0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #240 -: Май 10, 2017, 12:19:46 pm »
... и платихме близо 160 лв. Не че е много различно дали ще е 160 или 140 или там някъде. ..
Нямате ли каско с    клауза асистънс - точно наскоро мъжът ми казваше , че имаме   двукратно пътна помощ на до 200км срещу допълнителни няколко лева    . За хора пътуващи често на дълъг път  си заслужава.

 И аз май   съм за нов телефон - пишете тук     моля .

И да почерпя , че вчера  имах личен празник  , раста ли , старея ли , няма значени -рожден ден  си е .


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #241 -: Май 11, 2017, 05:53:37 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Нимика, жива и здрава бъди!
Рево-то е много приятна машинка, но е голямо. Нашата кума първа си купи такъв от тук: http://revo.bg/revo-black-pearl-eleganten-i-izgoden-4g-hd-smartfon.html
Цената му е прилична, хубав е, има всичко, което на нея й трябва, с изключение на голямата батерия. Ние взехме най-скъпия модел - Power, заради мощната батерия. Още по-голям е, по-голям дори от моя Самсунг (вече на 3 години и половина, но ми е толкова прекрасен, че не го сменям, а и работи). Най-големият минус на Леновото беше, че е само с 8 GB вътрешна памет и независимо, че допълнителната карта можеше да се ползва като вътрешна памет - имаше проблем с организацията на данните. И затова новият тел. е с цели 32 GB. Много е смешно това, че е за две сим карти, но на мястото на втората може да се сложи карта памет. Задният капак не се сваля, което на мен не ми харесва, но така са го решили. Картите се добавят чрез изваждане на един панел от страни, което е леко трудно. И най-големият му минус, е че в ebay няма никакви аксесоари за него. Вярно, моделът е нов, от началото на годината е, но поне нещичко... ММ е взел силиконово калъфче - единственият възможен вариант. Обещаха, че скоро чакат и такива тип тефтер - поне да защитим и дисплея, когато е в джоба. С извито предно стъкло е, като на Самсунг Edge, но не толкова - просто леко е загатнато и не дразни. За водо и прахоустойчивост не смятам да го пробваме - просто да си е защитен, това е плюс, когато вали леко, а човекът говори по телефона - на мен ми се случва и винаги го правя с наклонена към телефона глава, за да го пазя от капките  :lol: За сензора за пръстови отпечатаци са ми казвали да се пробвам, защото още не са ги направили както трябва - имам на лаптопа, а приятелка миналото лято си беше блокирала нейния телефон със същото чудо. За два дни нямам повече впечатления, но общо взето сме доволни и двамата.

Хубав ден ви пожелавам!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #242 -: Май 11, 2017, 10:37:41 am »
Добро утро и от мен!

Ето и закуската към Зайковото кафе:



Времето продължава да е шантаво, снощи направо си беше студено. Днес пече (за сега), да видим как ще е после.
Вчера ходихме да гледаме децата как танцуват на сцена. Добри бяха и се забавляваха много. Днес пък им е патронния празник и трябваше да я заведа в 9 и ще я прибера в 12. А съм болнаааа и имам нужда просто да полежа на спокойствие , но нямам шанс. Утре поне е на училище цял ден, дано тогава успея да се пооправя.
Лек ден ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #243 -: Май 11, 2017, 21:15:19 pm »
Нимика, здраве и щастие за теб и семейството ти!  :)

Зайче, благодаря за информацията.

След като две денонощия валя, днес беше дори приятно :) - студено, но без валежи и си постояхме повече навън.
Приятна вечер на всички и успех на нашия участник на Евровизия, дано се класира за финала  :)


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #244 -: Май 12, 2017, 05:41:22 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Петък е, пожелавам ви приятен ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #245 -: Май 12, 2017, 07:59:56 am »
Добро утро!

Ще си "сръбна" малко от кафето на Зай, че този каймак така ме изкушава :D

Нимика, Честита да си, макар и с малко закъснение! С тези прекрасни лентички в подписа ти няма как да старееш - те дават толкова сила и младост :heartbeat:

Тук вчера времето беше просто превъзходно. Направихме си дългааа разходка от около 6 часа :oops:. Бебата едва дочака да се приберем и предаде фронта, къпах я и я кърмих заспала :lol:. И сега продължава да спи... Купихме й първата рокля, че ще я водим на бал, малко светско представяне, хахахаа
Дано и днес е така слънчево и лятно, за да се насладим отново на паркове и градинки.

