0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #920 -: Юни 10, 2018, 13:37:07 pm »
Слънчице, да. След последната инжекция, док ще каже дали направо ще започнем стимулация или ще чакаме възстановяването на цикъла.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #921 -: Юни 10, 2018, 14:08:04 pm »
Момичета прибрахте ли се?Как сте?

Да ви кажа, Тери и Мишето са едни прекрасни и усмихнати момичета!Много им благодаря, че дойдоха!Тери помага, много!Реално може да си мисли, че не е свършила кой знае каква работа, но всяка помощ е от голямо значение!

Мише, много се радвам, че спечелихте!Дано сме ви на късмет!

Аз днес съм като бита :) Ще почина, ще поспя и в сряда съм на лекар вв София да висим ще замразяваме или ще връщаме.Само двечки останаха, но се надявам, това да са ми късметчетата!

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #922 -: Юни 10, 2018, 14:34:14 pm »
Хрис, можеш ли и утре да го изследваш (Сити лаб работи)? Така ще се разбереш и с доктора, а ако трябва (силно стиснати палци и ти го пожелавам от сърце) заминаваш за София още неделя вечерта или когато ти кажат.

Христинче, той ли той ли ти каза да пускаш през 2-3 дена? Иначе изчакай още 4-5 и пусни тогава, ако не се е покачил може и под друга форма да ти го изпише. Иначе сега пак ли си на НМХ и аспирин? Дано да ти е успешният опит!

Тери, честито членство. На мен ми е странно, защото съм член, но не съм виждала момичетата. Ще гледам да поправя това при първа възможност. :)

Късмет на всички!
 
Първият абзац с Хрис..., ако е за мен  да кажа,  сутринта едва дочаках да стане 8.00ч и се обадих до клиниката.Приеха обаждането и казаха, че ще го предадат на док ... и док ще ми се обади по обяд. Никой не ми е звънял. Клиниката работи до14.00ч. В 13.55ч. звъннах да напомня за себе си и не ми вдигна никой... има само телефон за спешен случай.... аз спешен ли съм? Погледнато от моята камбанария съм. На 37г от половин година ( в тая клиника..иначе...)се опитваме да стартираме и не става сега, ако е бил моят месец и заради някакви телефониски съм изтървала момента.... реве ми се

« Последна редакция: Юни 10, 2018, 15:25:19 pm от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #923 -: Юни 10, 2018, 14:49:08 pm »
Ние се прибрахме, мисля че и Тери вече трябва да си е в Пловдив. Вие сте толкова позитивни, че няма как да не сте ни на късмет  :bighug: Маги, ти не искаше ли ЗЕТ? До 5-ти ден ли стигнаха? Дано това са  твоите борбени точици и да се задържат 9 месеца в теб, за да станат едни прекрасни дечица като Моника. Много е сладка и нежна, дори като се сърди   :D
« Последна редакция: Юни 10, 2018, 14:51:08 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #924 -: Юни 10, 2018, 14:49:40 pm »
За теб е , Хрис. Звънни на спешния! Няма какво да се притесняваш. Изключително важно е! Дано да се разберете днес.

Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #925 -: Юни 10, 2018, 15:25:58 pm »
За теб е , Хрис. Звънни на спешния! Няма какво да се притесняваш. Изключително важно е! Дано да се разберете днес.

Обадих се на спешният.Цитирам  "... Щом са казали, че ще и предат значи ще ви се обади когато може"....Ако никой неми звънне хващам нощният влак за София...дори и да е напразно...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #926 -: Юни 10, 2018, 15:35:54 pm »
Аз бих направила същото.
Дано да е неразбирателство някакво и да стартирате този месец.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #927 -: Юни 10, 2018, 15:44:35 pm »
Хрис, дано не е напразно. А това неразбирателство в клиниката е странно.

Мише, благодаря! Дано! Първоначално говорихме за ЗЕТ, но ако доктора прецени свеж трансфер, свеж ще е.

