бъде направена при нас.
 За допълнителна информация може да ми пишеш на bahrıeozersin@hotmail.com
  Извиниме за забавения отговор. ЗА ВСИЧКО С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ!!!   

 
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #24 -: Ноември 05, 2008, 12:31:26 pm »
Да, така е-приказно е, но е истина!!! :dance2: :dance2: :dance2:
Моя приятелка на 45 години, има две прекрасни момиченца от първи опит ИКСИ в Истанбул!!!
Тя изпрати там друга нейна приятелка,която тук има 2 неуспешни опита.Там първият също е бил неуспешен, лекуват я и правят втори-успешен.За първият неуспешен и вземат половин такса.
Аз ходих само да се срещна с Доктора и да разбера подробности.Не ми взе никакви пари, каза ми че за консултация пари не вземат.Вече първия преглед, ще струва 130 лири,което е около 100лв.(приблизително)
Цената на процедурата е 2500 $ и 1500 лири за медикаменти, които можеш да си купиш от където искаш.Което е общо около 5000лв.Няма чакане с години и месеци.
И той каза, че 100% успеваемост никой неможе да даде.Процента на успеваемост при тях е 60%
Ето и линка на клиниката:
http://www.avrupasafak.com/doktorlar_tup_bebek.html#serdar

Re: ИН ВИТРО КЛИНИКА В ИСТАНБУЛ
« Отговор #25 -: Декември 11, 2008, 18:34:15 pm »
Здравейте на всички които се интересувате от ин витро в Истанбул.Аз съм била пациент на проф.ЛЕМИ Ергин Ибрахимоглу в Истанбул. До  този момент мога да дам своите препоръки за него иекипа на болницата който прави ин витро. оставям Ви телефона на професора и уебсайт и други координати.
ЕТО АДРЕСА :
WWW.ISTANBULCERRAHI.COM
 gsm 00905322312552
Re: инвитро в истанбул
« Отговор #26 -: Януари 13, 2009, 20:52:24 pm »
ЗДРАВЕЙ
няма такова нещо да е безплатен опита за втори и трети път за инвитро в истанбул. но това което мога да ти кажа от личен опит ,че има резултат от първия път . познавам няколко бългаки които са правили в таи клиника и са с успешен опит и успешно раждане. ако искаш подробности мога да ти дам лек ден
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #27 -: Януари 13, 2009, 20:59:12 pm »
Здравейте на всички които се интересувате от ин витро в Истанбул.Аз съм била пациент на проф.ЛЕМИ Ергин Ибрахимоглу в Истанбул. До  този момент мога да дам своите препоръки за него и екипа на болницата който прави ин витро. оставям Ви телефона на професора и уебсайт и други координати.
ЕТО АДРЕСА :
WWW.ISTANBULCERRAHI.COM
 gsm 00905322312552
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #28 -: Февруари 09, 2009, 15:55:48 pm »
Здравейте момичета аз съм правила инвитро в истанбул при про. леми ергин ибрахамоглу лекаря е препоръчан от д-р табакова след два неуспешни опита при нея
горещо препоръчвам самата манипулация по изваждане на яцата и трансфеса струва около 1800 долара . оставям ви телефона на доктора можете да говорите с него на английски. такива гарантирани от доктора както пишете- ЗАБРАВЕТЕ. просто това е един отличен лекар.+00905322312552
в неговата клиника има сестра която говори на български език ето ви и нейния тел
Айнур- 00905363638488
мисля, че нее необходимо да казвам за условия , отношение, хигиена и технологии:)успех  и бог да ви пази
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #29 -: Септември 29, 2009, 20:38:06 pm »
Здравейте! Аз съм с NK-клетки над нормата, високи ТАТ и МАТ и вродена тромбофилия. Някой с подобни проблеми ходил ли е в тази клиника?
В нея правят ли ЛИТ, т.нар. Активна имунизация?
Аз забременявам нормално, но имам проблеми с износването на плода.
Ще се радвам ако някой се включи с информация по този проблем.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2009, 19:24:06 pm »
Здравейте ,има ли нови момичета минали през процедура в истамбул?
 Искам да попитам ,някой дали може да каже в неговия случай какви пари е платил за всичко,да кажем процедура инвитро,изследвания,път,нощувки и.т.н.
 Там ли се стой през целия престой,изобщо един малко по подробен разказ.Много ще съм ви благодаряна ,защото се замислям за там и то доста сериозно.
 Благодаря ви на тези който ще се отзовът.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #31 -: Октомври 12, 2009, 09:05:12 am »
Хайде де  :( никой ли няма да се включи,толкова много разчитам на вас момичета.Имам нужда от съвет,или поне от малко разказче  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2009, 11:06:14 am »
аз утре заминавам за Истанбул и аз като теб много мислех и накрая реших да отида на място и да се срещна имам записани часове в мемориал хоспитал юмют тюп бебек и немската болница като се върна ще ти разкажа как е минало
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #33 -: Октомври 12, 2009, 13:10:30 pm »
Супер,ще съм ти благодарна.
 И успех с разговора дано чуеш това което искаш.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #34 -: Октомври 13, 2009, 11:38:52 am »
може ли някой да ми прати сайта на прфесор Леми на английски и някакъв хотел до
болницата.ходил ли е някой скоро?колко пари да си приготвя?двоумя се между истанбул и солун след отвратитително даржание в аг варна.моля помогнете
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #35 -: Октомври 13, 2009, 14:32:51 pm »
къде да отида-www.avrupasafak.com/bkanslar_tup_bebek.ntml или в www.istanbulcerrahi.com.сайтовете са на турски и нищо не разбирам.някой който е ходил там може ли да сподели.успех на всички
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #36 -: Октомври 19, 2009, 23:06:07 pm »
здравей те вчера се върнах от Истанвул там ходих в Мемориал носпитал на мен там не ми хареса много комирсиално, аз имах записан час само за разговор а те решиха да ме преглеждат и без да ми кажат, че прегледа е 260 тл въпреки че им стана ясно ин витро там неможем да направим, защото нямаме брак с моя приятел такъв е закона в Турция, на другия ден отидох ме в Umut tub bebek там се срещнах с dr Umun Umun много спокоен усмихнат беше ясен и конкретен цялата процедура струва 4500 тл включва и изследвания, на мен лично ми хареса клиниката, персонала и лекаря желая успех на всички 
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2009, 17:50:47 pm »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #38 -: Ноември 15, 2009, 12:16:28 pm »
Я виж ти! Щерев и безплатни услуги.... Тц-тц-тц
Няма какво да се учудваш :) ЗНаеш ли колко пъти са ме преглеждали безплатно??? А при секциото ми направиха допълнителна манипулация, която също не заплатих ( не е свързана с раждането ) .
А по темата, една близка прави ин витро в Истанбул и за съжаление е неуспешен опита, а наистина им е излязъл доста скъп този опит.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #39 -: Декември 02, 2009, 16:49:40 pm »
Ще посъбудя темата, но... явно не са чак толкова много българките, които са правили инвитро в Турция... или не обичат да пишат по форумите :wink: Не успявам да намеря почти нищо разказано "от първо лице" за да се ориентирам за общите разходи, организация, проблеми...
Като че ли за Гърция се намира повече информация..

Не успявам да разбера и това - всички клиники ли спазват изскването, да има официален брак м/у партньорите или само някои?

В статията ей това ми хареса:
"Клиниката ни реализира успеваемост при изкуственото оплождане на над 90 на сто, коментира Акяваш...."
какво ли ако е вярно?!? :)

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.