0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Микроблейдинг
« -: Май 15, 2018, 17:00:38 pm »
Не знам дали тук е правилното място да задам въпроса си,ако не е се извинявам.
Интересувам се има ли някоя от вас,която е правила микроблейдинг на светли вежди,задържа ли се пигмента и как стои спрямо естествено руса коса.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #1 -: Май 16, 2018, 06:40:38 am »
Слънчицето, позволих си да отделя въпроса ти в нова тема, за да я видят повече хора. Микроблейдингът е много актуален напоследък.
     
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #2 -: Май 16, 2018, 10:06:56 am »
Благодаря,Дани!
Дано някое момиче ме светне по въпроса.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #3 -: Май 27, 2018, 21:33:25 pm »
Влез в някое/няколко студио, което предлага и разгледай. Доста добри резултати виждам при приятелки, нямам личен опит. Избират да ги правят при хора с добри отзиви и препоръка.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #4 -: Май 28, 2018, 06:16:00 am »
Слънчице, аз съм си правила и също съм с много светли вежди и мигли. Изобщо не бях доволна. Не само, че много бързо изсветляха, но и на места направо имаше дупки. И това след около месец, с правен ретуш. Реших, че материалите, с които работи момичето не са качествени и отидох при друга, която ми каза, че зависи от типа кожа, но по принцип е нетрайно и моите даже доста са се задържали. За това ми направи перманентен грим, но пак имитация на косъмчета и съм изключително доволна. Запази се почти перфектно и то за година за сега. Бих ти дала координати, но не беше от София, ако не се лъжа :)
« Последна редакция: Май 28, 2018, 06:19:07 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #5 -: Май 28, 2018, 10:30:22 am »
Михаела,
много благодаря :).От Варна съм.
Много обстойна информация.Ще мисля варианти.Моите вежди са много рехави, и постоянно ги боядисвам,ще намеря правилното за тях.Благодаря още веднъж:*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #6 -: Май 28, 2018, 18:03:19 pm »
Няма защо :) И моите са така и няколко пъти ходих и се ядосвах и си казвах,че аз не мога да уцеля при тези неща, защото си слагах и хиалурон в устните и пак след 3-ят път и на друго място имах успех. Но както всяко нещо ( ние, които се борим  за бебче толкова усилено, най-добре знаем), всичко си има времето и мястото. Ако те интересува още нещо съм насреща :)
Re: Микроблейдинг
« Отговор #7 -: Юни 06, 2018, 16:51:04 pm »
Една приятелка пробва и не беше доволна.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #8 -: Юни 06, 2018, 19:44:38 pm »
От кое по-точно,формата,цвета?Защото в салона който посещавам от години ги прави само един човек и съм  виждала направени от нея вежди ,но главно за руси коси търся мнение,Михаела е права че зависи от кожата.Аз този или другия месец ще го направя ,и ще кача снимки.И още нещо-подува ли се мястото?Не искам да ходя на работа в такъв вид,а и прекия ми шеф няма да се зарадва.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #9 -: Юни 06, 2018, 20:21:52 pm »
Слънчице, подуването и зачервяването е само за няколко часа, но следващите дни започват да се образуват корички, които се белят. Като при татуировка, ако си виждала. И това продължава около 10 дни, през това време ги мажеш и с крем.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #10 -: Юни 06, 2018, 20:27:56 pm »
Татуировки имам 3,значи не е страшно.Че една колежка си направи устните с хиалурон миналото лято и ни казаха такива разкрасявания моля в отпуската :D
Re: Микроблейдинг
« Отговор #11 -: Юни 06, 2018, 21:26:20 pm »
 :D не, не, няма чак такива нередности
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #12 -: Юни 06, 2018, 21:54:18 pm »
Офтопик: Слънце, 7 години бях гадже с един татуист и на една не се навих, ти цели 3 :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2019, 20:51:52 pm »
Да се разпиша в темата си,лятото не се правил микроблейдинг,слънцето не му действало добре.Днес си направих перманентни вежди.Много съм доволна,най-сетне имам вежди,моите са едни рехави,руси,без молив са невидими.Сега имам супер готини.Като цяло много ми допадна перманента,замислям се и за BB крем,много добре стои.
Та след много гледане и размисъл препоръчвам перманентни омбре вежди пред микроблейдинг.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #14 -: Февруари 06, 2019, 13:55:34 pm »
Зависи. Виждала съм такива перманентни вежди, ужас! На втората-третата година стават синьо-зелени. Моя приятелка, а също и дъщеря ми, си направиха микроблейдинг - стои много естествено.
Ужасявам се от тази мода с големите вежди.
В салона, в който ходя да си правя ноктите, има жена която оформя вежди и ги боядисва с къна (различен цвят, според този на веждите). Също с много приятен и естествен ефект.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #15 -: Февруари 06, 2019, 14:37:40 pm »
И аз не харесвам големите вежди,моите са саръзмерни за лицето.Днес ще слагам мигли ,ако остане време и BB крем ще ми направи момичето.
После няма да си слагам грим,аз съм много светла и миглите и веждите ми са ужасно руси.Без грим ме питат дали не съм болна.

*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #16 -: Февруари 06, 2019, 16:05:55 pm »
Какво е това с ВВ крема?
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #17 -: Февруари 06, 2019, 17:13:04 pm »
Перманентен ,много добре изравнява тена.Ама няма да го правя днес,миглите още ги правим.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2019, 17:58:13 pm »
BB кремът ме заинтригува. Има ли противопоказания. Аз съм бяла, с чувствителна кожа, а лятото и с лунички. Редовно ставам на петна. Дай да прочета нещо, ако има статии, че аз нищо не намерих.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2019, 19:32:20 pm »
Ами тя предния път като я питах ми каза,че тя самата има,прикривал несъвършенства и петна.Стои все едно си с фон дьо тен,поне на снимки "преди и след".Аз ще ти пиша на лични страницата й във фейсбук,там може да видиш и да й пишеш.Намирала съм само реклами ,статии не.Аз като си направя някой ден ще ти кажа.Иначе днес като отидох тя приключваше едно момиче точно bb и  стоеше супер естествено.И аз не знаех ,че има ,даже и на скалп на мъж с алопеция е правила перманент.