0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #941 -: Април 01, 2016, 05:47:24 am »
Аз да кажа, че се обадих и вече няма места. Зад поканата стои посредник, но за момента всичко е безплатно (предполагам, че ще си вземат комисионната директно от болницата, след като отидем там за процедура). Ето  сайта на посредника: http://medikara.bg/d-r-turgut-u-nas
Най-отдолу са изследванията, които искат, за да запишат някого за консултация, като трябва да са с 6-месечна валидност.
Ще го поканят и втори път, след около месец.
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #942 -: Май 02, 2016, 18:56:46 pm »
Момичета първичния преглед платен ли е и колко излиза? Може ли да се изпратят документи по мейл или поща?
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #943 -: Май 02, 2016, 19:35:42 pm »
Момичета първичния преглед платен ли е и колко излиза? Може ли да се изпратят документи по мейл или поща?
За къде питаш? Ако е за Медикара, безплатен е първични я преглед и можеш да изпратиш документи по мейл.
Същото се отнася и за самата болница Мемориал, ако отидеш директно.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #944 -: Февруари 25, 2017, 19:17:40 pm »
Момичета, може ли някой да сподели мнение за болница Бахчеджи Истанбул и има ли успяли момичета.Предстои ми Ин Витро в Истанбул и се колебая между Мемориал и Бахчеджи. Ще бъда благодарна, ако някой може да помогне с мнение. Благодаря!
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #945 -: Март 01, 2017, 18:04:06 pm »
Момичета, може ли някой да сподели мнение за болница Бахчеджи Истанбул и има ли успяли момичета.Предстои ми Ин Витро в Истанбул и се колебая между Мемориал и Бахчеджи. Ще бъда благодарна, ако някой може да помогне с мнение. Благодаря!

mariab81, малко късно се включвам  и може и да си видяла в бг-мамата, но ако не си - виж там темата в проблемно забременяване, има доста жени, които са писали.
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #946 -: Август 22, 2017, 16:19:20 pm »
Здравейте момичета Simple Smile, първо да пожелая успех на всички Simple Smile .Чакам да стартирам стимулация,но питането ми е следното защото никъде не намерих инфо.Някоя от вас пила ли е Microgynon  по следната схема на 14 ден от предходния цикъл 7 дена по една таблетка  и после в срок от 7 ден чака цикъл и ако е така на кой ден и е дошло.

Благодаря ви предварително Simple Smile