0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    venci

за фолиевата киселина
« Отговор #20 -: Март 15, 2005, 12:08:38 pm »
Чета и не мога да приема факта, че тези които не са забременели не приемат тези които са забременели след дълги години чакане - нали сме с еднаква участ.
*
за фолиевата киселина
« Отговор #21 -: Март 15, 2005, 12:20:14 pm »
Цитат на: venci
Чета и не мога да приема факта, че тези които не са забременели не приемат тези които са забременели след дълги години чакане - нали сме с еднаква участ.


Не е точно така !
Тук пишат няколко момичета които вече са забременли и наистина много помагат !

Но Венци кажи ми какво ще ми помогне момиче което пита дали трябва да пие фолиева киселина !?!

Но тук съм съгласна с jma че момичетата от този форум много повече могат да помогнат със съвет в ранната бременност, отколкото момичта забременели от 2-рия път.

Но ще е ли приятно на останалите във форума - тук да се "напълни" с момичета забременели от раз и всички питащи за фолиевата киселина например ???

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
за фолиевата киселина
« Отговор #22 -: Март 15, 2005, 13:32:05 pm »
Темата е "ДЪЛГООЧАКВАНАТА БРЕМЕННОСТ", а не "Я,  НЕ СЕ ПАЗИХМЕ ВТОРИ МЕСЕЦ И ЗАБРЕМЕНЯХ".
*
за фолиевата киселина
« Отговор #23 -: Март 15, 2005, 14:20:54 pm »
Много сте смешни, не очаквах, че с един въпрос ще ви накарам да се карате и да пускате езици като змии.Това кой кога и как ще забременее е Божа работа и там никой не може да се бърка!!!!!!!! И все пак като не ми отговаряте на въпроса, не пишете кой ме подкрепя и кой не.Разбирам че сте изнервени.Пожелавам на всички ви дългоочакваната бременност.УСПЕХ
*
за фолиевата киселина
« Отговор #24 -: Март 15, 2005, 14:34:43 pm »
Цитат на: titi
И все пак като не ми отговаряте на въпроса


Имаш отговор на въпроса си.

Да ти кажа макар, че и Сигнус ти е казал - фолиевата киселина се приема 3 месеца преди да забременееш и 3 месеца след това .........

Интересно ми е как опредлеи че сме смешни и какво ти е толкова смешно

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
за фолиевата киселина
« Отговор #25 -: Март 15, 2005, 14:46:43 pm »
Това че като ЗМИИ си пускате езиците.Не искам да ви обидя.Не случайно някои мъже оприличават жената на змия
*
за фолиевата киселина
« Отговор #26 -: Март 15, 2005, 14:54:23 pm »
Знаеш ли, ти просто не си в състояние да разбереш ........................ Радвам се че не си стигнала до този момент.

И колкото и да не ти се вярва ти пожелавам лека бременност и безпроблемно раждане - искренно и от сърце.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
за фолиевата киселина
« Отговор #27 -: Март 15, 2005, 15:01:53 pm »
Тити...
нали ти отговориха на въпроса? айде възпри се тогава от по-нататъшни квалификации, а?
аз съм научена, че като поискам помощ и ми я дадат, трябва да кажа "благодаря", а не да плюя по този, който ми е помогнал!
аз съм от тези, които защитават идеята тук да се пише и по проблемите на бременността, особено ранната. но като гледам някои бременни, списващи чат-пат тук и в чата на Зачатие, ми идва да се разочаровам от човешкия род.
та много те моля да се въздържаш от допълнително наливане на масло в огъня. и ако пак имаш въпроси - бъди добре дошла да ги зададеш. надявам се, че ще получиш компетентен отговор.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
за фолиевата киселина
« Отговор #28 -: Март 15, 2005, 16:46:29 pm »
Мила , Тити, когато забременях с първото си дете преди години от втория месец и аз като теб, може би щях да кажа, че тази история тук е смешна.
Но, мойто момиче, не знаеш живота какво ще ти поднесе, някой ден може и ти да се бориш с вторичен стерилитет /да не чуе господ/ като мен сега, и едва тогава ти би ни разбрала.
Дано никога не разбереш какво е...
А ако изпаднеш в такава ситуация спомни си за мен, за нас... с добро...
Не обиждай момичетата тук, те са героини...
Аз се възхищавам безкрайно на  Джами, Бери, Сигнус, Таня, Малък Зайо, Василена и още много други...
Не съм вярваща, казвала съм го и друг път, но ако Бог каже наредете се в редица, ще раздавам деца, бих отстъпила реда си на тези, които нямат нито едно дете...
Защо ли?
Защото се докоснах до мъката тук...
И ,Тити, знаеш ли, преди една година нямаше да го направя!
Защо ли?
Защото не знаех какво е...как боли...
Аз те разбирам.
Оставам с добри чувства. Успех.
*