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #928 -: Юни 10, 2018, 16:12:42 pm »
Хрис,това е много неприятно.Защо не се обадиш пак ,в крайна сметка не може да гадаеш.Ами и според мен е спешно.Дано получиш адекватен отговор.
Маги,двечки е страхотно!Хайде да си тръгнеш бременна в сряда :)
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #929 -: Юни 10, 2018, 16:23:33 pm »
Момичета, вие как контактувате с лекуващият лекар-екип? Аз нямам телефон на на док. Звъня на телефона в клиниката казвам коя съм и за какво се боря и те предават на док. Съответно док ми звънни когато може, най-често след работния си ден ( като изключим днес  :? ) и така. При вас така ли е или директно се чувате?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #930 -: Юни 10, 2018, 16:25:59 pm »
Аз имам телефоните на акушерките и звъня на тях.Пациент съм на Александров.Ако не могат да вдигнат винаги ми връщат обаждане.Пиши после какво е станало.
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #931 -: Юни 10, 2018, 16:35:15 pm »
Аз пиша СМС на доктора...или звъня на спешния ако е за друго..
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #932 -: Юни 10, 2018, 18:23:12 pm »
Аз звъня директно на доктора.Специално за стартиране на стимулацията той ми каза, обаждаш ми се щом ти дойде цикъла няма значение кой ден от седмицата е!

Тери, дали се прибра, само тя не пише!

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #933 -: Юни 10, 2018, 19:02:03 pm »
Моите лекари си дават телефоните, все пак се знае, че работата им не е точна наука и се объркат някои планове.
Дано ти е на слука този месец. Много ми е криво като знам, че някоя от вас ходи по мъките.
Сега само за Мишето мисля. От вчера съм те замислила и чета за твоя проблем. Маги описа другите от Зачатие като нейно семейство, аз направо така почувствах Михаела вчера. Цял ден бяхме заедно, уж не се познаваме, пък всъщност как се познаваме.
А Маги да знаете. Аз все си я представях една с по-мъжки маниери, защото е ми се струваше много корава като характер. А тя с едно гласче като на момиченце. Толкова мило ми стана, че я видях. Много е различно, когато човекът зад клавиатурата придобие глас и лице. Още по-скъп ти става.
Стискам палци този месец за две двойки близнаци в северна България. И Сливен да се похвали също :*
С две думи: прибрах се :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #934 -: Юни 10, 2018, 21:52:47 pm »
Нещо не се чувствам аз добре... психически не се чувствам добре... нервна съм, избухлива съм... какво ми става незнам.. чета страничните реакции на медрола.. дали е от него? Или просто много ми се насъбира...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #935 -: Юни 10, 2018, 22:00:58 pm »
Може да е от прогестероновите препарати. Аз бях ужасна няколко дена. Редувах дни с глад с дни с непоносимост към всички, понякога и комбинирано. Не се притеснявай. Хормоните така влияят. Странното е, че един и същ препарат един месец влияе по един начин, другия може по съвсем различен начин. Преди няколко месеца същия препарат ме караше да ми се гади от храна и да изпадам в депресия.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #936 -: Юни 10, 2018, 22:23:39 pm »
Ама чисто към депресия вървя и аз...  днес на няколко пъти се разкрещях на малката... сега ме е много яд.... мъжо неща да го гледам пък свекървата дваж.... никой не искам да виждам...даже и да ми говорят!
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #937 -: Юни 10, 2018, 22:29:12 pm »
Хриси, според мен са и двете неща. И странични ефекти от лекарствата и насъбрано напрежение. Но сега гледай да си по-спокойна и положително настроена.
Тедиии и аз те почувствах по същия начин. Осен това си толкова искрен и раздаващ се за другите човек. Много се радвам, че успях да се запозная с теб и с Маги. Нямам търпение да ви видя отново :bighug: Маги, чакаме новини в сряда.
« Последна редакция: Юни 10, 2018, 22:30:45 pm от Mihaela Viyacheva »
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #938 -: Юни 10, 2018, 22:30:44 pm »
Няма шанс.. това няма да е моя месец... как да се успокоя като всички ми се качват на главатa... пфффф

А дали това че неможем да имаме второ дете по ест. път, не е знак?
« Последна редакция: Юни 10, 2018, 22:35:22 pm от Hristinchet0 »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 14
« Отговор #939 -: Юни 10, 2018, 22:36:59 pm »
Мале,Христинче...Мен мъжа ми,като ме види ядосана  вика -да спи зло под камък :DАма явно хич не ти е лесно.Явно този медикамент действа зле.Какво може да се направи не знам. :(
Момичета ,да ви питам вашите мъже пили ли са бабини зъби и как е подействало?Моя има перфектна спермограма и няма проблеми да прави секс по всяко едно време,освен на последната овулация както ви споделих,но мен това не ме топли.Четох ,че повишава подвижността на спермитата,а искам да вдигна шанса ни максимално в случай ,че ме прецака и на другия месец, си мисля да го комбинирам с преферт гела.