0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #320 -: Ноември 14, 2020, 19:34:31 pm »
Браво, Тери, спи си спокойно сега и в понеделник двоен или троен резултат! Аз те заразявам с розово ❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #321 -: Ноември 14, 2020, 20:01:34 pm »
Лейди, Тери, страхотни резултати имате! Почивайте си и леки оставащи месеци ви желая! :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cloud9: :cloud9: :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #322 -: Ноември 15, 2020, 08:40:08 am »
Здравейте дами толкова ги чаках хубавите новини :)
Лейдии браво момиче, дано всичко е наред и имаш прекрасна, лека бременност.
Тери първо честито, второ да ти вдъхна и аз малко кураж... Нали не си забравила, че моето малко чудо, което се опитва да ме побърква беше с такъв нисък резултат от първия ЧХГ тест? Мисля че беше 17... Всичко ще е наред. И двете с лейди го заслужавате. Прегръщам ви момичета :*
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #323 -: Ноември 15, 2020, 18:28:00 pm »
Как сте Тери и Лейди? :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #324 -: Ноември 15, 2020, 22:02:56 pm »
Ох, ами аз съм с леки болки и днес след като си сложих утрогестана вагинално и после изтече с кафяви нишки. Не е зацапване, но миналия път така започна. Свито ми е сърцето  :(  Честно казано не мисля,  че ще го бъде.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #325 -: Ноември 15, 2020, 22:18:17 pm »
Ох, ами аз съм с леки болки и днес след като си сложих утрогестана вагинално и после изтече с кафяви нишки. Не е зацапване, но миналия път така започна. Свито ми е сърцето  :(  Честно казано не мисля,  че ще го бъде.

Лейди, това че миналият път така е било, не значи че и сега ще е така. Аз колко време кървях, пък нишки ли не бяха, чудо ли и ей ме на, още сме 2 в 1.
Действай позитивно и с вяра.

26.09.2019
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #326 -: Ноември 15, 2020, 22:25:01 pm »
Лейди, утрогестана има тоя навик да си изтича във всички цветове на дъгата. Не унивай! :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #327 -: Ноември 16, 2020, 08:37:44 am »
Благодаря, Яничка и Д-р Мели, днес е чисто за сега.
Пуснах току що чхг, прогестерон (добре, че Тери ме подсети) и важните за разреждане - тромбоцити, д-димер и артт.
Тери, успех днес!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #328 -: Ноември 16, 2020, 08:58:02 am »
Стискам ви палци и на двете.Чакам едни хубави резултати!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #329 -: Ноември 16, 2020, 10:01:16 am »
Мен пак няма да ме бъде, 20.8  В събота беше 14.3
Просто не мога да повярвам, че пак минаваме през това. Сили нямам да дишам вече.
Сега какво следва, да го следя, че ще започне да пада, за да изключа извънматочна ли?
« Последна редакция: Ноември 16, 2020, 10:04:45 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #330 -: Ноември 16, 2020, 10:10:07 am »
Ех, Тери.
В сряда трябва да пуснеш пак.
Звънни на лекарката си също.
Направи огромна крачка, нали знаеш. Преди година щеше да се радваш на биохимична. Въпрос на време е всичко да се нареди.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #331 -: Ноември 16, 2020, 10:30:14 am »
Защо да й звъня, Павла, заради риск от извънматочна ли? То нали няма как да разбере и тя, то не се вижда. Аз си мислех да изчакам до сряда да видя пада ли.
Всякакви съвети приемам, не знам как да реагирам в момента.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #332 -: Ноември 16, 2020, 10:37:19 am »
Тери, аз виждам покачване, макар и доста бавно. Докато имапокачване за мен има надежда. Повтори в сряда, вече нищо не губиш освен малко кръв. Убедена съм, че този път всичко ще е наред, макар страховете ти да не са неоснователни предвид дългата битка, която водиш. Зная колко клиширано звучи, но имаш нужда от спокойствие и това притеснение, отчаяние, тревожност не ти помагат. Отдай се на нещо приятно до сряда, обсъди и възможностите с клиниката, но не спирай лекарства все още. Шанс за живот има! Всичко ще завърши в твоя полза, просто няма как да е иначе. Вярвам го с цялото си същество.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #333 -: Ноември 16, 2020, 10:42:07 am »
Тери и аз все още се надявам, че може в началото да се покачва по - бавно и в последствие да си влезне в норма. Пий си лекарствата и ще видиш в сряда как ще е и според мен тогава, според резултата, ще решите с лекарката как да процедирате. Много, много силно стискам палци.
Лейди, на теб също.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #334 -: Ноември 16, 2020, 10:43:17 am »
Тери, слушай сега. Няма да отписваш опита. Аз не бях права първия път, като ти казах, че не може да е от овитрела. После прочетох и видях, че овитрел е всъщност цялата молекула ЧХГ, а не само алфа веригата. Не знам защо така се подведох, обикновено не го правя, но сега ще се оправдая с болестта. Така че при първата стойност е имало остатък от овитрела. Сега се е изчистил и на практика се покачва. Извинявай, че те подведох, но сега резултатът е добър!!!


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #335 -: Ноември 16, 2020, 10:45:02 am »
Др Мели, то бяха 14 дена от Овитрела. Ама ще си пия лекарствата, до сряда няма да се отказвам. Надявам се ,че може да са били двечки, пък едното да е спряло. Всичко може да е, само още един тест ще покаже.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #336 -: Ноември 16, 2020, 10:51:28 am »
Освен това при два ембриона сме имали всякаква динамика на ЧХГ - покачвания, спадове и т.н. Казвала съм ви и за една наша пациентка, на която единия ембрион се имплантира и си вървеше 1 седмица след първия през цялата бременност и се родиха здрави и доносени. Всичко се случва в живия живот.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #337 -: Ноември 16, 2020, 10:52:36 am »
Тери, стискаме палци всички, виж живота е шарен не е простата му математика.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #338 -: Ноември 16, 2020, 11:35:14 am »
Тери, няма да се даваш! Всичко написано до тук от Д-р Мели и момичетата има логика, значи има и надежда. Ще се моля за теб ❤
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #339 -: Ноември 16, 2020, 11:44:48 am »
Тери,това което казва Д-р Мели има логика,така че опита не е приключил щом има покачване ! Стискам много палци сряда да е двоен резултата 🤞🤞 Мисли позитивно 🍀🍀🍀