0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Липса на смерма
« -: Април 02, 2020, 00:53:48 am »
Здравейте! Ноември 2019 започнах да правя любов за пръв път с моята приятелка. Тя стигаше до оргазъм, а аз не. Притеснихме се и двамата и ходих на уролог и на ендокренолог и същата вечер след това правихме любов и стигнах до оргазъм и имах сперма. След това колкото пъти правихме и имах смерма. С изключение на един път само. Преди около две седмици правехме любов и аз имах сперма, а на следващия ден отново правехме любов, но този път нямах. Имам чувствителност, възбуждам се от приятелката ми, много е красива и прави нещата както трябва. Щом съм свършвал значи не би трябвало да е ретроградна еуколация или запушване. Какво бихте ме посъветвал? При опити за мастурбация също нямам сперма.
*
Re: Липса на смерма
« Отговор #1 -: Април 02, 2020, 10:31:12 am »
Здрасти, аз бих те посъветвала да пишеш в тази тема http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52523.0
В нея пише д-р Даскалова, която е специалист по мъжки стерилитет. При теб не става въпрос за стерилитет разбира се, но може да ти даде някакви насоки, ако изобщо твоето състояние се води проблем след като еякулираш.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света