0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #880 -: Септември 13, 2016, 10:13:57 am »
Здравейте!  :)
Много е хубав новият дизайн на сайта  :)

Марси, това са чудесни Монтесори занимания да знаеш  :P
Смайли, техните игри на двора са все Монтесори :P, но за деня два комплекта дрехи на дете омазани с кал, вповече ми дойде  :), та исках да си го спестя на следващия ден, не че ми се получи  :lol:. Пак едни чудни торти правиха, манджички някакви със зеленчуци (кал с накъсани листа) и пеейки: "елячуци, който не яде ..... няма да има льозини стани, секи ще го побуди!"  :)

Наистина много е вълнуващо началото на учебната година, нека да е успешна на всички- и ученици, и преподаватели  :)!

Хубав ден!
« Последна редакция: Септември 13, 2016, 10:15:38 am от marsi »

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #881 -: Септември 13, 2016, 19:42:26 pm »
Някой да ми даде идея какво може да се прави с цаца освен в тигана или във фурната  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #882 -: Септември 14, 2016, 00:23:35 am »
Добре де, само не мога да разбера кои е публикувал. Не виждам ник, а само пореден номер на публикация. При вас как е?
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #883 -: Септември 14, 2016, 06:32:23 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Стоека, в ляво пак си пише името на ника, а тези, които имаме външна снимка, тя си стои.
Хубавя сряда, милички!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #884 -: Септември 14, 2016, 07:53:40 am »
Добро студено утро!!! Бррр...
Направо умрях от студ докато стигна до работа. 9 градуса при 14 вчера сутринта.

Свате, и аз от телефона не виждам никовете на потребителите, само от компа. Сигурно сега настройват още нещата.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #885 -: Септември 14, 2016, 08:47:58 am »
Добро утро!

Аз тази сутрин се събудих със зверско главоболие и все още не отминава - какво е това нещо, не знам.
И на мен ми харесва новият облик на сайта и форума, макар все още да ми е малко объркано. Не успявам нещо да видя всички "последни непрочетени теми" - излизат ми само тези, които са си решили. Да не говорим, че вчера цял ден тормозих Маги, че не ми зарежда почти нищо през Google Chrome и Explorer - само снимки и тук-там някой надпис, форум-йок. Получих съвети от техническата поддръжка, ама нещо пак не се получи, та от снощи боравя с Mozilla - с нея на 99% нещата са ок. Не зная каква е причината, но по-скоро е нещо локално, в нашия си телевизор.

Смайли, виж какво ми попадна относно зъзненето ти сутринта: "Според народните поверия от Кръстовден започва есента. Казва се, че на 14 септември деня и нощта се кръстосват, а температурите започват да се понижават." Утре да си подготвена :)
Пеше, целувки на първолачето и успешен старт утре. Дано да й хареса училището и да се забавлява много през предстоящите години.

Спокойна сряда!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #886 -: Септември 14, 2016, 09:08:17 am »
Добро утро.
Честита нова визия на сайта! Много ми харесва, но ми е пълна мъгла все още. Изобщо не знам къде да търся "Нови отговори на моите публикации". :oops:
Зайче, благодаря ти, че към кафенцето има и каничка мляко. Обаче
хич не мога да го пия чисто. Наскоро моето момче беше изпило млякото и ми се наложи да си изпия кафето без него.. ама направо ми влезе под кожата.
Честит Кръстовден!
Ако имаме именици, да са живи и здрави! Да ви се сбъднат всичките мечти.
На всички желая спорен и усмихнат ден. :)

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #887 -: Септември 14, 2016, 09:16:20 am »
Момичета, спокойно, в момента още се работи по сайта, както каза джам в една друга тема - все едно сме си в апартамента по време на ремонт :lol:
и никовете ще се появат от отгоре, не само толяво, и известията за темите ще бъдат оправени. Само на Злати проблема мисля, че е локален, защото и аз съм с експлорер на работа и то доста стара версия и нямам никакви проблеми.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #888 -: Септември 14, 2016, 09:51:58 am »
Добро утро!
Хладничко е, но се търпи.
Ние станахме рано, че Ники трябваше гладна, жадна, да дава кръв за изследвания. Прибрахме се вече, ама яко разкопан тоя нашия град. Освен заради ремонта има затворени улици заради изгорелите складове. И за капак има някаква среща на европейски президенти днес, та също ще затварят улици днес и утре. Та по този повод по заповед на щуката кмета, празненствата по случай 15.09. ще започнат от 10:00, а не от 9:00. Абе купон.
Залисана покрай първокласничката и ходенето по доктори, съвсем забравих, че днес моето момче е именник. Добре, че видях вчера негов приятел, та той ми припомни. Оказа се, че и самият именник е забравил. И както ми припомни приятелят, тъй и тази сутрин пак бях забравила. Та детето ме подсети.
И понеже още нямаме закуска, па и бива да почерпя:





Лека сряда от мен!
« Последна редакция: Септември 14, 2016, 09:53:51 am от Pesheck »
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #889 -: Септември 14, 2016, 13:01:31 pm »
Пеше, да ти е жив и здрав Кръстьо!

Чудесен е новият дизайн на сайта, но и на мен не ми излиза всичко. Но ще търпим. Нали е за хубаво?!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #890 -: Септември 14, 2016, 13:37:48 pm »
А буквите излизат ли ви леко отрязани отгоре или това е екстра на моя компютър?  :lol:

Пеше, да ти е жив и здрав именникът!

Смайли, виж какво ми попадна относно зъзненето ти сутринта: "Според народните поверия от Кръстовден започва есента. Казва се, че на 14 септември деня и нощта се кръстосват, а температурите започват да се понижават." Утре да си подготвена :)
Трябвало е да го прочета по-рано това  :lol:. А излезнах по сандали и голи крака. С една тънка жилетчица ...

Хладничко е, но се търпи.
Ааааа, знаем го Пловдив, там сте се споразумяли със "студеното" да ви подминава :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #891 -: Септември 14, 2016, 14:19:06 pm »
На мен на компютъра ми е добре, но на телефона е една манджа с грозде и нищо не мога да прочета.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #892 -: Септември 14, 2016, 20:22:22 pm »
А буквите излизат ли ви леко отрязани отгоре или това е екстра на моя компютър?  :lol:
Смайли, и при мен е така.
Златето, пробвах с Хром и точно както описваш зарежда, но без текст.
Предадена е информацията, дано скоро да бъдат отстранени тези неудобства.

Пеше, да ти е жив и здрав именикът! Почерпките са страхотни  :), леле ако бяха по-наблизо тези от по-горната картинка  :D ..... с чашата вино до мен страхотно щеше да се получи  :).
Да ви кажа, от бирата рязко минах на вино, че при нас вече е есенно и някак бирата вече не върви - хладно е сутрин и вечер, даже два пъти палихме печка тия дни.

Наздраве на всички!  :balk_14:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #893 -: Септември 15, 2016, 06:21:25 am »
Добро утро на 15 септември, мили раздумковци!
Пеше, да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша!
Успешна учебна година на всички ученици, учители и най-вече родители!

Тединка, и аз навремето пиех кафето с мляко и захар, но постепенно спрях и двете добавки. Чисто ми е много по-вкусно - въпрос на навик е.

Хубав ден!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #894 -: Септември 15, 2016, 08:14:26 am »
Добро утро!
Аз с мляко пия само еспресото. Турското, което ми е любимо, пия чисто. А разтворимото ми е толкова гадно, че слагам и мляко, и захар, за да добие някакъв вкус  :lol:

Да ви кажа, от бирата рязко минах на вино, че при нас вече е есенно и някак бирата вече не върви - хладно е сутрин и вечер, даже два пъти палихме печка тия дни.
Май и аз така ще направя, въпреки че вкъщи още е топло.

Успешен старт на всички ученици и учители днес..
Много е вълнуващо. Тази сутрин гледах как чистачките метат дворовете, а разни "чичковци" монтират микрофони и друга техника в дворовете на училищата.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #895 -: Септември 15, 2016, 08:44:21 am »
Добро утро!
Бързам да се включа сега, че после ...



Закуска за сложи някой друг, че аз почвам да контя първолачката  :lol:

Лек и успешен ден!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #896 -: Септември 15, 2016, 09:26:59 am »
Пеше, спорна и здрава година на първокласничката, много радост и усмивки, и по малко тревоги.  :P
Закуската идва, аз сега точно пия кафе, не знам защо се събудих с насълзени очи  :?


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #897 -: Септември 15, 2016, 11:57:48 am »
Добър ден и от мен!

Честит Първи училищен звънец за тази година на всички малки и големи дечица, на техните учители и родители. Весели и пъстри междучасия, интересни и увлекателни часове и не много домашни да радват трудолюбивите ученици :)

Пеше, на патерици, Честит имен ден на момчето ти! Здраве и благоденствие да му носи името.
Марси, значи не съм само аз с този проблем със сайта. И ММ не можа да открие каква е причината, но пък и ние какво ли разбираме от тази област :oops:. Нищо, продължавам да си действам с Мозила, макар трудно да й свиквам.

Хубав четвъртък!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #898 -: Септември 15, 2016, 12:10:35 pm »
Здравейте.
Честит първи учебен ден!
Спорна и успешна да е новата учебна година, здраве, постоянство, кураж и много търпение и за учители и за ученици. На добър час! :D
Пеше, честита първокласничка! Да ви носи поводи за много радост и гордост. Да ти е жив и здрав именика и много да те слуша.
Днес ние бяхме едни от най-гордите родители в училището. Нашето пораснало момче носеше българското знаме и го закачи под звуците на националния химн. Беше много вълнуващо!
Зайче, сигурно е въпрос на навик, но аз открай време така пия кафето - или с мляко, в краен случай със сметана. Не съм голяма кафеджийка, но по едно сутринта, за тонус и ободряване. :)
Приятен следобед ви пожелавам.

« Последна редакция: Септември 15, 2016, 12:12:33 pm от Tеди »

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #899 -: Септември 15, 2016, 20:51:03 pm »
И от мен честито на учениците и преподавателите -
да е успешна новата учебна година!  :)