0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #300 -: Май 25, 2017, 12:26:03 pm »
Здравейте,момичета!! Малко се позагубих последните дни :? та ,честито .със закъснение на всички именици . Да са здрави и успешни!  :D На вас,честит най- българския празник. :D Бяхме на манифистация вчера. Малкия много се впечатли ,пък на тати му стана милно и носталгично.... :?
Хубав ден!!
п.п. времето и тук е зле.... :lol: така че не се ядосвай,Пеше.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #301 -: Май 25, 2017, 12:41:16 pm »
Зай писала съм ти Лс, там ме питай, аз съм с опит 4та година.  :o
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #302 -: Май 25, 2017, 14:16:11 pm »
Смайли, къде се губиш  :bighug:
  :bighug:

Тук съм, Зайче  :P Чета ви много редовно даже  :heartbeat:

Относно сушилнята, удобство е наистина. Обаче.... как ги вадите тези дрехи от там почти изгладени. Не ми се получава нещо на мен. Особено спалното бельо ... излиза като сдъвкано и изплюто, ако е по-голям размер (само на Дани излиза по-нормално), а ръбовете на чаршафите и на блузите се подвиват някак си навън. Друго си е да ги пусна на 400 оборота в пералнята и после на простора (като ще пускам сушилня, ползвам 1000 оборота на пералнята, че иначе има много дълго време да ги суши). Аз лично в топлите месеци и невалежнтие дни предпочитам да простирам. Изсъхват за почти същото време.

Искам да е съботааааа  :D
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #303 -: Май 26, 2017, 05:47:25 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
И аз искам да е събота, но утре. Днес завършва много тежък семестър за мен, имах много, наистина много групи и беше доста натоварващо. Вчера дори имах случка да ме натискат по телефона да пиша положителна оценка. Не писах, естествено (оставих го на поправка за наесен), даже вдигнах скандал по телефона. Цялата работа е толкова възмутителна, че просто... Ако ме видите по тв, да знаете, че ще е заради това - вече си имам врагове, защото не се поддавам на натиск и най-много да ме ступат някъде.

Смайли, сушилнята ми е много удобна в мъглата. И на мен не ми харесва, че излизат намачкани нещата, но предпочитам такива, вместо с миризма на мъгла. При нас беше един от сензорите за въздух, който показваше най-високи стойности тази зима, но май точно затова го спряха (Красно село). Сега се ориентирам по Павлово, който е сравнително далече. 

Злате, още през късната есен "виждам" как си купуваш сушилня  :D Особено с бебе и през зимата, такова нещо е незаменимо!

Хубав петък ви пожелавам!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #304 -: Май 26, 2017, 08:37:25 am »
Леле, Зайче, не ги говори такива. Никой няма да те ступа. Аман от такива "студенти".

Искам да ви кажа, че аз, която съм много толерантна към лошото време, вече искам този дъжд да спира и температурите да се качват. Какви са тия 11 градуса в края на май  :? А офисът ми е толкова студен, че си пускам и климатика на топло дори.
Позволете ми обаче да помрънкам пак и другата седмица като стане 28, че тогава пък ще ми е обратното  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #305 -: Май 26, 2017, 08:39:06 am »
Добро утро!  :)
Ех, нямат спиране тези дъждове, така ми се иска да е слънчево и да излезем на двора. А и тревата много порасна и е за рязане вече, но трябва пона два дни да не вали, за да изсъхне и да орежа поне тази около къщата, където играем.