Хубав и весел петък!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #246 -: Май 12, 2017, 08:56:33 am »
Добро утро, банда!
Зайко, страхотно кафе, благодаря.
Закуската:



Вчера мина патронният празник на малката. Което значи, че 1) водих я и я прибирах след 3 часа и 2)не купих купони, защото столът не работеше, та ходих днес. Което пък значи, че от вторник си боледувам ей така между другото. Тогава я водих на офталмолог, с сряда на концерт. Влошавах се ама няма време. Знам си, че ще се оправя след 1 ден активно лежане, но няма шансове до утре. Мивката ми е пълна със съдове, но на Кръстю не му се миели чинии снощи  :o Нищо днес ще му се наложи да му се прище да ги измие  :lol: Не е чак толкова тежко положението в интерес на истината, но някои хора трябва да свикнат, че когато съм болна, съм болна.
Оплаках се най-после, сега отивам да пия фарвекси и др. гадости и дано се оправя.
Времето вчера беше страхотно, но днес е мрачно и даже росеше одеве.
Лек петък на работещите, а на всички останали просто прекрасен петък!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #247 -: Май 13, 2017, 07:38:11 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D


Днес празник има Петето - жива и здрава да ни е!

Хубава събота ви пожелавам!

« Последна редакция: Май 13, 2017, 07:55:49 am от little_rabbit »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #248 -: Май 13, 2017, 08:14:05 am »
Добро утро,раздумки!! :D Капризно и непостоянно време,но днес със сигурност ще е слънчево тук!! Пеше,не знам точно какъв празник имаш,но да ти е честит!! И много,много здраве ти желая,защото сега точно имаш нужда от това,май! :lol: Няма да се предаваш!! :wink:
Хубава събота на всички ви!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #249 -: Май 13, 2017, 11:03:01 am »
Здравейте, мили хора!
Зайко, страхотно кафе! За благодарност и в твоя чест предлагач „заешки“ сандвич:



Рачо, адашчето има РД днес, не аз.

Та Адаши - честит празник!



Лек и топъл уикенд!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #250 -: Май 14, 2017, 07:11:49 am »
Добро утро в неделя, мили раздумковци  :D
Пожелавам ви прекрасен ден!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #251 -: Май 14, 2017, 10:20:21 am »
Добро утро, банда!
Имаме си музикално кафе, и понеже е след 10 часа в неделя, трябва да хапнем по-сериозно:



Лека и все така топла неделя!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #252 -: Май 15, 2017, 05:36:47 am »
Добро утро в понеделник, мили раздумковци  :D
Обещават ни дъждовна седмица, да видим ;)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #253 -: Май 15, 2017, 07:01:19 am »
Добро утро!! :D Красиво,"начално" кафе от Зайо,за старт на седмицата! Наистина ,нека е без дъждове или поне да са умерени. Тук слънцето се е засмяло "до уши" и предвещава един хубав ден! :D
Нека е слънчева и вашата седмица!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #254 -: Май 15, 2017, 08:33:53 am »
Добро утро и от мен, мили раздумковци!
Благодарение на Зайко си имаме кафе с мече, нека му намерим и подходяща закуска:



Тук също пече и се надявам, да си остане така хубаво.
Лек ден и успешна седмица!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #255 -: Май 15, 2017, 09:52:08 am »
Да ви се опракавм ще спират водата, миналото лято едни съседин по диагнол скъщата си вдигнаха сграда, нова, купиха стара къща, изглежда добре, сега ще им прокарват водопровод, а ние без ода, с 2 кофи, 1 шише минерална и 1 за тоалетната да видим как ще изкарам 7-8 часа. Хайде да не вали тоя път...


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #256 -: Май 15, 2017, 10:37:09 am »
Добър ден и от мен :)
Ето ме вече в отбора на порасналите  :D :D :D
Благодаря за пожеланията Зай, адаши и Рачо :)
Дай Боже всички да сме живи и здрави и да сбъдваме мечтите си!
Благодаря и за мечешките кафе и закуска - много са сладки  :)
При нас сутринта като че ли беше по-слънчево, от половин час нещо се мръщи - аха, аха да завали :(
Лек и прекрасен ден и от мен :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #257 -: Май 15, 2017, 12:54:56 pm »
Много сладки мечета  :)

Пете, и тук да ти пожелая най-вече здраве- за теб и семейството ти, да си обичана и много щастлива!  :)

Приятен ден и успешна седмица на всички!  :)

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #258 -: Май 15, 2017, 15:05:13 pm »
Фанте, в такива случаи просто излизам навън, докато водата или токът дойдат. Помня в началото на 90-те, когато спираха всяка вечер тока, баба ми си хващаше топлия трамвай за един час вместо да седи на студено.  :wink:

Хубава седмици на всички ви!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 16
« Отговор #259 -: Май 15, 2017, 17:12:14 pm »
По добре  че не разбрах що за ремонт е този, вода има в изобилие, жива съм като изключим МЦ  :lol: