0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #240 -: Октомври 28, 2016, 08:42:11 am »
Добро утро.

Ихааа - и кафето и закуската сервирани, само да засядаш на масата. Аз днес бях решила да си купя прясно мляко за закуска, че имам едни козуначени кифлички ( не, не съм ги правила аз). То пък се оказа, че магазините, които са ми по пътя в 7:55 още не работят, та малко се отклоних за да си купя. После закусвах и се забавих.

Лек петък ви желая!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #241 -: Октомври 28, 2016, 10:01:50 am »
Добро утро ,дами! :D Позагубих се тези дни,но имах малко задачки ,за наваксване!! :lol: Теди,честит рожден ден,макар с няколкочасово закъснение. :lol: Бъди здрава и щастлива.Колкото за "определената възраст" това май са някакви хорски измишльотини ,ама нейсе!!! :wink: То пък хубава възможност за едно приятно семейно тържество,нали? :wink:
Пете,само така ,с хубави новини и напред. Пиши ,когато решат за трансфер. :)
Мише,стига бе..... :( То едва се застуди,щамът Хонконг още не ни е превзел и вие вече ..... :? Да се оправяте бързо.!!
Застудя си при нас ! Направо зимно! :( като за бургаска зима де,калпазанска... :lol: Ама трудно се излиза вече,че вятъра е лош,а малкия иска да търчи... В такива периоди,с детски центрове ли си решавахте въпроса? Не знам какво да правим... :lol:
Хубав петък и...... яваш с работата!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #242 -: Октомври 28, 2016, 10:15:17 am »
...
Пете,само така ,с хубави новини и напред. Пиши ,когато решат за трансфер. :)
.....
Преди малко ми звъннаха, Рачо! :) Утре е денят, живот и здраве в 7.30 да съм на линия :)
д-р Петрова каза, че "детенце се развива добре"! :)
Благодаря ви отново, че ме мислите, и че сте с мен!  :bighug: :bighug: :bighug:
Рачо, ако може и половин час да е навън щурчо е ОК, иначе да - в детски центрове, но се оглеждах винаги - ако има болни - бягаме от там!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #243 -: Октомври 28, 2016, 10:27:06 am »
Рачка, нямате ли някоя градинка между блоковете, където е по завет, че вярно при вас си е ветрилник, но в моркста предполагам е най-страшно. Та ако имате някоя квартална по скътана градинка, извеждайте го там. Аз детските центрове не съм ги ползвала, само за РД.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #244 -: Октомври 28, 2016, 10:53:04 am »
То обяд станало, ама аз днес си поспах до късно :oops:. Цяла вечер бях кукуряк - ставания, разходки...не ми беше нещо ок спането, та чак сутринта успях да дремна. Ще се възползвам от масите, каквото е останало :D
Петенце, отново радостна новина и така да е до края. За Хелуин ще си маскирана като бременна. Пожелавам, обаче, маскарадът да продължи поне 9 месеца :wink:

Лек и спокоен петък на всички!
« Последна редакция: Октомври 28, 2016, 11:21:17 am от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #245 -: Октомври 29, 2016, 05:34:04 am »
Добро утро :)
Хайде да сложа масата и да потеглям :)
Стискайте палци! Вие сте моят късмет :)


Приятни почивни дни!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #246 -: Октомври 29, 2016, 06:16:01 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Петенце, с теб сме  :heartbeat:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #247 -: Октомври 29, 2016, 10:18:18 am »
Здравейте отново! Върнаха ми прекрасно ембрионче :) Дай Боже да се имплантира! Благодаря отново ,че сте с мен ❤
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #248 -: Октомври 29, 2016, 10:35:55 am »
Добър ден.
Доста студено е и тази сутрин, но си пожелавам малко повече слънце днес.
Пете, благодаря за хубавото кафе и закуска! Ще се имплантира, на късмет сме ти, знаеш. :crossfingers:
И да не забравите, че от утре минаваме към зимното часово време. Ще спим 1 час повече.

