0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #200 -: Януари 11, 2018, 07:57:21 am »
Ясно, не знам, нашата събира учебниците за 3 клас все още. Дори имат дни с по 6 часа, т.е. носи 6 предмета - учебник, тетрадка, помагало .... :)
Важното е да му е удобно на детето.
Продайте я тази, доста хора ще рпявят интерес, предполагам :)
*
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #201 -: Януари 14, 2018, 00:47:17 am »
Момичета, дайте ми идея за подарък за бебе! Моята приятелка е бременна с трето дете, всичките са момчета. Вече се изчерпах откъм идеи.

Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #202 -: Януари 14, 2018, 10:00:19 am »
Блу, може от тези книги дневник да и вземеш те са до 5 г. което ми напомня, че скоро не съм писала в този на Алек :lol:
Иначе обичайните дрехи, музикални играчки, завивки, чувалчета или пък албум и рамка за снимки...
*
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #203 -: Януари 14, 2018, 22:22:51 pm »
Е, баш обичайните не стават, защото тя си има всичко от големите. За второто й подарих много красив сенник за количката. Иначе и за двете съм й подарявала подвързия от плат за медицинския картон. И за третото ще има, но ще го изчакам да се роди, за да му избродират името и рождената дата на нея. И за друго не се сещам.
Дневникът звучи интересно. За голямото дете го попълни мъжът ми, като дисциплиниран баща. Обаче отвеяната майка още не е свършила тази работа за номер две. И кой знае дали някога ще я стигне до нея.

*
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #204 -: Януари 15, 2018, 20:38:01 pm »
Може и да си няма всичко. Аз примерно шезлонги не съм купувала, а е полезна вещ :) Иначе сребърна лъжичка, комплект шишета биха били от полза, някакъв джобарник за кошарата, не се сещам за другото им име.
*
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #205 -: Януари 16, 2018, 19:57:25 pm »
Момичета, коя марка е по добра   KinderKraft или Graco за стол за кола в група 15—36.
На Бритакс само Adventure без изофикс намирам, а е с черна тапицерия и лятото ще е много топло, моята кола е без климатик.
Re: Нашите пораснали деца през 2017 г.
« Отговор #206 -: Януари 17, 2018, 09:00:04 am »
Блу, аз бих се зарадвала на нещо такова:
https://www.tickles.shop/bebe/
Активната гимнастика им е много хубава, но и скъпа де.
За книгите дневник си признавам, че изобщо не ги попълних... А специално си бях поискала и свекърите ми бяха подарили една и кумата друга ...

И аз съм на темата с велосипедите.
Дъщеря ми е висока около 121см.
Мислим да й вземем 20"-ово колело. До лятото трябва да стане за нея.
Идеята е при най-ниското положение на седалката крачета да стъпват на земята.

20'' ще й е добре и в момента.
Аз в крайна сметка взех 24'' за племенника (май е висок 123-124 см). Но моделът е с по-ниска рамка и седалка и ми казаха, че ОК и за по-ниски деца.
http://velozone.eu/bg/velosipedi/drag-hardy-junior-24-boy.html