0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #240 -: Септември 19, 2017, 11:43:30 am »
Момичета, днес ще раждс Ефра. Изпратете й положитела енергия! :-) Дано да мине леко!

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #241 -: Септември 19, 2017, 11:49:02 am »
Тя може и да е видяла мъничето вече. :D
Ефра късмет,вярвам че всичко ще мине леко.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #242 -: Септември 20, 2017, 11:26:30 am »
 :D Здравейге момичета,
Дойде и моя ред да се отчета. Снощи в 23:25 ч.се роди нашия малък дебеланко Йоан. За разлиа от малките габарити на майка си, той се роди 3, 700кг и 52см. С голямо търпение чаках нормалното раждане 10 часа но шийката стигна до 6см разкритие и не помръдна повече, въпреки медикаментите и вкрайна сметка в този късен час най-доброто решение бе секциото. Още съм в реанимация. Не съм го виждала от снощи. А с какви големи бузки е.
И така това е за сега от мен!
Хубав ден и успех на бъдещите мамчета. 8)
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #243 -: Септември 20, 2017, 11:33:10 am »
Честита рожба Ефра.Бъдете живи и здрави.На теб бързо възтановяване и прибиране в къщи,а на малчо едно безгрижно детство съпътствано с много любов и целувки от мама и татко
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #244 -: Септември 20, 2017, 11:54:48 am »
Можете да пишете в темичка подарък  http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52166.msg1153132#msg1153132

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #245 -: Септември 20, 2017, 18:50:18 pm »
Здравейте момичета.В 28 г.с съм!От днес сутринта съм като парцал.Адски много ми се вие свят и ми се гади!Да кажа че дори нямам апетит.Кръвното ми е 110/65 то по принцип си ми е такова.И много се потя. :( Миналалата седмица бях 5 дни в болница заради Т и разстлойство и бях на АБ.
Вчера бях на жк и всичко е наред с бебка.Смени ми диаспорала с нутри маг 3х1.
Отделно хемоглобина като ме приеха беше 100 после падна на 90 вливаха ми две системи желязо.Онзи ден пусках пак хемоглобин беше 100. Пуснах и желязо излезе си в норма.Но мн ме притеснява тази отпадналост.
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #246 -: Септември 20, 2017, 22:43:59 pm »
Ефра честити сини гащи живжи здрав да ви е малкия и бързо възстановяване на теб.
Кисми и аз съм 28 +3 г.с и аз съм така лошо ми е и ми се повръща.Вчера бях на преглед и ми казаха,че бебка не отговяря на седмиците по коремче отговаря с 1 седмица назад и е едва 1097 гр. Отделно се е обърнала надолу с главата,което много притесни аг ми и е много ниско.Ох не знам вече направо тръпки ме побиват само проблеми не свършват...Моля се да се доносим до край.При вас колко бяха бебчетата в 28 г.с? Мамите,които родихте как сте😍
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #247 -: Септември 20, 2017, 23:24:27 pm »
Една седмица назад не е много, може да навакса. С главата надолу си е най-нормално разположение на бебето. Няма за какво да се притесняваш. Наслаждавай се на бременността си!

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #248 -: Септември 20, 2017, 23:52:30 pm »
Danaq, всичко ще е наред. Това, че се е обърнала не означава че ще тръгне да излиза, а просто че ѝ е по-удобно в тази поза. Моите се обърнаха още в 24 гс не е никакъв проблем. Моите бебета са мънички също, но никога не са ми казали, че изостават. Важно е развитието. Не съм ги мерила в 28 гс, но акушерката ми беше казала, че в 28 гс бебето трябва да е около 1 кг.

Kissme какво ти казаха лекарите, от какво е била температурата? Предполагам са ти направили нужните изследвания в болницата. Ти нали нямаш вече температура?
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #249 -: Септември 21, 2017, 07:32:02 am »
Ми от вирус беше температурата.Още на втория ден е свалихме в болницата.Отделно бях на АБ заради задръжка на урина.Във вторник бях при АГ но той нещо не беше в настроение и не ми каза колко е порастнала само каза че си отговаря на седмицата.А и като ме приемаха в болницата на прегледа бебка беше с главата на долу и казаха че е нормално.Отделно те още се въртят така че твоето АГ само си прави проветрение на устата и ти създава притеснения.
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #250 -: Септември 21, 2017, 10:11:05 am »
Благодаря ви момичета. Вече съм доста по-добре. Вчера се гушкахме с бебо. И той е добре. Това секцио е кофти, бих предпочела нормално но нямаше как.
Даная, бебето си е мн добре. Имай напредвид, че тези размери не са съвсем реални. Ето и при мен има разлика. Казаха 3, 500 а се роди 3, 750кг. Затова не го мисли.
А това, че е с надолу с главата пак не е проблем. След седмица може да е седалищно а в 8 пак да се обърне. Това нищо не значи. Ти ако лежиш само на едната страна няма ли да се обърнеш на др страна като ти писне.
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #251 -: Септември 21, 2017, 12:48:41 pm »
Момичета да ви се оплача.Обикалям да се разправям с телк комисия понеже не ми достигат 50 дни.В крайна сметка Аг то ми вика че ще ми го издадът със задна дата а тез от телк ми казват че неможело.Съответно пък онзи ден голям карък съм ми литна амбулаторния лист от прегледа и днес от телка решиха да се заядаат и да ме върнат за това соответно отидох на частно да може да сваря телка и да подам документите.Попаднах на някаква гинеколожка която ме направи на нищо -че бебето ми било гладно как може да му причинявам това с какво съм се била хранила и някви такива направо се разревах.Съответно   аз съм в 28+3 дни а бебка отговаря на 29+5 дни и е 1.300.Да тези дни не се храня много но ми е мн кофти и само ми се повдига.За капак не можах да сваря телк комисията защото тази гинеколожка 5 часа спореше с мен че не трябвало само това ами и др документи докато не звънна на някой по просветен и каза това което аз бях и казала.А телка понеже са със супер дълго работно време от 8-12:00.И стресница ( херпес).ли излезе на устната.Нали не е опасна нещо за бебка
Вяра!!!Надежда!Любов!Време!
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #252 -: Септември 22, 2017, 18:46:44 pm »
Ами не знам момичета.Каза ми,че обиколката на главата отговаря,но коремчето изоставас една седмица.Чудя се да ходя ли за 2 мнение тя ме вика чак след 4 седмици.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #253 -: Септември 22, 2017, 22:53:11 pm »
Няма смисъл да ходиш за второ мнение.

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #254 -: Септември 22, 2017, 22:55:44 pm »
Здравейте, момичета-кокичета! Приемате ли нови-новенички попълнения? Аз съм малко бременна след сто_години_опити и ще се радвам да изкарам бременността с вашата прекрасна компания.  :grouphug:
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #255 -: Септември 22, 2017, 23:38:48 pm »
Златокоска,добре дошла и честито!Лека и безпроблемна бременност ти желая! В коя г.с си? ☺️
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #256 -: Септември 25, 2017, 17:01:34 pm »
Момичета здравейте,
Вчера ни изписаха с бебо и сме си вкъщи вече. Да не ви казвам тази нощ колко съм спала. Доста съм се напрегнала и съм с кръвно нетипчно за мен въпреки, че е в норма. И така гледаме се.
Пожелавам успех на всички бъдещи мамчета! :D
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #257 -: Септември 25, 2017, 19:37:27 pm »
Здравейте момичета :)

Първо Честито на Ефра!! Да ти е жив и здрав Йоан!! Голям бузанчо наиситна, почти 4 килца!!! Браво мамче!!! Ето видя ли, мина зора :) Сега се започва с "истинската забава" Дано е послушно бебе и спинка и папка и не плаче(много) , да можеш да се възстановиш бързо!!!!
Аз си продължавам с моите си болежки, ако ви кажа, че вече едва ходя, толкова много ме боли от долната страна корема, става на камък и имам чувството, че ще се отвори.. Срамната кост пък как боли.. изобщо... броя дните до секциото 47 още.. Дано имам сили да избутам до край!!!
Миналата седмица си изкарах акъла ( дето и без това хич го нямам тези дни) с това парче от тапата, но оттогава не е имало друг случай.. А също така и започнах слабителен чай всеки ден! Вечер преди лягане! Иначе няма ходене до WC.. Какви ли не други илачи пробвах и не става... Аз и по принцип си имам проблеми с това ходене по №2, но сега от хормоните е на ента степен проблема, и с близнаците бях така! Дори докато бях в болницата за задържане с момчетата, ми даваха хапчета от сена, всяка вечер.. Хем, че не ги препоръчват за бременни.. Лекарката каза, трябва ти нещо силно.. а само това работеше.. Иначе ставаше страшно.
И така.. Смених датата на секциото за 11 Ноември, Събота.. Да може мъжа ми да седи при мен и двата дена, че после е на работа... Пак да кажа, дано избутам дотогава.
Момата е с 2 седмици напред, доки не мисли, че ще изкарам до датата на секциото.. Аз се надявам силно - да издържа!!!
На Златокоска , добре дошла!
Кисми, успокой се, напълно те разбирам с това тичане по административни инстанции в БГ може човек да полудее и без да е в положение... Не се стресирай, поне доколкото ти е възможно, защото се отразява на бебето.. За стресницта - няма нищо, ще мине.. Но ти само спокойно!!!! Дишай! Ще мине и това!
Къде си Раши?
Лека седмица на всички :)

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #258 -: Септември 25, 2017, 19:43:50 pm »
Гальонди имам същия проблем с ходенето до вц направо днес бях вир вода от зор пия лактулоза,плодове всичко нищо не помага,за контракциите и аз се моля,че от 3 месец съм с проблема.Лежа по цял ден и броя дните дано изкараме поне до 36 г.с с малката😞,която си е и малка и без това на кг.Та ужаса край няма.Успех на теб ще се справиш ти си по-близо от мен до финала.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #259 -: Септември 25, 2017, 21:03:39 pm »
Даная, спокойно, де! Аз родих бебе в 42 г.с. само 3050 гр, ама е здрава и жизнена. Все още си е така слаба, но какво от това? Не се шашкай!