Искам отново да благодаря на всички за прекрасните пожелания! Получих много хубави изненади от семейството и колегите. :D
Спокоен уикенд на всички!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #249 -: Октомври 29, 2016, 10:53:38 am »
Петенце,  :heartbeat: yahoo_17

Вече е по-хладничко навън, но пък слънчицето свети и е приятно за разходки :)

Весели почивни дни!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #250 -: Октомври 29, 2016, 11:00:11 am »
Добър ден от мен!
Адашче, това ти ембрионче ще е момата.
Днес станах към 8, но реших да направя палачинки, та се позабавих. Ние закусихме и ще почерпя и вас:





Тук може и да е студено навън, но пече. Домочадието е нахранено, печката гори, мъжът реже дърва на двора, а детето си пише домашните. Е това ако не е щастие ....
Желая ви прекрасен и щастлив уикенд!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #251 -: Октомври 29, 2016, 14:15:37 pm »
здравейте! Петя,спокойни и безпроблемни девет месеца!!! :D Почивай и събирай сили,че ще ти трябват! :D Днес прекрасен ден тук.Температурите около вчерашните ,но го няма пустия вятър и даже слънцето напича!! Супер! Бяхме навън и даже успяхме да купим зимна шапка на юнака! И аз като Пешек - " Е,това ако не е щастие..." :lol: Ако е все така зимата,въобще няма да поглеждаме към разните детски центрове :wink:. За хубавата зима ви завиждам аз! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #252 -: Октомври 29, 2016, 19:18:38 pm »
Хубав уикенд и от мен! Надявам се, че сте много здрави и усмихнати!

Рачо, при нас няма детски центрове или почти няма, така че това отпада като вариант за разходки. Няма по-хубаво нещо от чистия въздух, макар и за половин час. Местните казват, че няма лошо време, а само неподходящо облекло.  :D Моите излизат навън. А и Тео все пак не е новородено (въпреки че момата е родена през ноември и също съм я изкарвала всеки ден).

Пете, чакаме положителния тест.  :goodluck:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #253 -: Октомври 30, 2016, 06:13:23 am »
Добро утро в неделя, мили раздумковци  :D
След като се успивах цяла седмица, най-накрая днес станах навреме  :lol: По новото време ;)
Успешен ден ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #254 -: Октомври 30, 2016, 08:52:41 am »
Добро утро в неделя!  :)
10 градуса е тази сутрин, безоблачно небе и слънчице  :). За разлика от вчера, когато осъмнахме при  -2 градуса и слана, днес изглежда времето ще е прекрасно.

чайче от мен :)


Желая хубав ден на всички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #255 -: Октомври 30, 2016, 10:06:41 am »
Добро утро и от мен :)
Благодаря Зай и Марси за сутрешните сладости  :wink:
Адаш, ха Дано!  :heartbeat:
Благодаря, момичета и Рачо! Щом вие сте с мен - ще стане!  :bighug: :bighug: :bighug:
Аз поспах подобаващо днес :)
Изпратих моите на село, а за мен - почивка :)
При нас също е слънчево, но духа един гаден вятър....
В нас през прозореца ще се препичам :)))
Лек и приятен неделен ден!
« Последна редакция: Октомври 30, 2016, 10:09:03 am от petqst »
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #256 -: Октомври 31, 2016, 06:04:29 am »
Добро утро в понеделник, мили раздумковци  :D
Последен ден на месеца, пък първи на седмицата - дано да е хубав!
Успешна седмица ви пожелавам!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #257 -: Октомври 31, 2016, 07:49:41 am »
Добро утро и от мен :)
Зай, както винаги е сервирала кафето, Благодаря  :)
От мен закуската, че адаша сигурно още пътува от училище до вкъщи  :wink: :


Лека и спорна седмица на всички :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #258 -: Октомври 31, 2016, 08:55:17 am »
Добро утро!
Пете, адаша ти си е у дома (два дни ваканция :lol:).Поспа малко, пи кафе и сега гледа катеричоците по Никалаудия.
Вчера и при нас беше слънчево, но духаше ужасно гаден вятър. Ние си бяхме на село, изпекохме последните чушки за сезона, мъжете вариха ракия (за пореден път). Хубавото е, че виното е готова и снощи за награда си сипах 1 - 2 чашки - добро е. :lol:

Лек ден и лека седмица!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 15
« Отговор #259 -: Октомври 31, 2016, 08:59:11 am »
Добро утро и от мен :) чудесно кафе и закуска,вземам и от двете докато спи Алек :) имахме гости уикенда брат ми и снаха ми,а Алек е с 40 градуса от вчера та е и на антибиотик вече...мрън,оплаках ви се :lol:
Успешна седмица на всички...