0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    гост

Търся мнения за д-р Владимиров
« -: Февруари 28, 2005, 14:17:13 pm »
Препоръчаха ми д-р Владимиров от Център по репродуктивна медицина и оплождане ин витро София.
Според известен лекар от Майчин дом обаче д-р Владимиров бил "пъленнекадърник изгонен лично от д-р Щерев" - известно време са работили заедно. Някой има ли впечатления от д-р Владимиров и какви са те?
*
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2005, 16:39:13 pm »
Искам да те попитам в какво се състои "пълната му некадърност"? Не ми възприемай думите като заяждане, напротив, аз ходя при него и съм доволна, но още едно мнение никога не е излишно, все пак си поверяваме живота на лекарите, така да се каже. Та ще ти бъда благодарна да споделиш повече, защото в тоя ред на мисли всеки доктор може да оплюе някой друг.
*

    гост

Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2005, 16:53:00 pm »
Благодаря за отговора.
За съжаление не мога да отговоря.
Преди дни личният ми гинеколог каза, че единственият шанс за дете при мен е ин витро. Препоръча ми този лекар с думите "там са много добри". Лично аз не съм го посещавала.
Моя близка се познава с виден акушер гинеколог от Майчин дом, затова я помолих да го попита дели познава д-р Владимиров и какво мисли за него.
Написах буквално как се е изразил, което много ме озадачи. Според него става ли дума за ин витро единственият авторитет и капацитет в тази област е д-р Щерев. Не зная дали са работили заедно.
Тъй като ин витро оплождане е нещо сериозно и не евтино е важно човек да направи точният избор.
Разбира се не мога да отида в тази клиника и да попитам д-р Владимиров как бихте коментирали думите на този ваш колега.
Затова се опитвам да събера някакви мнения или препоръки преди да взема решение към кого да се насоча.
Всяка информация ще бъде ценна за мен.
*
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2005, 17:08:11 pm »
Аха, ясно, никой явно не знае в какво се изразява "некадърността" му, както обикновенно "колегиално отношение", което до някъде ме успокоява :)  Защото докторката, при която ходех преди, ми беше казала същото за Щерев само дето добави и печалбар и самозабравил се и т.н.
Ами да ти кажа честно противоречиви мнения има за всички лекари, а някъде из форума имаше дискусия относно център София и д-р Владимиров, за да не се повтаряме, потърси я. За съжаление не мога да слагам линкова иначе бих ти я постнала тук. Темата беше в раздел "Асистирани методи", ако се нелъжа.
Успех
*
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2005, 17:10:49 pm »
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=349
ето линк към темата, едва ли е активен обаче :oops:
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #5 -: Март 08, 2005, 10:56:55 am »
След първоначалното възмущение от мнението на "гост", след препрочитането му отново, имам някои мнения и забележки.
На първо място - "гост" не задава въпрос на момичетата от този форум, а изказва мнение! Мисля си, че ако искаше да получи повече различни отговори, щеше просто да зададе въпрос и след като получи обективни и различни отговори - ще сподели и какво е "чула" в коридорите на болницата. Така според мен се събира информация.
На второ място - нека "гост" не смята, че в този форум четат и пишат безмозъчни същества, които могат лесно и просто да попиват написаното. Както е видно от последвалите мнения, момичетата са мислещи.
Не на последно място - личното ми мнение за компетентността на д-р Владимиров е много високо. За първи път отидох в неговия кабинет след като се запознах с Интернет страницата на клиниката. Реших да отида на консултация. Последва преглед с Доплер и изследването на два хормона. При втората ни среща вече имаше определено клинично мнение за бъдещето на моя случай.
Какво друго да ви кажа, "гост", освен да споделя огромното си разочарование от много лекари, които само ме мотаеха през годините, от стотиците фоликулометрии, които не водеха до нищо в крайна сметка, освен опразването на семейния бюджет.
Накрая, мен лично не можете да ме убедите, че мнението на лекарят от коридорите на болницата е реално, защото съм питала свои познати от М.Дом и те са ми отказвали категорично да препоръчват когото и да било със следния израз: ами те тук се плюят взаимно, така че не мога да ти кажа кой е добър, трябва сама да си решиш.
Не е хубаво да се плюят взаимно специалистите, работещи за тази хуманна професия лекарската. Адски е грозно, повярвайте ми.
И се регистрирайте, ако обичате, след като се научите на обноски.
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2005, 17:23:56 pm »
Не ми се иска да отварям нова тема, затова ще пиша в тази.
Моля момичетата, които посещават Владимиров за повече информация- бях в сайта на клиниката и ми направи впечатление, че в раздел Лекари има само един лекар със специалност гинеколог - Владимиров. Та имам следните въпроси, ако някой знае, моля да ми отговори:
1. Само Владимиров ли преглежда или има и други лекари?
2. Какво е работното време на клиниката (интересува ме понеже работя)
3. Спазват ли се записаните часове или се чака, независимо от часа?
4. Във връзка с въпрос 1 - при инвитро кой прави наблюдението?
5. Има ли лаборатория в клиниката за изследване на хормони?
6. Какви са условията в клиниката - имам предвид при извършване на пункция и трансфер при инвитро?
7. Някой знае ли каква е цената на Инвитро/Икси?
Много ще съм благодарна, ако ми отговорите. Въпросите ми може и да са смешни, но аз вярвам, че е много важно по време на инвитро човек да е спокоен, а не само да търчи нагоре-надолу и да чака с часове - това определено действа на психиката.
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2005, 17:36:50 pm »
Аз ходя при Владимиров.
Доволна съм от работата му, специалното отношение към мен като пациентка, добрата организация /няма чакане/, чистотата в клиниката.
Доволна съм и от екипа му.
Само Владимиров преглежда.
Работи всекидневно, интересува се кога ти е удобно да ти запише час.
Тих, внимателен човек.
Добър специалист.
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #8 -: Ноември 16, 2005, 17:38:03 pm »
Благодаря ти, Лали
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #9 -: Ноември 16, 2005, 21:56:24 pm »
Ей да ти кажа следното: аз съм ходил в този център дето работи въпросня лекар и там ВИНАГИ има ЖЕНИ който ходят. Ако това е НЕКАДЪРНИК - не знам
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #10 -: Ноември 17, 2005, 07:41:59 am »
Владимиров е най-внимателния и добър лекар при който съм ходила
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #11 -: Ноември 17, 2005, 09:09:56 am »
Момичета, благодаря ви за бързия отговор. Аз обаче моля ако може някой да ми отговори на въпросите - интересува ме, какво се извършва при него - освен Инвитро - правили лапароскопия, къде се правят изследванията - има ли лаборатория, каква е цената на Инвитро/Икси, има ли леглова база.
Благодаря
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #12 -: Ноември 18, 2005, 15:36:18 pm »
Аз ще се опитам да ти отговоря по точки:
1. Само Д-р Владимиров преглежда. В кабинета си ти и доктора.
2. Колкото е необходимо, включително в събота и неделя. Доктора има много пациенти от провинцията, които могат да идват само в почивните дни. Часовете се договарят в удобно време и за двете страни.
3. Спазват се +/- 15 минути. Организацията е строга и подредена.
4. При ин витро/икси наблюдението, пункция, трансфер се прави от Д-р Владимиров. При пункцията има голям екип, които стриктно изпълнява нарежданията на доктора. Всичко е организирано много прецизно и освен ембриолозите и сестрите, има още двама доктори: анестезиолог и още един гинеколог.
5. Има на 1-ия етаж на Центъра. Клиниката ползва също лаборатория Кандиларов. Кръвта се взима на място, идва куриер на лабораторията, взима пробите и и към 14.00-15.00 часа същият ден резултатите са на бюрото на Д-р Владимиров.
6. Перфектни. Винаги ми е правило впечатление чистотата в клиниката. Обстановката е такава, че се чувстваш у дома. След пункция лежиш на "домашно" легло и те глезят с лакомства, плодове и натурални сокове. Има телевизор и кресло за другарчето ти. Но в клиниката не се нощува.
7. Тази информация се дава на пациента лично от Д-р Владимиров. Затова не е обявена в сайта. Ценоразписа го има закачен до кабинета на доктора.

ПС: Лапароскопия се прави в БОЛНИЦА.

*
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #13 -: Ноември 18, 2005, 15:53:43 pm »
Аз също ходя в клиниката повече от година, споделям изцяло мнението на момичетата. За мен просто това е моят лекар :)
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #14 -: Ноември 18, 2005, 16:08:54 pm »
Цитат на: StefiZ
За мен просто това е моят лекар :)

И моят, и моят. :balk_600:

Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #15 -: Ноември 18, 2005, 16:10:53 pm »
Огънче, благодаря ти за точния и изчерпателен отговор - това много ще ми помогне да взема решение. И съжалявам, че този път не се е получило, но винаги има друг път, нали
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #16 -: Ноември 18, 2005, 17:18:43 pm »
А дали от клиниката четат тук?
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #17 -: Ноември 18, 2005, 17:22:47 pm »
Цитат на: Lali
А дали от клиниката четат тук?

Ти как мислиш  :lol:

По темата: д-р Владимиров щеше да бъде моят лекар, ако не си бях намерила моя си доктор ;)
Те, двамата, за мен са най-добрите в София!
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #18 -: Ноември 18, 2005, 17:30:32 pm »
Цитат на: Lali
А дали от клиниката четат тук?


Мда :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #19 -: Ноември 19, 2005, 15:33:39 pm »
Цитат на: Lali
А дали от клиниката четат тук?

Когато имат време...Да. Но напоследък са доста заети, че им остава време само да спят.
Що, мацка, притеснява ли те това?

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #20 -: Ноември 19, 2005, 15:41:37 pm »
Не, изобщо.
Просто ми стана любопитно.
Аз не съм от тези, които ако не са доволни или пък са доволни ще си премълчат.
Нищо не ме спира да си кажа мнението.
Вие откъде знаете? Те ли ви казаха?
И познават ли си пациентките?
Чисто любопитство. :lol:
И лаф да става, щото нещо ми е скучно :wink:
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #21 -: Ноември 19, 2005, 16:19:51 pm »
Лалинка, то е ясно, че всички четат. И е много лесно да си познаят пациентката, когато по принцип са я запомнили.

Между другото, заради това, че четат, аз често се въздържам от коментари... От негативни коментари, де ;) Позитивните не мога да ги спестя  :D

А за времето - Оги е права, повечето спецове нямат време, но това не им пречи поне диагонално да прегледат темите. Особено когато се говори за тях самите още в заглавието ;)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #22 -: Ноември 19, 2005, 16:31:49 pm »
Моля момичетата, които посещават Владимиров за повече информация- бях в сайта на клиниката и ми направи впечатление, че в раздел Лекари има само един лекар със специалност гинеколог - Владимиров. Та имам следните въпроси, ако някой знае, моля да ми отговори:
1. Само Владимиров ли преглежда или има и други лекари?

не си гледала внимателно. има още една гинеколожка, виж пак. основно с пациентките се занимава д-р Владимиров, той е специалистът по репродуктивна медицина.

2. Какво е работното време на клиниката (интересува ме понеже работя)

работното време е всеки ден, от 8 до 19 часа. по принцип има график за посещенията според вида на консултацията, прегледа или манипулацията, но винаги може да се намери удобно решение за пациента.

3. Спазват ли се записаните часове или се чака, независимо от часа?

горе-долу се спазва. не ми се е случвало да чакам повече от 20 минути след часа си, о държа да отбележа и съм забелязала, че когато се получава натрупване на пациенти, обикновено то е причинено от самите тях - идват си със закъснение за часа, други пък идват половин час по-рано и така...
 
4. Във връзка с въпрос 1 - при инвитро кой прави наблюдението?

кое наблюдение имаш предвид, поясни се?

5. Има ли лаборатория в клиниката за изследване на хормони?

кръв за хормони ти се взема на място, лаборатория има на първия етаж.

6. Какви са условията в клиниката - имам предвид при извършване на пункция и трансфер при инвитро?

след пункция и трансфер жената се настанява в отделна стая, която си е като хотелска стая.

7. Някой знае ли каква е цената на Инвитро/Икси?

обаждаш се и питаш. ценоразписът е закачен до регистратурата, но аз не съм му обръщала внимание.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #23 -: Ноември 19, 2005, 16:35:46 pm »
Аз пък бих се радвала, ако някой ме критикува, така бих имала възможността да се защитя, както и да се поправя, ако съм сгрешила.

Така и така разводнихме темата, бих добавила, че съм убедена, че лекарите също се притесняват от нас, както и ние от тях, както и мисля, че страдат за общите ни неуспехи.
Случвало се е, макар и рядко, съпругът ми да плаче  :roll: за загинал пациент, особено, ако се е грижил за него месеци наред...
Аз така се и влюбих в него  :oops:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #24 -: Ноември 19, 2005, 16:45:51 pm »
по повод изказването на Лали за емоционалната ангажираност на лекаря с пациента, да добавя и за този аспект.
по принцип, гледам, че лекарите избягват да се ангажират емоционално с пациента и неговия проблем, което е разбираемо, но все пак не се приема добре от пациентите.
проблемното забременяване особено предразполага към много емоции и вълнения. в клиниката на д-р Владимиров се ангажират и емоционално с пациентите си, което е нещо рядко срещано. при тях пациентът не е ходеща пачка с пари, а техен приятел и съмишленик. там познават пациентите си и се вълнуват заедно с тях. и това важи за целия екип, до един.

мисля, че това е много важно при избора.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #25 -: Ноември 21, 2005, 09:31:50 am »
Цитат на: jam
4. Във връзка с въпрос 1 - при инвитро кой прави наблюдението?

кое наблюдение имаш предвид, поясни се?

Първо искам да ти благодаря за точните и подробни отговори.
Имам предвид ежедневното наблюдение, което се прави при стимулация при инвитро.  До колкото разбрах от Огънче - това е Владимиров.
Да, наистина има още един гинеколог - не бях видяла, и за това ти благодаря. :)
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #26 -: Ноември 29, 2005, 18:13:14 pm »
Като разбрах, че четат тук от клиниката, да помоля да ни напишат почивните дни на клиниката около празниците, за да си направя плановете и аз. :lol:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #27 -: Януари 06, 2006, 23:30:23 pm »
Към клиниката работи и д-р Благоева...прекрасен лекар и много добър човек.
Но освен при д-р Владимиров тя работи и в Мц. "Св.Пантелеймон"
 В последствие станах пациент на д-р Владимиров правих Ин Витро в клиниката.Аз също подкрепям хубавите впечатления за целия екип.
Виждам,че голяма част от момичетата са пациентки на център "София"
Само искам да спомена,че д-р Тачева е голяма сладурка...тя май покрай съпруга си остава в "незаслужена"сянка.  :flower:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #28 -: Август 24, 2016, 07:45:46 am »
Момичета, ще са ми от полза актуални мнения за д-р Владимиров и клиника "София".
Благодаря предварително!
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #29 -: Август 24, 2016, 08:20:54 am »
Най-добрия лекар  и най-добрата болница за мен благодарение на тях  в къщи кънти детски смях
« Последна редакция: Август 24, 2016, 08:23:43 am от eliza156 »
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #30 -: Август 24, 2016, 15:10:21 pm »
Благодаря, Елиза! Надявам се и при мен да е така скоро! :)
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #31 -: Август 24, 2016, 15:35:46 pm »
Страхотен човек и професионалист :) в сигурни ръце си :lol:
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #32 -: Август 24, 2016, 17:53:22 pm »
Присъединявам се към Алекс77- страхотен човек и професионалист. Благодарение на него, след десет години лечение, през което време винаги ни окуражаваше , сега до мен заспинка малкото ни момиченце. Юли месец я водихме в клиниката да му я покажем / беше на 7 месеца/, повярвай ми, наистина тя се гушна в него. Беше толкова спокойна и толкова много му се радваше. Успех ти желая! Вярвай в чудеса и доктора!
*
Re: Търся мнения за д-р Владимиров
« Отговор #33 -: Август 25, 2016, 17:02:08 pm »
Благодаря ви, момичета! Наистина ми давате много кураж и вяра!
Нямам търпение да се запозная лично с доктора и да съставим план за действие, имам час за средата на спетември.