0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #200 -: Август 31, 2016, 10:25:14 am »
И ние вече си имаме християнче и най-добрата кръстница! Вчера всичко мина повече от чудесно. Малката не плака грам и накря дори гушка чичо поп, а тя много рядко гушка непознати. Чичо поп е набор 79 и не е типичният брадясал и плашещ децата  свещеник
 Още от самото начало каза, че държи детето да е спокойнп, а на родителите комфортно, затова бяха поставили стол, за този, който държи детето. Редувахме се с мм и кръстницата. Малката беше въодушевена, че я топнаха в казана и малко се размрънка , като я извадиха, но беше за кратко. В заведението се забавлява и игра с дечица, беше много весело. Пиша си 6+ за избора на час за кръщенето - 17. Александра беше наспана, нахранена и изведена навън във времето ѝ за следобедна разходка.
Черпя ви с торта по случай кръщенето и имения ден на Сшънчогледка.
А ето я и нея с любимата ни кръстница!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #201 -: Август 31, 2016, 11:59:46 am »
Ех, ама разкошно е това ново християнче  :heartbeat: Да ви е жива и здрава и все така послушна, както на кръщенето  :P
И ние много си харесваме нашия поп. Той като махне расото и остава по тениска на Iron Maiden отдолу  :lol:

Май не съм ви казвала, че ние Дани го водихме два пъти на бебешки театър в началото на лятото и много му хареса.
В НДК в зала 4 се играят тези пиеси за най-малките - Усмихни се и Бебешка пиеса (за деца между 1 и 3 г).
Присетих се, защото от средата на септември театърът пак започва да работи.
Сега набелязах ето тази  (тя е за над 2 г.)
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #202 -: Август 31, 2016, 12:09:51 pm »
Честито Християнче, Синеочка! Да е жива и здрава и много щастлива!
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #203 -: Август 31, 2016, 13:32:05 pm »
Честито християнче, страхотна е Слънчогледка!

Усмивки, Моника е гледала в яслата куклен театър, даже е седяла през цялото време.Мен много ме учуди това.Тя бързо губи интерес.

Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #204 -: Август 31, 2016, 14:07:53 pm »
Честито ви християнче :) много е сладка слънчогледка пу-пу
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #205 -: Август 31, 2016, 14:15:56 pm »
Честито, Синеочка  :D,
бъдете здрави и щастливи, прекрасна е твоята Слънчогледка!  :D

Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #206 -: Август 31, 2016, 14:53:23 pm »
Усмивки, Моника е гледала в яслата куклен театър, даже е седяла през цялото време.Мен много ме учуди това.Тя бързо губи интерес.
И Дани много ме изненада, защото още пролетта го водихме на цирк Бакански и го издържа целия. Дори по време на антракта напираше да се връща бързо вътре. Е, накрая, танцуваше между седалките и се разконцентрира, но важното е, че му хареса и се забавлява.
Аз не бях ходила на цирк от едно време и на мен също ми беше много интересно - особено номера с колелото и номера с моторите в сферата.

Иначе тези постановки, за които писах са специално направени. Обстановката е доста разчупена. Можеш да седнеш, да полегнеш на килимче и така да гледаш. Можеш да се разхождаш, стига да не пречиш на другите, разбира се.
В "Бебешка пиеса" има само движения, звуци, светлини. Като някакъв визуален спектакъл по-скоро е направено.
А в "Усмихни се" има кратка история и е с възпитателна цел.
По 25-30 мин са, за да не омръзват. И накрая оставят децата да поиграят с декора. Раздават им топки или маракаси. На едната пиеса им пуснаха машина за сапунени балони и беше голяма забава.

Сега тази новата, която съм набелязала е за мааалко по-големи и ще видим как ще е.
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #207 -: Септември 01, 2016, 12:56:34 pm »
Усмивки такова чудо в наше село няма :) Понякога завиждам на софиянци, друг път като се сетя каква лудница е, се радвам на нашето градче.

Да са живи и здрави всички Симеоновци!

Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #208 -: Септември 01, 2016, 13:36:02 pm »
Честит имен ден на Мони на Руми днес!

Честит имен ден на патерици на Александровците и Александрите. Сещам се за Слънчогледка и Алек, но сигурно има и други.

Да бъдат всички празнуващи здрави и щастливи!

Маги, хич не сме за завиждане наистина в повечето отношения ... Като вземеш само "чистия" въздух и времето за придвижване от точка А до точка Б.... Ама това си е цяла една друга тема.
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #209 -: Септември 01, 2016, 15:03:52 pm »
Честито на всички християнчета! Този уикенд ударно покръстване май :)
Честито и на всочки именници!
Всички да са здрави!
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #210 -: Септември 01, 2016, 22:15:52 pm »
Здравейте! Не съм писала отдавна, но ви чета ежедневно.
 Честити християнчета, честито и на именниците в последните дни!
Ние растем и опознаваме света активно. Никнат зъбки по бърза процедура - вече имаме 3 горе и 3 долу. От около седмица ни мъчи и един предкътник. Малечка пълзи светкавично, а от 2 седмици се изправя по всичко до което се докосне. Върви без страх, държейки се за мебелите или за ръцете на мама. Страшно се забавлява на люлките, но лошото е че най-близката ни площадка всъщност не е много близко... Яде всичко и по всяко време. От няколко дни я слагам с нас на масата, че иначе е голям рев и просене на храна, сякаш не съм я нахранила преди 5 мин.
Това е от нас накратко. Приятна вечер :)
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #211 -: Септември 01, 2016, 23:23:30 pm »
Благодаря за пожеланията за голямото ми момче, което днес има имен ден :)

Ето и почерпка:



   La vita è bella
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #212 -: Септември 02, 2016, 10:45:23 am »
Руми, честит имен ден на момчето! Да е здраво и много щастливо!
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #213 -: Септември 03, 2016, 11:35:36 am »
 Здравейте и от нас. Тази седмица нямам много време за писане и затова на патерица поздравявам всички именици!

Днес нашето малко момиченце става на 1 г. Измина неусетно първата година, откакто щастието влезе в дома ни. Понякога се чудя дали аз съм дала живот на нея или тя на мен, с осмислянето на целият ми свят. Преди нея не съм знаела какво е да обичаш безусловно. Представях си го, но истинското чувство не може да се опише с думи. Благодаря ѝ, че ни избра и озари дните ни!

Почерпете се от тортата на Слънчогледка!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #214 -: Септември 03, 2016, 15:51:21 pm »
Здравейте от нас завърналите се от почивка :) благодаря за пожеланията за именния ден :)
И тук честито на Слънчогледка :lol: :balk_19: :balk_12: :balk_7:
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #215 -: Септември 03, 2016, 20:47:18 pm »
Честит Рожден Ден на малката Александра, да расте здрава, усмихната и много щастлива!  :balk_19: :balk_12: :balk_9:
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #216 -: Септември 03, 2016, 21:21:07 pm »
Честит рожден ден на Слънчогледка! Да бъде здрава и да расте щастлива :)
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #217 -: Септември 03, 2016, 22:00:47 pm »
Честит рожден ден на прелестната Александра :) Желая здраве, смях и безгрижни игри :)



   La vita è bella
*
Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #218 -: Септември 03, 2016, 23:15:57 pm »
Синеочка, честит първи рожден ден на твоето момиченце! Да е все така усмихната и чаровна! 😃 И тортата е хубава!





Re: Августовска ваканционна тема за най-малките
« Отговор #219 -: Септември 03, 2016, 23:53:40 pm »
Честито на Слънчогледка и от мен  :balk_19: Нека да е жива и здрава и за напред да озарява дните ти Синеочка.да я на целуваш от мен и ще  се почерпя виртуално с тортата задължително  :hungry:
и аз от много време не съм се вясвала..Цяло лято по-улиците бяхме и все още.Боги-Турбото вилнее по-цял ден чудейки се каква беля да  свърши.Е не се оплаквам само е по-крив като изскарва зъби.От днес даже започнах да го уча самостоятелно да се храни с лъжицата.Като за първи ден се справи прилично омаза всичко наоколо.не очаквах нещо по-различно.Важното е че се забавляваше много ,както и аз. ето го и него

Make an ovulation ticker
Дядо го няма-04.08.2015 г.