0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2005, 15:41:37 pm »
Не, изобщо.
Просто ми стана любопитно.
Аз не съм от тези, които ако не са доволни или пък са доволни ще си премълчат.
Нищо не ме спира да си кажа мнението.
Вие откъде знаете? Те ли ви казаха?
И познават ли си пациентките?
Чисто любопитство. :lol:
И лаф да става, щото нещо ми е скучно :wink:
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2005, 16:19:51 pm »
Лалинка, то е ясно, че всички четат. И е много лесно да си познаят пациентката, когато по принцип са я запомнили.

Между другото, заради това, че четат, аз често се въздържам от коментари... От негативни коментари, де ;) Позитивните не мога да ги спестя  :D

А за времето - Оги е права, повечето спецове нямат време, но това не им пречи поне диагонално да прегледат темите. Особено когато се говори за тях самите още в заглавието ;)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2005, 16:31:49 pm »
Моля момичетата, които посещават Владимиров за повече информация- бях в сайта на клиниката и ми направи впечатление, че в раздел Лекари има само един лекар със специалност гинеколог - Владимиров. Та имам следните въпроси, ако някой знае, моля да ми отговори:
1. Само Владимиров ли преглежда или има и други лекари?

не си гледала внимателно. има още една гинеколожка, виж пак. основно с пациентките се занимава д-р Владимиров, той е специалистът по репродуктивна медицина.

2. Какво е работното време на клиниката (интересува ме понеже работя)

работното време е всеки ден, от 8 до 19 часа. по принцип има график за посещенията според вида на консултацията, прегледа или манипулацията, но винаги може да се намери удобно решение за пациента.

3. Спазват ли се записаните часове или се чака, независимо от часа?

горе-долу се спазва. не ми се е случвало да чакам повече от 20 минути след часа си, о държа да отбележа и съм забелязала, че когато се получава натрупване на пациенти, обикновено то е причинено от самите тях - идват си със закъснение за часа, други пък идват половин час по-рано и така...
 
4. Във връзка с въпрос 1 - при инвитро кой прави наблюдението?

кое наблюдение имаш предвид, поясни се?

5. Има ли лаборатория в клиниката за изследване на хормони?

кръв за хормони ти се взема на място, лаборатория има на първия етаж.

6. Какви са условията в клиниката - имам предвид при извършване на пункция и трансфер при инвитро?

след пункция и трансфер жената се настанява в отделна стая, която си е като хотелска стая.

7. Някой знае ли каква е цената на Инвитро/Икси?

обаждаш се и питаш. ценоразписът е закачен до регистратурата, но аз не съм му обръщала внимание.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2005, 16:35:46 pm »
Аз пък бих се радвала, ако някой ме критикува, така бих имала възможността да се защитя, както и да се поправя, ако съм сгрешила.

Така и така разводнихме темата, бих добавила, че съм убедена, че лекарите също се притесняват от нас, както и ние от тях, както и мисля, че страдат за общите ни неуспехи.
Случвало се е, макар и рядко, съпругът ми да плаче  :roll: за загинал пациент, особено, ако се е грижил за него месеци наред...
Аз така се и влюбих в него  :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2005, 16:45:51 pm »
по повод изказването на Лали за емоционалната ангажираност на лекаря с пациента, да добавя и за този аспект.
по принцип, гледам, че лекарите избягват да се ангажират емоционално с пациента и неговия проблем, което е разбираемо, но все пак не се приема добре от пациентите.
проблемното забременяване особено предразполага към много емоции и вълнения. в клиниката на д-р Владимиров се ангажират и емоционално с пациентите си, което е нещо рядко срещано. при тях пациентът не е ходеща пачка с пари, а техен приятел и съмишленик. там познават пациентите си и се вълнуват заедно с тях. и това важи за целия екип, до един.

мисля, че това е много важно при избора.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #25 -: Ноември 21, 2005, 09:31:50 am »
Цитат на: jam
4. Във връзка с въпрос 1 - при инвитро кой прави наблюдението?

кое наблюдение имаш предвид, поясни се?

Първо искам да ти благодаря за точните и подробни отговори.
Имам предвид ежедневното наблюдение, което се прави при стимулация при инвитро.  До колкото разбрах от Огънче - това е Владимиров.
Да, наистина има още един гинеколог - не бях видяла, и за това ти благодаря. :)
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2005, 18:13:14 pm »
Като разбрах, че четат тук от клиниката, да помоля да ни напишат почивните дни на клиниката около празниците, за да си направя плановете и аз. :lol:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #27 -: Януари 06, 2006, 23:30:23 pm »
Към клиниката работи и д-р Благоева...прекрасен лекар и много добър човек.
Но освен при д-р Владимиров тя работи и в Мц. "Св.Пантелеймон"
 В последствие станах пациент на д-р Владимиров правих Ин Витро в клиниката.Аз също подкрепям хубавите впечатления за целия екип.
Виждам,че голяма част от момичетата са пациентки на център "София"
Само искам да спомена,че д-р Тачева е голяма сладурка...тя май покрай съпруга си остава в "незаслужена"сянка.  :flower:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #28 -: Август 24, 2016, 07:45:46 am »
Момичета, ще са ми от полза актуални мнения за д-р Владимиров и клиника "София".
Благодаря предварително!
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #29 -: Август 24, 2016, 08:20:54 am »
Най-добрия лекар  и най-добрата болница за мен благодарение на тях  в къщи кънти детски смях
« Последна редакция: Август 24, 2016, 08:23:43 am от eliza156 »
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #30 -: Август 24, 2016, 15:10:21 pm »
Благодаря, Елиза! Надявам се и при мен да е така скоро! :)
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #31 -: Август 24, 2016, 15:35:46 pm »
Страхотен човек и професионалист :) в сигурни ръце си :lol:
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #32 -: Август 24, 2016, 17:53:22 pm »
Присъединявам се към Алекс77- страхотен човек и професионалист. Благодарение на него, след десет години лечение, през което време винаги ни окуражаваше , сега до мен заспинка малкото ни момиченце. Юли месец я водихме в клиниката да му я покажем / беше на 7 месеца/, повярвай ми, наистина тя се гушна в него. Беше толкова спокойна и толкова много му се радваше. Успех ти желая! Вярвай в чудеса и доктора!
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #33 -: Август 25, 2016, 17:02:08 pm »
Благодаря ви, момичета! Наистина ми давате много кураж и вяра!
Нямам търпение да се запозная лично с доктора и да съставим план за действие, имам час за средата на спетември.