0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #20 -: Септември 09, 2004, 09:28:02 am »
Здравейте момичета кокичета. Много сте разширили този форум. Да се представя: Аз съм Росица и съм най-малката тук :oops:   - само на 20 съм. Все още неомъжена, но в процес на приготовления. Правим опити от година и нещо. Един спонтанен аборт преди 2 месеца  :( , но и аз като повечето момичета тук оставам оптимист. При първа възможност подновяваме опитите за бебче :babyflips:  
В момента съм безработна  :wink:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #21 -: Септември 10, 2004, 14:54:31 pm »
Супер идея!
Аз съм venus_melena или Венера, в dir.bg -  Вени!
На 34 вече, а мъжа на 31!
 :bed:
 Женени сме от 6 години без 16 дни, имаме дъщеря на 5 години и 10 дни и два missed abortions за 6 месеца. Проблема ще се търси след 26.09, когато се прибирам  в София и започвам :cheerleader:
Завършила съм ТУ - София :?: , но не съм работила по специалността. В момента рабоня като касиер - счетоводител, но единствената ми мисъл е пак да стана майка :stroller: и да дам на дъщеря ми братче или сестриче, защото тя вече доста иска и е готова за кака :dishes:
Иначе е много приказлива и фръцла :bellydance: и много танцува.
Матей - 1.04.2006 г
Привет от мен
« Отговор #22 -: Септември 15, 2004, 19:12:52 pm »
Аз съм Диана
на 30 години
счетоводител


Ps: е по-сухо представяне от моето няма :D
личи си какво работя :butterfly:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #23 -: Октомври 05, 2004, 17:51:19 pm »
Здравейте, аз съм Нина от Ямбол. Почти на 28г съм. По професия съм акушерка, но работя като мед. сестра. Много обичам котките. Съпруга ми е на 29г. Женени сме от 2г5м, а опити правим от 3г. След като се заехме сериозно с проблема това лято се установи, че неговите опашатковци са много малко. Ние много се обичаме   :heartbeat: но ни липсва едно малко  :babyflipsе
Била съм вече от едната страна, в смисъл такъв, че съм помогнала на два бебешока да се появят на този свят / и чувството е направо невероятно / и сега искам да бъда и от другата страна - да усетя какво е станеш и бъдеш мама.
   

Това го пожелавам и на всички вас мили момичета  :D  Успех
Хайде да се запознаем....
« Отговор #24 -: Октомври 12, 2004, 17:08:23 pm »
Здравейте аз съм Криси от София.
На 27год. съм. Мъжа ми е на 34год., преди почти три месеца станахме семйство :married:  иначе се познаваме от 2г.2м..
По професия съм графичен дизайнер, но не си работя по-специалността.
В свободното си време правя проекти на компютъра и анимации. Опитвам се да работя с по - новите програми за дизайн.
Мъжа ми имаше малко проблеми и сега след като минем лечението ще правим опити за най - хубавото и мило нещо  :babyflips:.
Хайде да се запознаем....
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2004, 09:29:12 am »
Здравейте  :) ,

много неприлично от моя страна :oops:   , вече доста време сам тук, а още не съм се представила.

Аз на 31 родом от София, той на 40 - от Германия, където и живеем.

Брак имаме от около 9 години.
Една прекъсната бременност в 13 седмитца през 1998 г.
(нямаше сърдечна дейност).

2002 г. - маза ми с диагноза рак на тестиса, съответно и лоша спермограма.

От края на 2003 сериозни изледвания + лапароскопия и борба за бебе.

2004 - три неуспешни Инсеминации.

Миналия месец се оказа, че az имам и антиспермални
aнтитела  :(  :dontknow:   .

Но сега борбата продалзава (евентуално и в България).

С две думи, докато не забременея и родя (най малко близнатци)   :sucky:  :sucky:   , няма да се отървете от мене  :mrgreen:  , за което съм ви и много благодарна.

