0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #840 -: Септември 06, 2016, 09:51:53 am »
Честит Празник и от мен!
Половин централна София е затворена (вероятно заради подготовка за празника), голямо обикаляне падна, докато стигнем до болницата сутринта.

Зайче, Честита годишнина! Да ви е здраво и сплотено семейството още много по 14 години и да се радвате на истинска и нестихваща любов :)

Момичета, благодаря за хубавите думи за мен и Оли. Прегръщам ви.
Днес времето ми е подарък - много ме радват дъждът и хладината. Дано обаче при почиващите на морето слънцето все още да свети :)

Спокоен вторник!

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #841 -: Септември 06, 2016, 10:44:45 am »
Честит празник и от мен! Ние се каним да ходим в зоопарка, дано не са се изсипали там всички останали в София,  :D Днес има безплатен вход за общинските музеи и зоопарка в София. Ще бъде осигурен вход свободен в Музея за история на София, музея под базиликата „Света София“, Галерия „Васка Емануилова“, парк-музей „Врана“ и Зоологическата градина.

Злате,  osi_9
Зайо, честита годишнина!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #842 -: Септември 06, 2016, 13:19:12 pm »
Зайо, честита годишнина! Все така да се обичате!

Честит празник, момичета и рачо!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #843 -: Септември 06, 2016, 14:43:09 pm »
Безкрайно благодаря на всички, изключително мили и страхотни пожелания, дай боже всеки му.  :)
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #844 -: Септември 06, 2016, 15:08:18 pm »
Зайче, честита годишнина!  :)
Желая ви още много години обич и разбирателство!
Бъдете здрави, щастливи и късметът да е с вас!  :)


*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #845 -: Септември 07, 2016, 11:54:34 am »
Честит рожден ден и от мен за Ф-чето!( малко на патерица) Пожелавам ѝ да намери вътрешен мир и да бъде по-смела, за да сбъдне мечтите си.

Зайко, честита ви годишнина , пожелавам ви нещо на ум и от сърце! Все така да си се обичате и подкрепяте!

Злате, много се радвам, че с Оли сте крачка напред до заветното гушкане и до темичката в честито 😁😁 Почивай си активно, че като вресне!! Ще го търсиш това лежане.

Благодаря на всички за прекрасните пожелание към малката. Първият ѝ РД беше истински щур купон, както си го представях. Имаше много деца, много смях и въобще всички останахме доволни. Дано всичкоте ѝ РД са толкова весели и пълни с много приятели и усмивки!


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #846 -: Септември 07, 2016, 12:54:47 pm »
Здравейте,сладкодумки!! :D Лятото си отива и взехме повече да се "навъртаме" тук. :lol: Честит рожден ден на малката Слънчогледка. :DДа е здрава и усмихната,тази сладурана. Фанте ,и на теб честит рожден ден! :D И....по-смело. :wink: Злате,само така с хубавите новини! Чак до края ,та и след него... :D На всички с годишнините,още поне пет пъти по толкова,в разбирателство и любов. :D
Септември е много спокоен месец и ако не изпревари с дъжд,много приятен и за летуване. :D Много се надявам да се задържи такъв поне до края,че нашето "моренце" сега започва... :lol: Ама да видим... А ,така ми се почива :wink:. иначе сме добре,което е най -важно!
Пеше,ни съм те чул,ни съм те видял. :lol: Срамота,да дойдеш до Рим и да не видиш Папата.... :wink: Ама се надявам да си прекарвате добре. :D
пожелавам ви едно прекрасно,късно-лятно,настроение.
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #847 -: Септември 08, 2016, 06:52:11 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Вчера нямаше сайт сутринта, но днес не пропускам кафенцето.

Успешен ден!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #848 -: Септември 08, 2016, 08:19:26 am »
Успешен ден! Зайо, подредих се на кафето, че моето току-що свърши.  :)
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #849 -: Септември 08, 2016, 08:38:43 am »
Добро утро!
От мен по един чай, че нали кафето сега не ми понася :)



Днес навън изглежда обещаващо, мисля да вдишам най-сетне малко въздух. Иначе, вече щъкам у дома, върша това-онова от застоялата къщна работа, че мъжете са си мъже - опитват се, ама... ММ вчера се прибира от работа и вика: "Все едно те е нямало един месец и сега си се прибрала" :lol:

Успешан и спокоен ден!
« Последна редакция: Септември 08, 2016, 08:40:20 am от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #850 -: Септември 08, 2016, 09:13:22 am »
Добър ден.
Слагам закуската с пожелание за ведър, слънчев и спокоен ден.