Лек последен работен ден от седмицата!  :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #306 -: Май 26, 2017, 08:57:16 am »
Добро утро в този мрачен, МРАЧЕН петъчен ден. Това време наистина прекали. Понеже в началото на зимата обещах тая година да не мрънкам, то ме подлага на изпитания. То не бяха кучешки студове повече от месец, то не бяха студове по Великден, а сега и това - края на май не спира да вали и е ... ненормално хладно.
Благодаря ви Зайко и Марси за забавното кафе и хубавата закуска. Вчера пропуснах май, но 25.05. е не учебен ден за децата.
Лек петък ви желая, пък дъждовен или не - все тая.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #307 -: Май 26, 2017, 21:57:37 pm »
Пеше, във ваканция ли е Ники вече?
Хубав уикенд от мен! При нас от вчера са почивни дни и ние сме на вилата.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #308 -: Май 26, 2017, 22:46:22 pm »
Не е, бе свате, не е. От тази година и първи клас учат до 31.05. Нали Курнелията се засили да реформира образованието (сефте). И нов учебен план измисли и го гласуваха и направиха задължителен и чак тогава се сетиха, да пишат нови учебници, па да провеждат конкурси ... В крайна сметка за много първокласници започнаха без нови учебници. Та учеха по новата система, ама със старите учебници. И май същото се очертава за втори клас. Абе ... българска работа к`во да ти кажа.
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #309 -: Май 27, 2017, 04:50:47 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Събота е, радвайте се, работещи на редовна смяна  :lol:
Прекрасен ден ви пожелавам!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #310 -: Май 29, 2017, 06:34:13 am »
Успешна нова седмица, мили раздумковци  :D
Ние имаме теч в къщи, от някъде тече на съседката под нас, но не е от нас. Странна работа, но ще се разбере какво е. Вчера разбутахме вградния гардероб, в който държим пералнята, но там няма теч. Борбата продължава.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #311 -: Май 29, 2017, 07:25:42 am »
Добро утро!!! Слънчева,топла и успешна седмица ви пожелавам!! :D
Зайо,дано битката се окаже кратка и успешна,че иначе.... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #312 -: Май 29, 2017, 11:04:59 am »
Добро утро!

Страхотно кафе, Зайче  :). Успех с ремонта!

Най-сетне осъмнахме без дъжд  :) и огря слънце - не е за вярване  :).
Топла и успешна седмица!  :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #313 -: Май 29, 2017, 11:16:16 am »
Добър ден и от мен.
Зайко, благодаря за кафето.
Марси, и при нас за сефте няма дъжд, дано се задържи така.
В събота Ники беше на екскурзия. Водих я, посрещах, после водих на РД и прибирах .... и ме наваля само към 6543234567 пъти и умрях от студ. Аз и за това де оплаквах у фейса. И за черешите се оплаквах - ей сега ми донесоха още, а аз съм изчистила дамо 2,5 кг ...ще се вари сладко то се е видяло.

Предлагам закуска с череши (естествено):



Лека и успешна седмица!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #314 -: Май 30, 2017, 06:43:52 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Пеше, видях и във фейса зова ти за череши, но кажи как да дойда и да ти помогна с изяждането  :lol:
Нямаме развитие с теча, вчера са източили парното - явно не е от него. Днес ще спират водата и да видим. Аз съм да извикаме фирма с термовизионна камера, но не ме питат.
Хубав ден ви пожелавам!


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #315 -: Май 30, 2017, 08:18:05 am »
Добро утро :)
Зай, Честито да ти е името! Бъди жива, здрава и сбъдвай мечтите си! :)


 
Много е гадно така, като не знаеш от какво е този теч. Дано скоро се оправят нещата!
При нас днес от сутринта едно слънчице пече :) Хайде вече да е приятно и топло :)
Благодаря за кафето, а ето и закуската:


Лек и спорен ден на всички :)


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #316 -: Май 30, 2017, 09:02:10 am »
Здравейте, мили раздумковци!
Зай, честит имен ден и благодаря за кафето!
И за това, че ми береш дерт, на мен и черешите ми. То мойта работа се оказа „Много шум за нищо“ - сега ме чака основно пресяване на годните за консумация, понеже последните дни валя и са се напукали и почнали да гният. Абе разправии, колкото щеш. Сърцето ме боли, но май ще изхвърля много от тях. Направих си сладко и ще правя един сладкиш днес, пък другото ... ще го мисля в движение.

Смешно е, но ви е едно трепетно и развълнувано, сякаш моята учебна година свършва. И си чакам ДРЗ, за да ви видя всички.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #317 -: Май 30, 2017, 09:12:41 am »
Честит имен ден, Еми! :)

Пеше, направо си е лято вчера и днес, мушкай сандалите и върви на разходка, зарежи черешите, че утре като завали пак ще се оплакваш :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #318 -: Май 30, 2017, 15:52:12 pm »
Зай, честит имен ден и от мен, бъди здрава и все така позитивна! Хубав празник! :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #319 -: Май 30, 2017, 16:47:19 pm »