0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Микроблейдинг
« -: Май 15, 2018, 17:00:38 pm »
Не знам дали тук е правилното място да задам въпроса си,ако не е се извинявам.
Интересувам се има ли някоя от вас,която е правила микроблейдинг на светли вежди,задържа ли се пигмента и как стои спрямо естествено руса коса.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #1 -: Май 16, 2018, 06:40:38 am »
Слънчицето, позволих си да отделя въпроса ти в нова тема, за да я видят повече хора. Микроблейдингът е много актуален напоследък.
     
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #2 -: Май 16, 2018, 10:06:56 am »
Благодаря,Дани!
Дано някое момиче ме светне по въпроса.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #3 -: Май 27, 2018, 21:33:25 pm »
Влез в някое/няколко студио, което предлага и разгледай. Доста добри резултати виждам при приятелки, нямам личен опит. Избират да ги правят при хора с добри отзиви и препоръка.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #4 -: Май 28, 2018, 06:16:00 am »
Слънчице, аз съм си правила и също съм с много светли вежди и мигли. Изобщо не бях доволна. Не само, че много бързо изсветляха, но и на места направо имаше дупки. И това след около месец, с правен ретуш. Реших, че материалите, с които работи момичето не са качествени и отидох при друга, която ми каза, че зависи от типа кожа, но по принцип е нетрайно и моите даже доста са се задържали. За това ми направи перманентен грим, но пак имитация на косъмчета и съм изключително доволна. Запази се почти перфектно и то за година за сега. Бих ти дала координати, но не беше от София, ако не се лъжа :)
« Последна редакция: Май 28, 2018, 06:19:07 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #5 -: Май 28, 2018, 10:30:22 am »
Михаела,
много благодаря :).От Варна съм.
Много обстойна информация.Ще мисля варианти.Моите вежди са много рехави, и постоянно ги боядисвам,ще намеря правилното за тях.Благодаря още веднъж:*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #6 -: Май 28, 2018, 18:03:19 pm »
Няма защо :) И моите са така и няколко пъти ходих и се ядосвах и си казвах,че аз не мога да уцеля при тези неща, защото си слагах и хиалурон в устните и пак след 3-ят път и на друго място имах успех. Но както всяко нещо ( ние, които се борим  за бебче толкова усилено, най-добре знаем), всичко си има времето и мястото. Ако те интересува още нещо съм насреща :)
Re: Микроблейдинг
« Отговор #7 -: Юни 06, 2018, 16:51:04 pm »
Една приятелка пробва и не беше доволна.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #8 -: Юни 06, 2018, 19:44:38 pm »
От кое по-точно,формата,цвета?Защото в салона който посещавам от години ги прави само един човек и съм  виждала направени от нея вежди ,но главно за руси коси търся мнение,Михаела е права че зависи от кожата.Аз този или другия месец ще го направя ,и ще кача снимки.И още нещо-подува ли се мястото?Не искам да ходя на работа в такъв вид,а и прекия ми шеф няма да се зарадва.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #9 -: Юни 06, 2018, 20:21:52 pm »
Слънчице, подуването и зачервяването е само за няколко часа, но следващите дни започват да се образуват корички, които се белят. Като при татуировка, ако си виждала. И това продължава около 10 дни, през това време ги мажеш и с крем.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #10 -: Юни 06, 2018, 20:27:56 pm »
Татуировки имам 3,значи не е страшно.Че една колежка си направи устните с хиалурон миналото лято и ни казаха такива разкрасявания моля в отпуската :D
Re: Микроблейдинг
« Отговор #11 -: Юни 06, 2018, 21:26:20 pm »
 :D не, не, няма чак такива нередности
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #12 -: Юни 06, 2018, 21:54:18 pm »
Офтопик: Слънце, 7 години бях гадже с един татуист и на една не се навих, ти цели 3 :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #13 -: Февруари 05, 2019, 20:51:52 pm »
Да се разпиша в темата си,лятото не се правил микроблейдинг,слънцето не му действало добре.Днес си направих перманентни вежди.Много съм доволна,най-сетне имам вежди,моите са едни рехави,руси,без молив са невидими.Сега имам супер готини.Като цяло много ми допадна перманента,замислям се и за BB крем,много добре стои.
Та след много гледане и размисъл препоръчвам перманентни омбре вежди пред микроблейдинг.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #14 -: Февруари 06, 2019, 13:55:34 pm »
Зависи. Виждала съм такива перманентни вежди, ужас! На втората-третата година стават синьо-зелени. Моя приятелка, а също и дъщеря ми, си направиха микроблейдинг - стои много естествено.
Ужасявам се от тази мода с големите вежди.
В салона, в който ходя да си правя ноктите, има жена която оформя вежди и ги боядисва с къна (различен цвят, според този на веждите). Също с много приятен и естествен ефект.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #15 -: Февруари 06, 2019, 14:37:40 pm »
И аз не харесвам големите вежди,моите са саръзмерни за лицето.Днес ще слагам мигли ,ако остане време и BB крем ще ми направи момичето.
После няма да си слагам грим,аз съм много светла и миглите и веждите ми са ужасно руси.Без грим ме питат дали не съм болна.

*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #16 -: Февруари 06, 2019, 16:05:55 pm »
Какво е това с ВВ крема?
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #17 -: Февруари 06, 2019, 17:13:04 pm »
Перманентен ,много добре изравнява тена.Ама няма да го правя днес,миглите още ги правим.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2019, 17:58:13 pm »
BB кремът ме заинтригува. Има ли противопоказания. Аз съм бяла, с чувствителна кожа, а лятото и с лунички. Редовно ставам на петна. Дай да прочета нещо, ако има статии, че аз нищо не намерих.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2019, 19:32:20 pm »
Ами тя предния път като я питах ми каза,че тя самата има,прикривал несъвършенства и петна.Стои все едно си с фон дьо тен,поне на снимки "преди и след".Аз ще ти пиша на лични страницата й във фейсбук,там може да видиш и да й пишеш.Намирала съм само реклами ,статии не.Аз като си направя някой ден ще ти кажа.Иначе днес като отидох тя приключваше едно момиче точно bb и  стоеше супер естествено.И аз не знаех ,че има ,даже и на скалп на мъж с алопеция е правила перманент.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2019, 21:35:14 pm »
Аз да си покажа резултата,снимка със натуралните ми мигли и вежди,или по скоро липсата на такива.Не ,разбира се никой не ме е виждал така😁,ако някой се колебае просто да направи сравнение
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2019, 21:44:39 pm »
Понеже не успях да добавя,това са двата ми зъркела
Re: Микроблейдинг
« Отговор #22 -: Февруари 07, 2019, 21:53:06 pm »
Слънчице, честити нови придобивки. Супер са станали  :bighug: Аз също много обичам всякакви разкрасителни процедури и редовно опитвам какво ли не. Та чудех се и аз за ББ крема, но от това, което съм виждала няма много голяма разлика. То сигурно пак зависи де. Така че, ако си правиш или Павла пишете дали има добър резултат.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #23 -: Февруари 07, 2019, 22:09:33 pm »
Мише,аз също,примерно маникюр си правя от над десет години,не мога да се лакирам сама,затова си ходя в салон.Кифленски работи не обичам,никога не съм била жената с перфектна прическа и грим,червило слагам от три години ,сестрата на мъжа ми ме нави,аз имам големи устни и все ми се струва че с червило приличам на маймуна,ама тия кекави вежди всяка сутрин ги рисувах с молив,то ужасна работа.И сега ми се отвори окото направо,много е яко.
За миглите ,момичето ми даде една четчица като от спирала,сутрин ги сресвам ,вечер с пяна за измиване и четка за руж си ги мия .
Bb-то стои много добре ако имаш петна и фини бръчки,но се прави на три пъти,трае шест месеца.Най-вероятно ще го направя и ще пиша.То поне за около 40 мин става.
Че, вчера докато стоях три часа със затворени очи,с една почивка да пуши момичето й викам-не им е лесно на кифлите,които не работят а само се правят красиви.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #24 -: Февруари 07, 2019, 22:32:31 pm »
 :D  :D така си е. Момичето, при което ходех аз работи много бързо и седях не повече от час. Три часа не знам как си издържала. Внимавай като ги разресваш, защото те доста се заплитат след около 2 седмици и трябва да внимаваш да не ги дърпаш много, за да не си отскубнеш от твойте мигли. Иначе е много удобно особено за морето. Но беше много смешно на плажа, защото при дните с големи вълни си влизах и постоянно питах мъжа ми - тук ли са ми миглите, а той ту ме гледаше като луда ту се смееше  :D  :D
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #25 -: Февруари 07, 2019, 22:51:37 pm »
Аз пък питах моя като изведнъж завали и сме навън-изтриха ли ми се веждите. :D
След 3 седмици ще ходя на поддръжка,иначе твоите колко време стояха,аз повече не искам  родните си мигли.А околоочен крем слагала ли си,забравих да я питам,утре ще й звънна.
И още не съм си мила косата,че пазя пигмента на веждите,утре сутринта ще я измия и ще ги мажа с кокосово масло,ама тия мигли трябва ли да ги пазя?
Ами тя ми ги прави 3Д,на всяка моя лепи 3 други,и бавно прави тия три косъма,различните им размери и т.н.
Re: Микроблейдинг
« Отговор #26 -: Февруари 07, 2019, 23:13:23 pm »
И моите бяха 3д. Трябва да ги пазиш, като слагаш крем или грим. Тя ми каза, че в най-голяма близост до тях е допустимо само мицеларна вода да се използва.  Иначе аз изкарах с тях 3/4 месеца, беше ме страх да не опадат моите мигли, точно заради това 3д, защото моите са много тънки и им тежаха.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #27 -: Февруари 07, 2019, 23:25:10 pm »
Слагам на долния клепач много тънко черен молив и с клечка за ухо го трия с Микса,друг грим не ползвам по принцип.Дано им е ок.
А при къпане и миене на коса с шампоан и маска няма проблем нали?
Re: Микроблейдинг
« Отговор #28 -: Февруари 07, 2019, 23:43:02 pm »
Да ти кажа не се осмелих да пробвам. Като си миех косата си извивах главата много назад, за да не попада в очите. Един път ми се случи и беше ужасно, защото ми залютя много, а не можех да си разтъркам очите. Така че след това много внимавах.
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #29 -: Февруари 08, 2019, 10:20:12 am »
На ДРЗ-то в Пловдив държа да накарете Митко на Мишето да ви покаже как преписва тя на изпити с тези мигли.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Микроблейдинг
« Отговор #30 -: Февруари 08, 2019, 10:25:44 am »
Аааа Тери, то ставаше въпрос за мойте си, а не за изкуствените  :D Той така и не разбра като си имам хубави мигли защо си слагам допълнителни, а и като цяло хич не одобрява хилядите неща, които измислям. За това вече не му казвам, но винаги забелязва  :D :D И само ми натяква, че било въпрос на време да прекаля и да ходя като клоун  :D
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #31 -: Февруари 08, 2019, 20:15:54 pm »
Мише,измих си косата по твоя метод,аз да ти кажа нямаше да се сетя да опъна врата назад.Много благодаря,ако имам други въпроси знам че си насреща😘
Re: Микроблейдинг
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2019, 09:52:09 am »
Всички ли сте доволни от този МБ? Защото срещам доста противоречиви мнения в интернет…
*
Re: Микроблейдинг
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2019, 17:25:20 pm »
Аз от перманентния грим съм доволна,микроблейдинг не съм правила.