Аз съм с вас. :wave:  :grouphug:

Хайде да се запознаем....
« Отговор #26 -: Октомври 16, 2004, 16:52:37 pm »
Здравейте аз съм snejko от Габрово.
На 23год. съм. Мъжа ми е на 30год. Сгодени сме и ще правим сватба :married:
Аз съм студентка и не работя за момента.
И аз искам бебе :babyflips:
   
Здравейте и от rozmari!
« Отговор #27 -: Ноември 05, 2004, 06:28:51 am »
Здравейте от rozmari! Харесва ми форумът, най-после някой се е сетил и за нас. Аз съм на 35 г., съпругът на 37. И ние имаме проблеми със забременяването. По професия сме учители. Имаме 11 години семеен живот, две инсеминации и нямаме бебе. Засега е това.
Здравейте аз съм Златина
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2004, 10:40:10 am »
на 30 години съм вече :roll: , поливинката е на 28 от 8 години сме заедно и правим опити, по-сериозни от 3, не е ясен проблема за сега.
И двамата работим много и до късно. Аз съм графичен дизайнер. Обичам да правя подаръци и услуги на хора които ми допадат или са просто с добро сърце. :heartbeat:  
хобито ми е фотография, но напоследък нямам време за него.
Имам страхотен и много любвеобилен американски корер.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
миоми
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2004, 11:02:57 am »
здравейте момичета,

аз съм vaniliaice. току що се включих във форума....

на 26 г. съм. щастливо омъжена...нямаме бебе още..притеснена съм, защото при мен се съмняват за миома..която може би ще ми създаде проблеми, ако отложа забременяването...още малко, имам предвид , година, две...а така планираме.....пишете ми, моля.... ако някой е преживял подобно нещо...лекарката казва, че трябва да година да родя, докато нещото не е пораснало още повече....

благодаря!
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #30 -: Ноември 11, 2004, 13:02:04 pm »
:hello01:
zdraveite,

kazvam se Eva ,na 30 godini,m#j#t mi e na 36.Jeneni sme ot 1999 i ot togava opitvame.Imam edin missed abortion predi 3 godini i ot togava ni6to.Prez dekemvri mi predstoi inseminacia.
Imame kotka ,koiato predi 10 dena rodi dve malki sladki kotenca.Obi4am m#ja si i viarvam .4e rano ili k#sno i nie 6te b#dem roditeli.
 
Uspeh na vsi4ki!
 :crossfingers:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #31 -: Ноември 17, 2004, 15:43:25 pm »
Здравейте!
Иначе се казвам Екатерина, но като малка съм се съкратила - Ина. Преди почти две години забременях, имах отлична, безпроблемна бременност. Ходих при двама гинеколога, но нито един от тях не видя, че бебето ми има органови увреждания - сърце и бъбреци, несъвместими с живота. Разбрах една седмица преди термин, като отидох съвсем случайно в Патологична бременност... Така че и аз съм изпатила ... Но, минало-заминало. Продължавам на пред!
Тук съм да събера малко смелост, за да опитам отново.

Късмет и успехи на всички вас!
Вече четири РіРѕРґРёРЅРё без РЅР°С?ата Сара!!! РўСЏ Р±РµС?Рµ РјРЅРѕРіРѕ смела Рё ужасно РЅРё липсва!!! Почивай РІ РјРёСЂ, малко ангелче!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
и аз да се включа
« Отговор #32 -: Ноември 18, 2004, 14:42:57 pm »
Аз съм yana-v или обратно прочетено си е Ваня! Вече заформих 30-те, съпругът е в христовата възраст, двамата юристи с професионални изкривявания от много работа! Познаваме се отдавна, но малко след като узаконихме връзката си установихме проблема, който ни накара да сме тук!!! От къде сме вече и ние не знаем - Всъщност сме от Варна, работим в Шумен! Тя не е за приказване
Хайде да се запознаем....
« Отговор #33 -: Ноември 26, 2004, 11:15:23 am »
Здравейте,

Аз сам Рали
на 29 години
от София
Разумът е даден на човек, за да разбере, че не може да се живее само с разум
Хайде да се запознаем....
« Отговор #34 -: Ноември 26, 2004, 12:46:27 pm »
:hello2: :cheerleader:

Казвам се Василена и съм родена 1979 г. Моят възлюбен се казва Никола, също роден 1979. И двамата сме зодия Овен  :a_sheep_01: .  
След петгодишна любов и четири годишно съвместно жителство от 8 октомври 2005 г сме вече семейство. Т.е. заедно сме от 11 юни 2000г., а от ноември 2003 правим опитите за :babyflips: . От май 2003-а ходя по изследвания,тъпча се с хапчета и си меря температурата в  :cul2:. Досега не съм забременявала.
Работя като касиер в счетоводство.
Живея в Пловдив.
Имам куче - булонка - Чарли.
Колекционирам фигурки на жабки.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

Хайде да се запознаем....
« Отговор #35 -: Ноември 27, 2004, 11:51:41 am »
Ето ме и мен. :D
Силвия, на цели 28г. дипломиран физик лазерджия и метеоролог. Зодия Скорпион и голям инат с половинка Дева на 31г. синоптик-метеоролог.
Фен съм на големите планински походи и всичко свързано с природа, обожавам животните, слабост са ми сладичките неща и напоследък тази ми слабст стана доста явна в кг:), приятелите ми са най-голямото ми богатство, а танците начина, по който разтоварвам с кеф. Мога да беснея по цели нощи и да не се уморя, имам си енергия в излишък за много и добри дела. 8)  8)  8)  :wave:
Женени сме от 5г, а сме заедно вече не помня от колко(много ще да са :) )Все още сме много влюбени и страшно романтични.В нашия дом изненадите винаги имат подобаващо място. Минали сме през какво ли не до този момент и рамо до рамо преборваме проблемите, които понякога за жалост са доста гаднички.
Сериозната ни борба за бебе започна преди около 2г, когато открих клуб "Проблемно" и в главата ми светна лампата, че нещо май не е много наред.
До момента нямам никакви бременности, но се надявам скоро добрата новина да почука на вратата и ще направя всичко по силите си, за да бъде по-скоро.
Мотото под, което живея напоследък е:Има ли проблем има и решение, така че смело напред!!!!!!!!!!!Няма невъзможни неща!!!!!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Хайде да се запознаем....
« Отговор #36 -: Декември 19, 2004, 15:07:19 pm »
Да се представя и аз:
 Зорница-на 23г.,половинката-на 25г.И двамата сме скорпиони и като се заинатим настава голяма буря,но затова пък сдобряването е много сладко и страстно. :D  :oops: Студентка съм-бъдещ Фармацевт и това отнема доста голяма част от времето ми.Живеем в София.
<br />
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #37 -: Декември 21, 2004, 10:03:07 am »
Здравейте и от мен! :)
Казвам се Румяна на 27год. Със съпугът ми сме заедно от 8 г., а семейство от 1г. и 7 мес.
Опити за бебче правим от около година и резултатът дойде след 6 мес., но за съжаление - извънматочна бременност. :cry:
Последваха какви ли не процедури - хидротубации, цветна снимка, инжекции Фибс, но все още няма резултат!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #38 -: Декември 23, 2004, 16:21:36 pm »
Здравейте, аз се казвам Мариана и съм на 30 , половинката ми е на 38.
заедно сме от 7години, а от 3 правим опити за бебе.
Първо мислихме, че няма сериозен проблем но се оказа че не е така.
Мъжът ми се оказа с азоспермия(почти)- последва операция от варикоцеле, положението се подобри но все пак беше за инвитро.
После се оказа че аз съм с хидросалпингс на едната тръба и не може инвитро - направих операция , пластика на тръбите, обелване и надупчване на яичниците. Сега сме в период на инсеминации, но май яйчниците са ми много проклети и не могата да ми се пукнат фоликулите, но все пак ще пробваме и ако не стане после инвитро.
Както се казва при нас е три в едно :D
Това е за сега от мен :lol:
hi
« Отговор #39 -: Декември 27, 2004, 04:47:22 am »
Az na maimunica li moga da pisha samo?? Neshto kato KREDOR ima li skrito niakyde a?;)

Ok, az sym Petia, na 28. Jivie v California. Shte mi e priatno da si pisha s vsichki vas! Veseli paznici ot men!