Днес е Рождество Богородично или така наречената "Малка Богородица".
Нека Света Богородица да закриля и пази всички нас и семействата ни.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #851 -: Септември 08, 2016, 09:59:38 am »
Злати, не че не могат, а не са научени, а и им е по-лесно, когато някой друг го свърши.  :?

Хубав ден от мен!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #852 -: Септември 08, 2016, 10:12:08 am »
абе всичко могат те, така им оттърва. какво значи научени, нас някой да не ни е учил, поне мен не е де :lol:
и най-обичам някой като каже - ама аз много помагам на жена ми...!!!! какво значи помагаш, то сякаш е нейна работа само и единствено, та видиш ли лорда помагал... :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #853 -: Септември 08, 2016, 10:16:58 am »
Айде,айде,ама до мазата ходим само ние...... :D  Свтъл празник днес! Нека Богородица закриля всички!
Хубав и слънчев ден на всички! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #854 -: Септември 08, 2016, 11:28:39 am »
ей ся те разочаровАх :lol:
моя мъж не знае къде ни е мазето, защото само аз слизам :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #855 -: Септември 09, 2016, 06:21:57 am »
Добро утро!
Днес ще съм отмяна на Зай, че станах с кокошките :)



Момичета, той ММ много се стараеше с домакинската работа, ама аз май съм по-педантична и затова така - вкарвам си сама автогол. Иначе Рачо, ние мазе нямаме, ама ако е за тавана си прав - аз там не се качвам :D

Петък е! Лек и спокоен да бъде! :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #856 -: Септември 09, 2016, 06:25:34 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Ранобудното Злате е сложило прекрасни кафенце и чайче. От мен хубав ден!
И Стефи е мнооого права за помагането!!! У нас всичко правим заедно.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #857 -: Септември 09, 2016, 08:20:07 am »
Хубав петък ,че и събота -нали са все работни дни !
Ние отиваме при баба и дядо на Кало и надявам се хубаво да забавлява .

Злате, хубавото на отсъствието е,че се оценява присъствието ни ! Ти се пази се много -аз знаеш ли как съм позанемарила  дома,ама не ми прави и впечатление много .

За мъжете-грешката понякога е в нас ,че сме претенциозни и педантични .Преди години -мъжът ми постира,аз пререждам след него точно като свекърва.В един момент се осъзнах ,че не стига ,че изпрал и пострял ,ами имам претенции.
И  сега мята дрехите като черва ,ама не придирям :).

Аз не мога да се оплача, приятелки знаят ,че моят мъж най-активно се включва във всякаква домакинска работа ,понякога само трябва да кажа за нещо .
Но е факт,че трябва да съм благодарна на родителите му ,защото и брат му ,и той са такива и  са свикнали така от примера ,който са имали у дома от малки .

Та проблема понякога с мъжете е ,че просто трябва ясно ,директно и в прав текст да им се каже какво трябва да свършат,просто сами не се сещат .

Рачо ,като единствен представител на мъжкия пол,нали ще ни извиниш за коментарите :)
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 08:58:46 am от nimika »


*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #858 -: Септември 09, 2016, 09:24:08 am »
Добро утро, мили раздумковци!
Свърши и нашето море :( Малко ми беше трудна връзката с интернет там та за това нито писах редовно, нито успях да ви организирам. :oops: Но някои хора, Рачо, имат фейс и там се уговарят разни неща  :lol: :lol: :lol:
За всички пропуснати от мен рожденици малки и големи - от здраве да не се отървете! Борбени, упорити и успяващи във всичко! И все така прекрасни да бъдат!
На празнуващите годишнини - още 10 пъти по толкова да прекарате задружно и щастливо!

Лек петък!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #859 -: Септември 09, 2016, 10:17:01 am »
Добро утро!  :)

Злате, сега ще пия кафенце, даже две  :), а чайчето по-късно.

...
Та проблема понякога с мъжете е ,че просто трябва ясно ,директно и в прав текст да им се каже какво трябва да свършат,просто сами не се сещат .
Нинка, много си права, наистина не се сещат  :)
 
А понякога така помагат, че повече пречат  :lol:, но живи и здрави да са ни  :), нужно е повечко търпение, като с децата  :lol:

Хубав ден на всички!
« Последна редакция: Септември 09, 2016, 10:34:36 am от marsi »