0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #740 -: Август 24, 2016, 14:23:12 pm »
Здравейте, раздумковци  :P
Марси, как само ми улучи питието. Даже чашата е почти същата  :wink:
Тук май пак ще вали днес.
Пеше, и нашето моренце предстои.
Хубав ден на всички  :P
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #741 -: Август 24, 2016, 14:47:54 pm »
Ох Марсу, само ако знаеш как ме мързи и не ми се работи и ми иде да си хвана чукалата, да си ходя дома и да си сипя една биричка :lol:
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #742 -: Август 25, 2016, 06:59:49 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Успешен четвъртък!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #743 -: Август 25, 2016, 08:47:05 am »
Хубав и усмихнат ден и от мен!  :D

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #744 -: Август 25, 2016, 08:57:50 am »
Чудно кафенце  :), хубав ден и от мен!  :)

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #745 -: Август 25, 2016, 10:01:51 am »
Добро утро, раздумковци!
Зайко, прекрасно кафе, подканящо на плажа. След само 1 седмица и вие тръгваме натам най-сетне. За сега още си то гледам на картинка:



Лек четвъртък!
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #746 -: Август 25, 2016, 12:58:35 pm »
При мен е лято. Истинско, българско лято. Следващите 4 дни над 30 градуса. Местното население се поти и пъшка.

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #747 -: Август 26, 2016, 04:21:56 am »
Добро утро в петък, мили раздумковци  :D
Днес отиваме към моренцето. Бялото.
Прекрасен ден ви пожелавам!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #748 -: Август 26, 2016, 09:24:10 am »
Добро утро раздумковци  :D
Мен ме делят 21 часа полет до моренцето.Чакам го с нетърпение вече
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #749 -: Август 26, 2016, 09:32:12 am »
Добро утро и от мен :) и аз като Зай отивам утре на Бяло море една седмица на яхта малко ме е страх,но вероятно ще е интересно :lol: прекрасни почивни дни ви желая и петък е не се преработвайте :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #750 -: Август 26, 2016, 09:33:39 am »
Добро утро.
Зайче, ранобудно, лек път и приятно моренце! Както и на всички останали, които ще му се радват.
На днешната дата - 26 август, почитаме паметта на св. мчци Адриан и Наталия. Днес празнуват всички, носещи красивите имена Адриана, Адриян, Адрияна, Наташа, Натали. Честито на всички именици!
И да не забравяме, че днес е петък. Прекалената работа е забранена. :P

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #751 -: Август 26, 2016, 09:47:29 am »
На всички желая лек път и приятно изкарване на моренцето!  :)

Аз днес и утре съм на работа, но в неделя отиваме на реката  :)  за ден или два, ще видим. :)

Честито на всички именици!
Хубав ден! :)
« Последна редакция: Август 26, 2016, 09:50:23 am от marsi »

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #752 -: Август 26, 2016, 10:00:19 am »
Алекс 77,
Няма от какво да се страхуваш.Изживяването е уникално
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #753 -: Август 26, 2016, 10:16:58 am »
Добро утро в петък, раздумковци!

Имаме морско кафе, благодарение на ранобудното Зайче, та е време и за морската закуска:



И моето море наближава, морските да се готвят за среща. :lol: Ще искам от тях и съдействие, че Кръстй е обещал посещение на острова, забравих му името. Щом е обещал, значи ще провери и проучи кое и как, ама искам да докажа, че наистина имам „агенти“ в Бургас и има кой да ми каже :lol: :lol: :lol:

Честит празник на именниците днес и лек петък!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #754 -: Август 26, 2016, 10:19:03 am »
Бебешок,надявам се да е така :)
Честито на именниците! :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #755 -: Август 26, 2016, 10:49:16 am »
Добър ден!

И от мен лек път и невероятно изкарване на отпускарите. Ние тази година пропуснахме почивките по вече известни причини, но здраве и живот, ще си наваксаме следващата в увеличен състав :)

На всички именници честит празник! Здрави и щастливи да са!

Спокоен и мързлив петък!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #756 -: Август 26, 2016, 14:15:52 pm »
Аз не отидох никъде след 4 дена ще имам имен ден после и рожден ден, ще го посрещна безработна и тъжна , не си пуснах хормоните, тъпо ми е това, писна ми от всичко  :(
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #757 -: Август 26, 2016, 14:57:26 pm »
Приятна почивка на всички! Нашата свърши, но времето е хубаво и му се радвам от терасата.

Фанте, я излез на една разходка сред хората или природата. Качи се на Черни връх вместо само да мрънкаш. Направи нещо смислено с деня си!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #758 -: Август 26, 2016, 15:30:26 pm »
Ти какви пари си мислиш че имам аз, гладувам и пестя от всичко което изкарах като фрийлансър за да имам нещо за черни дни, нямам ли право и аз на море, почивка  :?
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #759 -: Август 26, 2016, 16:54:12 pm »
Фанте, нещо такси ли са въвели за хора, които излизат на разходка? И какво значи дали ИМАШ ПРАВО на море, или почивка? Право имаме всички, пък възможност да си го позволят това имат едни, а други - нямат. Кой от нас тук ти е виновен на теб, че не можеш да си позволиш ходене на море например?
Аз в тази тема пиша рядко, ама пък я чета редовно. Обърни внимание на заглавието й поне. Чета я, защото тук хората си пишат някакви приятни и усмихнати неща в общия случай и мен това ме зарежда, затова и чета тук. Случва се някой да поиска помощ, или съвет за нещо, получава ги, благодари и така. Никой не е влязъл да киселее и да се джаска и да скапва на всички деня, освен теб. Пък съм сигурна, че не на всички им е "цветя и рози" живота, на всеки по различни причини. За някои конкретно - знам точно на какъв огън се пекат, къде по-страшен от твоя и пак не си позволяват да се държат така като теб!
И на мен ми е мега скапано, щото се мъкна по невролози, зъболекари, дъня обезболяващи, за да функционирам изобщо, никой не ме пита имам ли пари да плащам за всичко това и как се оправям с още 100-ина проблема от всякакъв вид и порядък в добавка. Налага се - оправям се, това е положението. Не съм седнала да тровя деня на куп познати и непознати, щото видиш ли ти - ми на мен пък ми е криво, пък ме боли, пък вместо за море и нова рокля - трябва да ръся за здравни услуги и пр.
Проумей, ако можеш, че не си ти най-злочеста, нито останалите хора тънат в безгрижие, пари и липса на проблеми и се замисли защо те все пак - не се държат като теб. Имаш си лична мрънкаческа тема - ползвай си я със здраве. Недей и тази тук да разваляш с хленчене.

Весел празник на всички празнуващи! И извинете за неприятния тон и в моя пост, ама и моето търпение не е бездънно....
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!