0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Изчерпан яйчников резерв
« Отговор #20 -: Юли 15, 2018, 23:30:06 pm »
Иска ми се тези стойности да не аа верни,аз за ФСХ какво ще кажеш,то пък е пафнало надолу.Възможно ли е това.Възможно ли е ФСХ да е в норма а АМХ да е 0.04.Верно на горната граница е ,но като знам колко по високо беше.Мисля да направя една консултация в Мемориал,но ме е страх да не ме върнат като видят стойностите ми
*
Re: Изчерпан яйчников резерв
« Отговор #21 -: Юли 16, 2018, 07:32:40 am »
В България съм чела, че под 0.2 препращат за съжаление за донорска яйцеклетка. ФСХ е високо. Ако на 3ти ден от цикъл е 1.5 пъти по-голямо от ЛХ говори за изчерпан яйчников резерв.  Пожелавам ти късмет и бебе на финал, независимо по какъв начин. Много жени раждат от донор, не гените биха те направили майка.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Изчерпан яйчников резерв
« Отговор #22 -: Юли 16, 2018, 09:25:47 am »
Лх ми е 7.7 това много ли е зле,а естрадиола 236.2.Моля тези които са ходили в Мемориал да кажат дали въобще започват стимулация в такъв случай.
Re: Изчерпан яйчников резерв
« Отговор #23 -: Юли 16, 2018, 09:32:12 am »
При предния ми опит с АМХ 0.19 в Турция ми направиха стимулаци и извадиха 3 яйцеклетки.Една ми я трансферираха на 3 ден.Опита беше неуспешен и използвах другите две които бяха замразили на 5 ден.
*
Re: Изчерпан яйчников резерв
« Отговор #24 -: Юли 16, 2018, 15:26:49 pm »
Днес ми излезе второто изследване на АМХ. Декември в месец със задържан фоликул беше 2, този месец е 2.3. Изследвах го точно заради това, че съм чела, че задържан фоликул  показва нереални стойности (не  знам защо).Но може положително влияние да е оказал и Иногинол-ът.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света