0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    venci

за фолиевата киселина
« Отговор #40 -: Март 17, 2005, 14:03:41 pm »
Поздравления за мнението на amber - права си, някои от мамичетата са толкова злобни, мислят си, че никой друг освен тях страда. Не признават някои мнения, техните доктори са най-добри /защото им правят хиляди излишни процедури/ и т. н. Защо ли имам чувството,  че не искат достатъчно  нещата при тях да се променят!!!
за фолиевата киселина
« Отговор #41 -: Март 17, 2005, 14:49:59 pm »
Цитат на: venci
Поздравления за мнението на amber - права си, някои от мамичетата са толкова злобни, мислят си, че никой друг освен тях страда. Не признават някои мнения, техните доктори са най-добри /защото им правят хиляди излишни процедури/ и т. н. Защо ли имам чувството,  че не искат достатъчно  нещата при тях да се променят!!!

 :balk_163:
:?: Само мога ли да попитам, защо умишлено се подклажда този спор?!

Моля ви още веднъж, не превръщайте този форум във място за чесане на езици и дуелиране с обидни думи!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
за фолиевата киселина
« Отговор #42 -: Март 17, 2005, 20:00:47 pm »
Много сте мили БЛАГОДАРЯ ВИ за подкрепата.
*
за фолиевата киселина
« Отговор #43 -: Май 27, 2005, 15:56:57 pm »
Здравей Тити.Надявам се да не те обидя,но мисля,че трябва да четеш малко повече преди да задаваш въпроси.Няма да споменававм дали съм бременна или не за да не стават само скандали.Попринцип трябва да пиеш фол.кис.дори и преди да забременееш,а след като си бременна е задължително.Това е голям пропуск,че не го знаеш и се надявам,че не си в напреднала бременност и можеш веднага да започнеш да пиеш.Това е много важен витамин който е задължително да се приема от бременните.Потърси в сайта статията за фол.кис.и много неща ще ти се изяснят.Обади се на лекарят ти и го попитай чел ли е нещо по въпроса и изобщо знае ли,че трябва да се изписва.Ако ти каже,че няма нужда да го пиеш му кажи да си скъса дипломата.Надявам се да не се обидиш,а сега потърси информацията в сайта и пиши как си :lol: