0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Проучване на ЕК за лечението в чужбина
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2017, 11:10:06 am »
Здравейте, имах 2 неуспешни опити за IVF в различни клиники в България. те не отговориха на очакванията ми. В първия случай, ембрионът не се прилага, във втория случай е имало аборт 4 седмици по-късно. За мен не беше лесно да се решим на друг опит. Но аз и съпругът ми решихме да опитаме за последен път, а после трябваше да прибегнем до сурогатно майчинство. Поради това търсехме клиника, в която да се извършват едни и други процедури. Нашият избор  падна на Украйна (останалото е изтрито от модератор поради нарушаване на правилата)
« Последна редакция: Октомври 19, 2017, 11:20:40 am от jam »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Проучване на ЕК за лечението в чужбина
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2017, 11:19:31 am »
Здравейте,

Проучването изисква да сте получили лечение в страна - членка на ЕС, каквато Украйна не е. Освен това, проучването изисква попълване на въпросник, а не публикуване на тема във форума.
И не на последно място - темата не може да се използва за реклама на клиники за сурогация.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!