0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте!
Скоро ще навърша 41 г,с мъжа ми нямаме брак.след 1 неуспешен опи за а ИИ /и евентуално още 2 опита/ може ли да кандидатствам за Фондаза ин витро или има др.ограничения?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
В първия постинг от тази тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48092.0

е описано всичко за фонда.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
SS, зависи какъв е проблема, с какъв фактор сте.

*
за сега проблемът е в мъжа ми ,но аз съм на  почти 41  г и това може също да е проблем, след като първото инсе беше неуспешно.Иначе според лекаря всичко при мен е наред/имаше изследване на хормони  ,УЗД и  цветна снимка/
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Ако проблемът е в мъжа, можете да кандидатствате с мъжки фактор, за което не е нужно да правите още процедури. Виж линка по-горе, всичко е подробно описано.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу