0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #60 -: Март 26, 2005, 03:18:29 am »
Ми освен и аз да си кажа.
Казмам се Мери, на27г., зодия Скорпион, а съпружеството е на31г. зодия Лъв. Ама че комбинация.
Женени сме от почти 6г., а ще станат 10г от както сме заедно.
Опити за бебе :babbycarrage: правим от 5г. До сега съм имала две  неуспешни бремености, :crossfingers: втората от които с близнаци. :bed:
Сега започваме нова стимулация и дано този път края да е успешен. :bfp:
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #61 -: Април 06, 2005, 13:15:38 pm »
Здравейте!
Аз съм Милена, на 32 г., зодия Козирог, а мъжа ми е на 35 почти, зодия Близнаци. Женени сме от 7г. и половина. Имаме син на 5г. и половина. От една година правим безуспешни опити за второ дете. Засега изследванията /и моите, и на съпруга/ са добри. Нямам поставена диагноза.
Обичам много разходките сред природата, танците, обичам да пея, да чета. По природа съм голям оптимист и съм почти непрекъснато усмихната :P Затова си и мисля, че няма начин да не ни зарадва едно сладко бебче :babbycarrage:
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Хайде да се запознаем....
« Отговор #62 -: Април 09, 2005, 11:49:22 am »
Здравейте и от мен :D
Казвам се Евдокия....на цели 29г. ще стана тази година м.май 8O
Половинката ми е на 27г. и се казвам Антон. Женени сме от 10 месеца и от тогава опитваме за бебе. За сега неуспешно...имаме за  сега проблем при мъжа ми...спермограмата.
Иначе съм завършила ВИНС Варна и работя във фирма за резервни части за комбайни...съсобственис съм. Мъжът ми е военен - сержантче. Много обичам за ходя на море или да обикаляме манастирите на Б-я :D Това е за сега от нас.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    mary_p

да се представя
« Отговор #63 -: Април 11, 2005, 19:50:52 pm »
И аз да се запиша! Казвам се Мария и съм на 28,от 4 години правим опити за забременяване,но нищо.За сег аоще никой не е казал на какво се дължи това ,но ние не губим надежда.По образование съм педагог.А забравих да кажа,че съм от Пловдив.
Хайде да се запознаем....
« Отговор #64 -: Април 29, 2005, 11:35:35 am »
Аз съм Ели, 32г. (ненавършени), образование и професия - финанси, Любимият е на 34г, програмист. Станаха две годинки откакто пробваме. Засега - мъжки фактор. Иначе се радваме на живота и се опитваме да гледаме с оптимизъм напред :)
Благодаря ти, Бени!







Хайде да се запознаем....
« Отговор #65 -: Май 04, 2005, 14:54:27 pm »
:hello2:  Казвам се Лидия и съм на 24 години зодия стрелец, родена съм в гр. Лом, по принцип сме от Монтана, понастоящем работим в  Кърджали. Съпругът ми се казва Красимир - на 29 години - овненце.
От декември 1998 година не се пазим, въпреки, че сватбата ни беше през август 1999 г.
Никога не съм забременявала. :cry:
Все още още не сме изследвани напълно, но това ще бъде поправено.
Поздрави и от мен!
 :goodluck:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #66 -: Май 13, 2005, 13:17:46 pm »
Здравейте1 Аз се казвам Анелия,на 27 години ,зодия близнаци,от Пловдив.Съпругът ми е на 30(скоро :twisted: )-дева.Ние сме заедно от 4 години-от тогава и пробваме за бебе,а сватбата ни беше през сепрември 2004.През 2002 имах една бременност,която приключи в началото на третия месец. Надявам се скоро-както аз така и вие -да имаме успех.
 :babbycarrage:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Хайде да се запознаем....
« Отговор #67 -: Май 13, 2005, 21:53:19 pm »
Аз съм Мария- на 25 год.(близнаци) от Стара Загора, моето момче е Николай-на 26 (овен). Живеем заедно от 1997, а сме семейство от 2001. Аз работя като промоутър, а Никсън е управител на компютърна зала. Правим опити от датата на сватбата ни, за сега- мъжки фактор.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #68 -: Май 16, 2005, 15:01:33 pm »
Привет момичета!
 Казвам се Марина и съм на 27години.От 5 г. съм семейна.
 След 2странни бременности,приключващи 2месец.След няколко инсеминации.След една извънматочна-едно :sunshine: успешно инвитро!!!Можеше и по-добре да е!Чакахме 2 бебчета ,а се роди само едното живо/направо "настръхвам"като го пиша/!!!Но сме щастливи,много щастливи!Имаме прекрасна дъщеря на 1годинка!!! :babyflips:
 Иначе съм икономист по професия,но не съм работила като такава,за което съжалявам!Сега започнах да си търся работа и ми е много трудно!
 Обичам семейството си,приятелите си и естествено хубавите купони с тях!!!Слушам разнообразна музика,обичам "леките"филмчета!
От скоро имам интернет вкъщи и съм нова във форумите!
 Приятно ми е да се запозная с вас!!!
*
и аз да се представя
« Отговор #69 -: Юни 24, 2005, 11:43:33 am »
Здравейте,
аз съм на 30г. /до октомври/, а съпругът ми на 31. Казвам се Виолина, а той Борислав. Женени сме от 2003г. и опитваме да име дете оттогава. Засега диагнозата се очертава мъжки фактор. Последна препоръка - икси
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Хайде да се запознаем....
« Отговор #70 -: Юли 08, 2005, 11:48:51 am »
Браво на мен,как може още да не съм се записала тук :lol:
Аз съм Марияна от Пазарджик на 28 г. мъжа ми също е на 28 казва се Кънчо, женени сме от 2000 г. правим опити от 2001 г., обаче нищо за съжаление :balk_144: Но се надявам скоро да стане, като същото ви пожелавам на всички.
Аз съм икономист, мъжа ми сисадмин.
Айде тук един линк да ни видите: http://www.snimka.bg/authors.php?q=maripz
Хайде да се запознаем....
« Отговор #71 -: Юли 08, 2005, 14:59:50 pm »
И аз да се запиша тук
Казвам се Елена и съм от Пловдив , на 27 години и половина, мъжът ми е на 30 и се казва Райчо. Аз съм счетоводител , той инженер. Женени сме от 2003 и правим от тогава опити за бебе. Неуспешно . Иначе сме заедно от 2000 год.  За сега диагнозата е липса на овулация , стимулирам втори месец, ще видим какво ще стане. Успех на всички
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #72 -: Юли 13, 2005, 23:04:47 pm »
Казвам се Боряна, на 27 г., зодия лъв. Мъжът ми е на 32. И двамата сме от София.  Завършила съм ТУ - електроинженер.
Не се пазим от 5 год., а официално работим за бебешорче :sbabygirl:  от 2.
Снимки
Да се представя и аз
« Отговор #73 -: Юли 14, 2005, 10:03:45 am »
Аз съм Димана на 34 почти, зодия Лъв, половинката на 39 - Телец. Женени сме от 9 години, никога не сме се пазили. Но не се получава... :( . На практика сериозно се занимаваме с лечение от 2002 г.
Първо проблемите бяхя при мен, после се оказа че има пробелми и при него и така....
Сега се лекуваме, основно той и на есен с песен ще правим пак изследвания и ще решаваме какво ще правим.
Моного обичаме да си :sleeping: , да ходим на море  :surfinga: и на  :balk_175: (морски, много ни бива).
Иначе сме чудесно семейство и малко ни липсва  :babbycarrage: за да сме истниски щастливи.
Успех на всички
Не може да има пълно щастие....
Хайде да се запознаем....
« Отговор #74 -: Юли 27, 2005, 21:48:57 pm »
Здравейте на всички аз съм Цветелина на 22 години,работя като счетоводител,студентка съм по авиационна техника.Съпругът ми се казва Илиян на 31 год.,магистър-фармацевт и запален компютърджия.  Сватбата беше на 18.09.2004 иначе живеем заедно от година преди това.
Много сме щастливи но предполагам всички знаете какво е когато всички започнат да питат"Хайде какво става, няма ли вече да си направите бебе" или нещо подобно, което сташно много ме изнервяше. Откакто се регистрирах се успокоих че има с кого да споделя и не обръщам много голямо внимание на подмятания в този дух.
*
Хайде да се запознаем....
« Отговор #75 -: Юли 28, 2005, 10:31:14 am »
Здравейте и от мен!
За всички приятели съм Цвети на 32 г.
98 г. след лапароскопия настана объркване и от тогава нямам цикъл поддържам се с лекарства. Резултат - бившият ми мъж ме заряза, доказан стерилитет.  Без лекарства - вълни, истерии с една дума - климакс.  
От 2 год. си имам прекрасен мъж който е непоправим оптимист  :)  
Единствен вариянт - донорска яйцеклетка която ще вземем от сестра ми. Борбата ще започне от септември.

Благодаря на wa_wa, че ме насочи към този сайт. Благодаря и на всички Вас за това, че споделяте, за подкрепата и искренните неща които чета тук.
Хайде да се запознаем....
« Отговор #76 -: Юли 28, 2005, 19:10:43 pm »
Идеята е чудесна и изобщо не се колебай да я осъществиш! :wink:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #77 -: Август 02, 2005, 14:54:12 pm »
Алекса, стискам палци всичко да е ок!
Действай смело, ние сме с теб! :goodluck:
Хайде да се запознаем....
« Отговор #78 -: Август 12, 2005, 13:42:12 pm »
Здравейте и от мен! видях, че ме няма тук. Казвам се Катя и съм на 27 години и съпруг на 37 години. Женени и опити от 6 години. Дълги години разчитах на случайността да стане бебе и че нямаме проблеми. Но уви! Тази година - април месец ми откриха миома от вътрешната страна на матката с диаметър 3 см. Махнаха го с хистероскопия. Сега се чувствам нов човек. С чуден МЦ. Лекаря каза спокойствие и много секс. Това е. Хормоните са ми ОК. Няколко месеца вече след операцията пробваме, засега неуспешно. Ако не стане, октомври - Спермограма и ще видим. Радвам се, че открих Зачатие. Благодаря Ви!
Хайде да се запознаем....
« Отговор #79 -: Август 23, 2005, 23:37:06 pm »
И аз да не остана по назад:
ИМЕто ми е Деси на 23год. съм,зодия скорпион,с мъжа ми сме заедно от 3 год. и половина,имаме си момченце Михаил,имаме собствен бизнес.
Чакахме бебчо 1,5 год.,.