0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #640 -: Август 07, 2016, 14:51:34 pm »
Събудих се, сега да видим довечера как ще заспя  :lol:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #641 -: Август 07, 2016, 21:31:50 pm »
Привет и от мен!
Доредих се и аз до компа. Водих сутринта дребосъка на Витоша. Направо постижение за нас, при положение, че родителите ми са в Княжево, ама пусти мой мързел. И днес най-накрая разходих детето в гората, докъдето стигнахме за 1 час нагоре с почивки и после надолу пак с малко почивки.
Гледам за комари си говорите, у нас като се прибрах днес следобед пълно с мухи, навряли се през щранговете и отдушниците на банята. Та поведох механична и химична (взех някакъв универсален Байгон) война, да видим ще има ли утре още трупове. Имае някакви писания по нета за капани за комари с подръчни средства, ама не съм ги пробвала, любител на химиите съм просто. http://saveti.framar.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%81%D0%B8-%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%B8-%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BD-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D1%85%D0%B8-%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B0

П.П. Фанте, като готвиш и правиш нещо друго, слагай си на видно място една лъжица. Ако щеш вярвай, на мен ми помага.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #642 -: Август 08, 2016, 01:19:53 am »
Имаме си една съфорумка, която понякога готви боб по фейсбукски и то в тенджерата под налягане.   :lol:

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #643 -: Август 08, 2016, 06:45:12 am »
Добро утро и успешна нова седмица, раздумковци  :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #644 -: Август 08, 2016, 07:59:43 am »
Добро утро! Първа съм за кафето   :lol:
И от мен успешна седмица:

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #645 -: Август 08, 2016, 09:03:06 am »
Добър ден на всички! Прекрасна седмица ви пожелавам.
Ние най-накрая се завърнахме към цивилизацията. Бяхме на село и си починах от телефона. Друго си беше чрохладата и чистият въздух!!
Не можах да не се зарадвам с цялото си сърце на прекрасните новини от Фрея, Златето и Нинка. Мноого се радвам!
Златенце, обещала съм ти нали знаеш!!!  :bighug: :bighug: :bighug:


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #646 -: Август 08, 2016, 11:50:00 am »
Добър ден,дами. :D Много съм зле с времето и за това само леко "наминавам",но не мога да пропусна/макар и на дебелиии патерици/- Честит рожден ден,Председателю!!! Да си здрава и есе така уверено да водиш кораба на сдружението към райски брегове  :wink:.  И на Нимика,честито!! Прекрасна новина!! :D :D Ще си имаме още един съгражданин/май,дано не бъркам/ :?. Пека се яко аз,ама не плажа.. :( Много ви завиждам,ама кой как си постели. :lol: Хубаво си прекарвайте  и заради нас!! Поздрави на всички!! След седмица, :lol: пак съм тук!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #647 -: Август 08, 2016, 13:45:01 pm »
Благодаря на всички за пожеланията  - дано    минат леко и безпроблемно месеците :) - при мен и всички останали в очакване  .

  И на Нимика,честито!! Прекрасна новина!! :D :D Ще си имаме още един съгражданин/май,дано не бъркам/...
Рачо , благодаря , не бъркаш за града  , а  по  думите на д-р Сигридов е проекто-мома-  значи съгражданка :)   . Ако е сбъркал в прогнозата с  него ще се разправяме после  :)  .


ЗА жегата   - отвратителна е , а аз  и като не ми понася топлото , съвсем  не излизам .
 И плажа не е за мен  , което не пречи на дребния като отиде с баща си на плаж  , да не излиза въобще от водата .
Снощи в морската  градина  ни нападнаха комарите  , а  аз обяснявах на наши гости , че комари тук  няма- поне у дома   ,  но  трябва май   да се въоръжа с  нещо  за навън , но  като ви чета --липсва нещо   ефикасно , пък и те препаратите все  едни миризливи и  лепкави   .


Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #648 -: Август 08, 2016, 18:37:38 pm »
Здравейте, раздумковци  :P
Толкова се развълнувах от новината за Златето!!!! Пу пу пу!!! Всичко да е наред до края!  :heartbeat:
Бях казала, че няма да напускам форума докато не видя някои момичета тук с дечица.
Зайче, твой ред е да знаеш!!!

Нимика, и за теб се радвам много!
Друго си е да си имаш сестричка  :P

Ние сме добре. Аз съм в отпуск. Бяхме две седмици при бабите и сега ще сме си една седмица в София.
На море - септември.
Върнах се на старата си работа още през април и сега гледаме всеки уикенд да ходим някъде, да развеждаме дребосъчко. Той вече дори не е малък. Говори много и само ги ръси едни  :lol:
Не мога да седна на компютъра заради него, защото веднага иска той да сяда и затова съм го скрила  :lol:
А от телефона ми е много трудно да пиша  :(

Прегръдки за всички!!!

Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #649 -: Август 09, 2016, 07:02:45 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Гледам компанията се разширява, добре завърнали се на отпускарите!

Хубав вторник!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #650 -: Август 09, 2016, 08:04:19 am »
 Добро утро!
Прекрасно кафе, нищо, че вече не ми е вкусно :)
Нинка, Честито за очакваното розово щастие! Лека и вълнуваща бременност до термин :P
Усмивчице, Синеочка, благодаря ви за милите думи :heartbeat:

Момичета и Рачо, аз за съжаление, се включвам с не дотам хубави новини.  От петък вечер съм в болница в Хасково заради отлепване на сакчето. Засега ситуацията е овладяна, но все още не се знае какъв ще е изходът. Оли се бори геройски, надявам се скоро всичко да е наред. Изплашена съм много, но близките ми са около мен и ме подкрепят. Оттук насетне остава само да чакаме.

Прегръщам ви. Хубав вторник на всички!
« Последна редакция: Август 09, 2016, 09:20:45 am от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #651 -: Август 09, 2016, 09:15:53 am »
Добро утро на всички :)
 Zlateto ♡,стискам палци на ръце и крака всичко да е наред
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #652 -: Август 09, 2016, 09:31:01 am »
Здравейте.
След близо 10-дневна упорита кашлица се насадих с вирусна пневмония. "Успокоявах се", че не е стомашно-чревен вирус, а тя каква стана. :? Дълго отлагах посещението при личната, просто поради факта, че нямах почивен ден досега, а и смените ми се дублираха с нейните. Днес ми е 7 ден с инжекции, надявам се и последен, че вече много ме боли от тях ..
Злате, дано всичко е наред! Моля се вашият Оли да си стои на топло при мама до термин.
Нимика, честито за хубавата новина! Пожелавам ти лека и спокойна бременност.
На всички ви желая да сте здрави и да се пазите!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #653 -: Август 09, 2016, 09:41:23 am »
Zlateto мислено съм с теб и се моля за Оли и теб , обещала съм ти нещо  :wink:
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #654 -: Август 09, 2016, 10:07:47 am »
Злате, добре е, че си в болница под наблюдение, дано всичко е наред, почивай си, прегръщам те!

Tеди, много неприятно, бързо възстановяване, миличка!

Хубав ден, момичета и Рачо!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #655 -: Август 09, 2016, 11:45:08 am »
Здрасти, банда!
Днес малко окъснях, но реших да се възползвам от хладното време и да поготвя малко. Та докато си пиех кафето подготвих повечето неща. Сега, понеже е почти обяд, ще ви предложа от моята гозба - пържени патладжани с доматен сос. Вчера се заредих и с гастроцид, че пустите патладжани, колкото аз ги обичам (пържени), толкова те мен не :lol: Но на картинка става :wink:



Златето, стискам всички налични палци да се оправяте бързо с бебока!

Нимика, не е ли рано да определи пол Сигридов? Както и да е - нека е здравичко бебчето, пък каквото и да е.


Бургаската банда, наближава времето и за моята почивка - та ... нещо срещичка, туй онуй?

Лек вторник и от мен!
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #656 -: Август 09, 2016, 13:54:56 pm »
Злате, с вас сме! Лежи си и всичко ще е наред!
Ще му разказващ после как те е уплашил като е бил само на 6-7 седмици!

Теди, как си се подредила само  :(! Пий и пробиотици поне още 10 дни.
*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #657 -: Август 09, 2016, 17:11:36 pm »
Златенце, Оли ще се оправи - няма къде да ходи!  Гушки от нас със Слънчогледка.
Теди, оправяй се бързо!
Пеше, ако знаеш само колко са ми любими тия патладжани - ще ги сънувам довечера. Мляс!


Всеки миг е още един шанс...
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #658 -: Август 10, 2016, 06:22:03 am »
Добро утро, мили раздумковци  :D
Злате, с теб  и Оли сме!
Тединка, да оздравяваш! Тежко е, но ще мине!
Пеше, и аз много обичам патладжани...

Хубав ден, милички!

*
Re: Смях, раздумка и кафенце - тема 14
« Отговор #659 -: Август 10, 2016, 08:51:50 am »
Добро утро.
Благодаря ви за пожеланията, момичета! :bighug:
Много са гадни инжекциите и ги мразя, но щом са ги изписали, за добро е. От това дето не се умира, няма да му се даваме! Ще го надвием.
Смайли, аз и антимикотично взимам, и пробиотик, и витамини, и какво ли още не.
Извинявайте, че оспамих темата с не дотам хубави приказки.
Зайче, благодаря за кафето и по-специално за млякото. Само така го пия. :)
Успешен ден, усмивки и щастливи моменти днес!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари