0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, момичета ! Аз съм сравнително нова във форума, та ето моята историйка каква е :
от близо три години с приятеля ми правим опити за бебче, но така и не се получаваше. Доста време чакахме, знам, но   най- накрая си записахме час при д-р Станулов! Не са ми правени изследвания до сега, та може да се каже че това  ще ми е първо посещение не само при  д-р Станулов, но и първа стъпка към мечтаното.. Искам да попитам дали някоя от вас има някакви впечатления от доктора и има ли негови пациентки тук ? Извинявам се , а ко вече има тема по този въпрос, но аз не успях да открия такава ! Много съм притеснена и всяка информация  ще ми бъде полезна . Благодаря ви предварително ! :wink:
:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Здравей, petyamz!

А ти как попадна при д-р Станулов?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравей, Jam !
Накратко доста дълго време се лутах между най-известните клиники : Малинов, Надежда, Щерев,Света Марина... и т.н. Сигурно  съм изчела по-голямата част от информацията за тях в  интернет , което доста ме обърка. В  един момент просто мозъка ми прегря, попаднах на  сайта на Виена Ин Витро център , поразгледах по форуми, имаше съвсем малко коментари за д-р Станулов и  съвсем импулсивно си запазих час при него. Казах си - ' давай , все от някъде  трябва да започнем'. Сега когато ми наближава часа, някак си притеснението започва да ескалира( както казах започвам от нулата и нямам никакъв опит ) и затова реших да събера малко информация.   :wink:
« Последна редакция: Юни 17, 2018, 09:40:22 am от petyamz »
:)
Аз съм била еднократно при него,като второ мнение.Много добре обяснява.В моята ситуация ме успокои и вдъхна голяма надежда.Имаше тема тук ,в която той отговаря,първо съм му задавала въпроси тук и тогава реших да се допитам до него.
Благодаря bebeshok0326 ! Изчетох и тези теми, в които отговаря .
:)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Д-р Станулов е много интелигентен, съвестен, възпитан и приятен млад лекар. Надявам се, че ще ти бъде полезен.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Д-р Станулов е много интелигентен, съвестен, възпитан и приятен млад лекар. Надявам се, че ще ти бъде полезен.

Благодаря Jam ! Утре съм при него, ще пиша как е минало... може ,пък на някой да бъда полезна  :wink: :D
:)
Здравейте, прегледът при доктор Станулов мина. Наистина отделя много време  на пациентите си  и обяснява много и за всичко , което те интересува! За първа консултация съм доволна.
:)
*
Петя, радвам се че си останала доволна от доктора.Ако искаш ела при нас да си споделяме и помагаме по дългия път http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=53017.msg1165561#new

Здравейте! Новичка съм и те първа започвам сблъсъка с инвитро процедурите.Някой да ми даде мнение за инвитро центъра в университетска болница,насочиха ме натам,а не знам на къде да взема.:(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
коя е тази университетска болница?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!