0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #20 -: Март 20, 2017, 23:32:13 pm »
Здравейте, какво значи спад на температура в 13ден -36.3°,покачване два дни на 36.4°,36.6°,36,5° и отново спад на 18 ден 36.4°и отново покачване до 36.7° :?
Допустимо е да има спад на температурата за един ден, имам предвид понижаването на 18-ти ден от цикъла, дано в следващите дни температурата се задържи висока.
При така описаните стойности, според мен овулацията е била около 14 ден от цикъла, но по-удобно за коментар би било, ако е видима графиката и се направи съпоставка с БТ във фоликулна фаза. Дано в следващите дни БТ се повиши още и се задържи висока!

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #21 -: Март 21, 2017, 22:53:07 pm »
Благодаря, аз се притесних че нещо не е в ред..... Да покачва се , ще направя графиката видима. Ако е била овулацията през 14 ден, сме нацелили момента без да искаме 😃
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #22 -: Март 24, 2017, 14:28:36 pm »
Здравейте,ако може някой да ми погледне графиката и да коментира до този момент,защото се обърках и не мога да разбера дали иЗобщо е имало ову с тези температури,искам само да отточня за 17 ден имах мигрена с еднократно повръщане.Там ,където съм отбелязала цс ,че е белтък при мен не е ,а е водниста,но за съжаление няма как да се посочи в календара. И друго нещо винаги към 18-19 ден имам чувствителност на гърдите ,а този не,което ми е много странно.Извинявам се,но ще прикача графиката ми като снимка ,тъй като съм от телефона и не мога да си я поставя в момента.Благодаря предварително.
« Последна редакция: Март 24, 2017, 14:32:02 pm от danaq999 »
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #23 -: Март 25, 2017, 07:23:17 am »
Здравейте.Можете ли да ми кажете на какво се дължи това зацапване на 14 ден(за пръв пат ми се случва)Благодаря предварително!
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #24 -: Март 25, 2017, 10:52:03 am »
danaq999, а тестове за овулация правила ли си в този цикъл? Изхождайки от графиката, според мен овулацията може да е била както около 19 ден от цикъла, така и около 14-15 ден (а на 19 да е единично падане на температурата, понижаване за един ден е допустимо), дано БТ днес да се е повишила още. Колко беше температурата тази сутрин? Тестове за овулация биха помогнали да доуточним фертилните дните, но е добре, че сте правили опити през целия период и ти желая успешен цикъл! :)   

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #25 -: Март 25, 2017, 10:57:34 am »
Ами тази сутрин беше 36,7 за съжаление тестове не съм правила този месец...притесняваме факта,че обикновенно имам болки в гърдите по това време пък сега нищо,което е странно и се чудя дали да не би да не е имало ову този месец.Благодаря за отговора ще видим как ще се движи бт след това ,а за 14 ден пропуснахме попринцип 15 бяхме активни и 19.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #26 -: Март 25, 2017, 11:09:48 am »
А попринцип досега като съм правила тестове за ову са били + или на 16 и 17 ден или на 17 и 18 ден,ако изходим от това мисля,че си права,че ако е имало ову е била по-скоро на 19 ден,но пък цикъла ми в последните месеци варира на 30-31 дни и не знам обърках се вече.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #27 -: Март 25, 2017, 11:16:09 am »
Здравейте.Можете ли да ми кажете на какво се дължи това зацапване на 14 ден(за пръв пат ми се случва)Благодаря предварително!

В дните за О. може да има леко зацапване и то да не е свързано с проблем, а със самата овулация. Но може и да е във връзка с евентуално възпаление, зависи дали имаш някакви други притеснителни усещания.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #28 -: Март 25, 2017, 11:51:26 am »
А попринцип досега като съм правила тестове за ову са били + или на 16 и 17 ден или на 17 и 18 ден,ако изходим от това мисля,че си права,че ако е имало ову е била по-скоро на 19 ден,но пък цикъла ми в последните месеци варира на 30-31 дни и не знам обърках се вече.
при цикъл 30-31 дни се очаква овулацията да е около 16-17 ден, но може да има леко изместване на дните за О.

Ами тази сутрин беше 36,7 за съжаление тестове не съм правила този месец...
дано още да се повиши температурата в следващите дни.