    Anonymous

за фолиевата киселина
« Отговор #29 -: Март 15, 2005, 18:48:14 pm »
Ако Таня наистина е родена 79 година какво знае тя щом е едва на 26 години, а нЕ на 36 например - товага бремеността е наистина ДЪЛГООЧАКВАНА!!!
за фолиевата киселина
« Отговор #30 -: Март 15, 2005, 19:07:35 pm »
Госте,
нека прекратим спора, дали чакаш дете и се бориш за него от 6 или 16 години все си е дългоочаквано, особено ако всичките ти приетелки покрай теб вече са с деца. Дали се борищ от 6 години и четеш по въпроса или са минали 12 години докато някой се сети че има проблем смятам че не е без значение. Всеки сам си знае колко му тежи това така че нека смирим тона.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
за фолиевата киселина
« Отговор #31 -: Март 15, 2005, 19:09:52 pm »
Цитат на: Anonymous
Ако Таня наистина е родена 79 година какво знае тя щом е едва на 26 години, а нЕ на 36 например - товага бремеността е наистина ДЪЛГООЧАКВАНА!!!

Госте, госте... какво знаеш ти... Има момичета по-малки и от Таня79, но те от много години се борят със сериозни проблеми. И дори и за тях бременността ще е дългоочаквана. А помисли и за тези с неизяснен стерилитет - те се борят с неизвестното, също дълги години.
Виж, не можеш по възрастта на една жена да преценяваш колко дълго е чакала. Недей да обобщаваш, моля те.
Дано не ти идва до главата проблем като нашите. Всичко най-хубаво ти желая.

И само да питам: ти госта от сутринта ли си или госта от обяд? Или съвсем друг гост  :lol:  Надявам се, че разбираш от майтап  :roll:
*
за фолиевата киселина
« Отговор #32 -: Март 15, 2005, 19:33:17 pm »
Извинявайте за всичко.Бъдете ЗДРАВИ и ДОБРИ
за фолиевата киселина
« Отговор #33 -: Март 15, 2005, 19:36:44 pm »
Цитат на: titi
Извинявайте за всичко.Бъдете ЗДРАВИ и ДОБРИ

Защо, Тити, лоши ли сме?
*
за фолиевата киселина
« Отговор #34 -: Март 16, 2005, 07:33:44 am »
Не мила не съм казала че сте лоши.А виждате ли колко пространство се загуби за празни приказки
*
за фолиевата киселина
« Отговор #35 -: Март 16, 2005, 09:13:51 am »
Цитат на: Anonymous
Ако Таня наистина е родена 79 година какво знае тя щом е едва на 26 години, а нЕ на 36 например - товага бремеността е наистина ДЪЛГООЧАКВАНА!!!


без коментар  8O

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
за фолиевата киселина
« Отговор #36 -: Март 16, 2005, 09:51:26 am »
Цитат на: titi
Не мила не съм казала че сте лоши.А виждате ли колко пространство се загуби за празни приказки


Жалко, че нищо не разбра, мойто момиче.
То и усилията ми не бяха насочени към теб и Госта, защото предварително знам, че няма смисъл.

Всичко, което написах, е за мен, за нас...
за фолиевата киселина
« Отговор #37 -: Март 16, 2005, 10:35:08 am »
Защо трябва да водим такива разговори! То е ясно на всекиго проблема е най-голям за него си!
Както аз не съм на ясно и незнам дали някога ще сам наясно, колко е лошо да ти се гади сутрин и да повръщаш, и всичко да ти мирише около теб и пр.... Така хората, които не са се сблъскали със стерилитета, не знаят какво е и им пожелавам да не разбират никога!!!
А това за годините и наборите, аде по-полека. Това, че човек е на 26 означава ли че чака от 3 години, а следователно този на 36 чака от 13 ?!?!?! Няма никаква връзка възръстта и времето в очакване! Някой се решават на 20 години, други на З0!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
за фолиевата киселина
« Отговор #38 -: Март 17, 2005, 08:14:34 am »
Чета и не мога да повярвам.Защо сте толкова злобни ?!Момичето ви задава един съвсем елементарен въпрос,вие първо я нападате,а после започвате и да се карате по между си.Името на темата подсказва,че тук могат да се задават въпроси от момичета,които вече са минали през периода "Как да забременея?" и вече се радват на "Дългоочакваната бременност".Като толкова ви дразни темата просто я махнете.Искрено се надявам всяка от вас да изпита щастието от това, едно малко същество да живее чрез нея,но помислете си-когато това се случи и споделите тук,как ще се почувствате ако всички ви нападнат,че форума не е подходящ да се говори за това?!Или може би е подходящ,но само за тези с "дълъг стаж" тук?!
за фолиевата киселина
« Отговор #39 -: Март 17, 2005, 13:39:01 pm »
МОЛЯ,
ако иска някой да споделя нещо за фолиевата киселина да го сподели!


Нека да приключим с обидите и упреците!!!

Благодаря ви предварително!!!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!