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #29 -: Март 25, 2017, 12:51:36 pm »
Благодаря ти Марси,че се отзова.Желая ти прекрасни събота и неделя.😊😊😊
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #30 -: Март 25, 2017, 18:08:19 pm »
Здравейте.Можете ли да ми кажете на какво се дължи това зацапване на 14 ден(за пръв пат ми се случва)Благодаря предварително!

В дните за О. може да има леко зацапване и то да не е свързано с проблем, а със самата овулация. Но може и да е във връзка с евентуално възпаление, зависи дали имаш някакви други притеснителни усещания.
Ами не мисля да има проблем защото го видях вечерта и не беше много,но днес нямах нищо.А според теб дали ми е минала овулацията?
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #31 -: Март 25, 2017, 18:33:01 pm »
Здравейте.Можете ли да ми кажете на какво се дължи това зацапване на 14 ден(за пръв пат ми се случва)Благодаря предварително!
В дните за О. може да има леко зацапване и то да не е свързано с проблем, а със самата овулация. Но може и да е във връзка с евентуално възпаление, зависи дали имаш някакви други притеснителни усещания.
Ами не мисля да има проблем защото го видях вечерта и не беше много,но днес нямах нищо.А според теб дали ми е минала овулацията?
Овулацията в повечето случаи настъпва до около 24ч. след положителен тест, но може и повече - до към 48 часа.
Температурата добре се е повишила, вероятно е минала овулацията в този цикъл, успех ти желая!  :)
« Последна редакция: Март 25, 2017, 18:37:29 pm от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #32 -: Март 26, 2017, 08:04:26 am »
Здравейте.Можете ли да ми кажете на какво се дължи това зацапване на 14 ден(за пръв пат ми се случва)Благодаря предварително!
В дните за О. може да има леко зацапване и то да не е свързано с проблем, а със самата овулация. Но може и да е във връзка с евентуално възпаление, зависи дали имаш някакви други притеснителни усещания.
Ами не мисля да има проблем защото го видях вечерта и не беше много,но днес нямах нищо.А според теб дали ми е минала овулацията?
Овулацията в повечето случаи настъпва до около 24ч. след положителен тест, но може и повече - до към 48 часа.
Температурата добре се е повишила, вероятно е минала овулацията в този цикъл, успех ти желая!  :)
Благодаря ти много.Хубав уикенд ти желая!
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #33 -: Април 03, 2017, 18:53:26 pm »
Здравейте на всички искам да попитам при бременност нормално ли е Базалната температура да скача до 38 градуса? Със ставане от леглото ? Бременна съм в 11 г.с. Имам грип и възпален нос и от хремата ми се вдига малко т.т. До 37.5 е стигала и бързо пада започват да ме избиват топли вълни и да се потя!
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #34 -: Април 03, 2017, 21:03:51 pm »
Здравейте на всички искам да попитам при бременност нормално ли е Базалната температура да скача до 38 градуса? Със ставане от леглото ? Бременна съм в 11 г.с. Имам грип и възпален нос и от хремата ми се вдига малко т.т. До 37.5 е стигала и бързо пада започват да ме избиват топли вълни и да се потя!
Как я мериш температурата? Анално, вагинално?
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #35 -: Април 03, 2017, 21:46:18 pm »
Анално я меря
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #36 -: Април 03, 2017, 21:53:18 pm »
Според мен е височка за бт,както и за Тт при бременност,но не знам дано не съм права.Успешна бременност и бързо оздравяване.
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #37 -: Април 03, 2017, 21:54:29 pm »
Тя аналната май винаги е по-висока и от нея се вадеха няколко единици, но по-запознат да каже :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #38 -: Април 03, 2017, 23:31:22 pm »
Отидина лекар, заради настинката вдигаш температура! От аналната температура се вади 0,5 единици и това ти е телесната. Тоест ти е била 37,5.. което си е малко или много температура. Отивай на лекар и взимай мерки
Re: Дайте да ви видя графиката - 13 тема
« Отговор #39 -: Април 04, 2017, 15:36:05 pm »
Добре е да се каже да отида на лекар но да си бях в България
Тук в Англия ако нямам кървене не те взимат на сериозно.
Бях при лината си лекарка тук и тя ми препоръча чай от карамфил с много лимон и мед!
И ако вдигна температура парацетамол.
Това е от докторите тук!
Затова и попитах тук за температурата.
Благодаря ви